-
Posts
15853 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beataczl
-
jasne ,oglaszaj sunieczke :)
-
zaplace za 2 wyroznienia Lolki i Azorka trzymam kciuki za staruszka...bylby w super rekach
-
nie mam ,niestety
-
moze by trzeba jeszcze malawaszki zapytac...
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
beataczl replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
odwiedzam Misiaczka ,duzo zdrówka :) -
zagladam do sunieczki.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
beataczl replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
nie tylko wzruszajacy filmik ale tez zabawny momentami...brawa dla Rezysera za pomysl i wykonanie :) -
oj,Tysiu...ja wracam ,wszystko czytam od dechy do dechy a na koniec o zamknieciu mojego ulubionego watku:( Twoja praca byla i jest bezcenna, dziekuje po stokroć!! wspaniale ze psinki znalazly domki,a mam nadzieje ze Kropeczka sie odnajdzie... zajrze z checia na fejsbook..czekamy z elik na link /ale co dogo to dogo :)/ pozdrawiam cieplutko !
-
o rany...Majorku :( [*] mielismy cicha nadzieje...
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
beataczl replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[*] bardzo przykra wiadomosc, wrecz dolujaca :(:( pamietamy.... -
oj, to nie ranka,ale normalnie duza rana:(
-
co kraj to obyczaj mowia... a to sie dzieje w Polsce..w przytulisku Igły sa umowy i kontrole po adopcji ,dlaczego nie wszedzie :( a to spore schronisko , a nie takie pare ,,klatek"... tej Rodzinie mam nadzieje zabronia posiadania zwierzat...to pewnie przez nich te biedne psy takie agresywne:(