Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. powodzenia:) a te sunie-jak przejawia sie u Nich agresja? z domu pewnie patologicznego?:(
  2. sa jakies sensowne zapytania? jamniorek jak taki chory to nic dziwnego.ze nie da sie dotknac ,caly obolaly :( czy szczeniaczki /te plotowe/ czuja sie lepiej?
  3. zagladam z pozdrowieniami :) co slychac? musze wyprobowac bo Skate ,,sypie sie " calorocznie.. no i zarloczny jest podobnie ma apetyt i wymusza przy jedzeniu,moze karma nie taka royal,ijest po kastracji
  4. podczytuje..;) a wpis nie na temat bo zobaczylam zdjecie Cerberka i zachwycilam sie. Moj Skate wypisz wymaluj Twoja sunia jak byl malutkim szczeniaczkiem a teraz ma 14 lat. Jak ten czas szybko minal...
  5. Tysiu dam 100 zl na ogloszenia. Max sie zalapie,kotek,Szogun,szczeniaczki.? ..jak mi Ich szkoda prosze wyrozniaj robie wplate kuknelam na Wasze bazarki,dobrze ida :)
  6. wspaniala Osoba... trzymam kciuki
  7. wyroznione czy nie? trzymam kciuki za Lakusia , widac juz to szczescie i radosc w jego oczkach :) a jak daje rade Łatuś, sa jakies wiesci? Tysia ,ile daliscie za kojec i bedzie jeszcze zbiorka na drugi? przydalby sie...
  8. cos nowego..pewnie nie...
  9. jak wyglada ta kuracja odchudzajaca? i czy jest to wynik braku ruchu moze? jestem zainteresowana tez tym tematem, bo Skate tez mocno przytyty jest niestety:( i On bardzo podobny do Czarnulki :)
  10. alez sie ciesze! to jest adopcja miesiaca :):) to trzymam dalej kciuki, czy Laki sie z Westem dogada...i na odwrót...?
  11. trzymam za jutrzejsza wizyte kciuki:) to by bylo wspaniale... zobaczymy co przyniesie sierpien
  12. Tysiu,co bedzie z Maxem? Mnie najbardziej cieszy adopcja Maszeńki, po powrocie kukam a tu Masza juz w domku:) i Łatus tez...
  13. nie bedzie latwo..juz wspolczuje na tych zdjeciach wyglada do zacalowania:)
  14. Orion wyglada na bardzo miziastego psiaczka,a tu czytam dom bardzo konkretny potrzebny..zeby nie zmyliło ludzi zdjecia Orionka , no opis rzeczywisty musi byc . Ładniutki piesek z NIego bardzo .
  15. zapisuje sie ,ale sytuacja skomplikowana..jak pomoc temu biedaczynie :( pies 15 lat i do schronu to masakra :(
  16. mam..tylko w starym, malym telefonie,bo ja bardzo nie-techniczna jestem/pewnie wiesz po tym, ze wyroznienia nawet nie umiem zrobic ;)/ musisz mi uwierzyc na slowo :) ja mysle,ze terierowate na pewno i troche takie owczarkowate wlasnie sa:) sunia ze schronu Walbrzych ,adopcja na,, odleglosc" jak miala 1,5 roku bo ja z Pomorskiego i zdrowa jak przyslowiowy koń ,odpukac! bede zagladac do Was:)
  17. trafilam przypadkiem i wiesz jak bardzo jest podobny do mojej KAMY prawie identyczni.:) Kama ma prawie 14 lat a Twoj psiaczek ile?
×
×
  • Create New...