-
Posts
15853 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beataczl
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
beataczl replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
przycupne- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Czarusiu zegnaj kochany [*] zaznales prawdziwego domku i ciepla ,odeszles wsrod bliskich i kochajacych Osob o wielkim sercu Murko przytulam mocno , bedzie Czarusia brakowac, wiem....:(
-
moj tez na sterydach....trzymaj sie Czarusiu ...
-
z fejsa Radysy Transport Pomoc Od czasu tej kontroli trochę się zmieniło ,odnaleziono pochowane pieski na terenie mordowni i poza nią wraz z indentyfikatorami -no tutaj pogratulować elokwencji hyclom w dostarczeniu dowodu -brawo, 17 lipca Zygmunt i Daniel D. otrzymali postanowieniem prokuratora m.in. zakaz prowadzenia schroniska w Radysach i przyjmowania do niego zwierząt, a także zakaz prowadzenia działalności związanej z utrzymywaniem zwierząt oraz ich posiadaniem ,kombinują aby urzymać biznes na córkę czyli zrobić firmę na nią ( tzw firmanctwo -przestęstwo skarbowe) ,Koronowski sprawy o kontrolę Radys od pon 20.07.2020 przekazał do PIW Giżycko a gminy będą trzęsły d.... czy to nie ich pieski ten "elokwentny przedsiębiorca pochował" bo pochówek zwierząt nie legalny -za to są kary oj i to duże ,ktoś zapłać hycel lub gminy ....sprawa będzie rozwojowa...polecam dzisaj wejść na stronę tokfm · 1 min czyzby juz nie aktualne??
-
kochane psiaki,sliczne ,zadowolone :)
-
wyslalam
-
trzymamy za zdrowko Czarusia caly czas.
-
oj,szkoda psiaczkow:( [*] ludzie sa okrutni
-
co slychac u sunieczek? i dziadka Amosa naturalnie :)
-
zagladam z nadzieja ,ze lepiej
-
:) oby tak dalej ladny wiek.. u mnie tez dwojka 15 latkow
-
zabrac sunie do weta i w odp. czasie wysterylizowac... nie ma innego wyjsca szkoda szczeniaczka [*] :(
-
w jaki sposob mozemy pomoc, org prosze o nadeslanie info, zdjec od osob adoptujacych zwierzeta, lub ktore tam byly widzialy taki apel jest na fejsie
-
.Wiemy,że schron był przygotowany na interwencję nawet był pomalowany i posprzątany a jednak nie dało się wszystkiego ukryć. -dokladnie jak piszesz, przekopiowalam z fejsa... od poczatku 2020 -4 tony! psow zostaly utylizowane.. :( tez info z fejsa tam teraz powinny byc codzienne kontrole org. /oczywiscie z nadania przez -prokurature albo inny organ..te organizacje powinny sie o to postarac, zawalczyc na goraco kuc zelazo, albo niezapowiedziane co jakis czas tak by bylo najlepiej...
-
w ktoryms z artykulow pisza,ze policja byla juz o 3 rano,ale mogla wejsc o 6 rano prawnie...bylo dosc czasu na ukrycie, ,,zrobienie porzadkow" w schronie bo na 100% byli zauwazeni :( a jesli byl jakis judasz to niekoniecznie z organizacji moze nawet policjant lub inna osoba urzedowa puscila wici -w Polsce jest korupcja i powiazania ,ze nie do uwierzenia...jedna mafia
-
trudna dluga droga , ale najwazniejsze cos sie naprawde ruszylo,super na fejsie czytalam,ze zmarl wlasciciel schronu w Wojtyszkach..ale linku nie podam pewnie mozna jakos wyszukac na dogo byl watek psow wojtyszkowych