mam..tylko w starym, malym telefonie,bo ja bardzo nie-techniczna jestem/pewnie wiesz po tym, ze wyroznienia nawet nie umiem zrobic ;)/ musisz mi uwierzyc na slowo :) ja mysle,ze terierowate na pewno i troche takie owczarkowate wlasnie sa:)
sunia ze schronu Walbrzych ,adopcja na,, odleglosc" jak miala 1,5 roku bo ja z Pomorskiego
i zdrowa jak przyslowiowy koń ,odpukac!
bede zagladac do Was:)