Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. na fejsie czytalam,ze zmarl wlasciciel schronu w Wojtyszkach..ale linku nie podam pewnie mozna jakos wyszukac na dogo byl watek psow wojtyszkowych
  2. chcialabym wplacic 20 zl. dla Greya ,prosze o nr konta nie wiem kto jest Skarbnikiem- agat?
  3. Tysia masz ,,nosa " ale i szczescie do szukania domow to sie ciesze, ze pomozesz oglaszac Siszarpka. Ja sie doloze do wyroznienia :)
  4. przykre wiesci....Czarusiu walcz
  5. dlaczego sunia chodzila w kagancu? rzuca sie na kogos?
  6. a myslalam o Siszarpku ostatnio... slicznie wyglada na zdjeciach... jaki jest z charakteru i do jakiego domu?
  7. ja natrafilam na Zosie na fejsie... nie wiedzialam ze Wasza...
  8. napiszcie co slychac u Was...pozdrawiam serdecznie cala ekipę
  9. Mala rozrabia :) nastepna dobra wiadomosc -sunia w ds /zagladam od Maxa/
  10. jak dla mnie- pinczer :) sliczna sunia
  11. jestem i ja, uzupelniam braki po 3 m-ch nieobecnosci /praca/ pozdrawiam Wszystkie Ciocie,ktore sa na watku :)
  12. strasznie szkoda tej Poli...Tysia jakiego dt powinnismy szukac lub hoteliku wg. Ciebie, ewentualnie,jak myslisz?
  13. no to czekamy na odp. z TROPU...
  14. operacja....oj,juz niedlugo nie da rady lekami pomoc?
  15. myslalam, ze Lola jest zarezerwowana..:(
  16. no to trzymamy kciuki za malutka, powinny sie dogadac z owczareczka...
×
×
  • Create New...