nie moge otworzyc filmiku
szkoda psa,pewnie teskni i jak to czesto bywa nie ma nikogo z rodziny kto by sie psiakiem zaopiekowal...
dobrze,ze Pan tego nie widzi bo w grobie by sie przewrocil:(
czy Lakus dalej taka chudzinka jak na tych fotkach?
GRATULACJE I FANFARY DLA CALEJ EKIPY! :) to wrecz swietny wynik jak na kwartal roku :):) tylko tak dalej ! zycze :)
ale mnie minelo! czytam jak kryminal,jak dobrze ze Puchacio sie znalazl! ufff, ...sam wrocil spowrotem?
Tytusek i Kefirek,powodzenia chlopaki !!! swietne wiesci:)
czy to przytulisko od Kefirka i Lolka to jakies inne przytulisko niz miejskie?
te sunie owczarkowate tez maja szanse , sa urocze :)
trzeba Je koniecznie pokazac tym ludziom,tym bardziej ze Oni chca psa do domu -jak anica gdzie wyzej pisala ..
Szeri,nie poddawaj sie :( idzie wiosna i lato bedziesz biegala po trawce i spala na trawce w sloneczku...trzymam kciuki za zdrówko
iwna a w paszteciku te leki tez nie zje?
ale super! trzymamy :)
spoznilam sie jest juz w domku!!psa podmienili:)
tak wlasnie wyobrazalam sobie niunka w domowych pieleszach..
a imie jakie pieska?
nie moge sie napatrzec jest taki szczesliwy :) a zdjecie pod DPS to byl jeden smutek:( na szczescie to juz bylo :)
na fejsie poprosilam o przylaczenie do grupy
ciekawe czy mnie przyjmna...
Tysia , kto ma teraz wyroznienie z tomaszowskich psiaków?
byly jakies zapytania o dwupak?