Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. nie moge otworzyc filmiku szkoda psa,pewnie teskni i jak to czesto bywa nie ma nikogo z rodziny kto by sie psiakiem zaopiekowal... dobrze,ze Pan tego nie widzi bo w grobie by sie przewrocil:(
  2. czy Lakus dalej taka chudzinka jak na tych fotkach? GRATULACJE I FANFARY DLA CALEJ EKIPY! :) to wrecz swietny wynik jak na kwartal roku :):) tylko tak dalej ! zycze :)
  3. ale mnie minelo! czytam jak kryminal,jak dobrze ze Puchacio sie znalazl! ufff, ...sam wrocil spowrotem? Tytusek i Kefirek,powodzenia chlopaki !!! swietne wiesci:) czy to przytulisko od Kefirka i Lolka to jakies inne przytulisko niz miejskie?
  4. te sunie owczarkowate tez maja szanse , sa urocze :) trzeba Je koniecznie pokazac tym ludziom,tym bardziej ze Oni chca psa do domu -jak anica gdzie wyzej pisala ..
  5. wspaniale! powodzenia Misiu :) bedziemy czekac na pierwsze info z domu
  6. coraz piekniejsze fotki
  7. tak. dobry pomysl ziarnko do ziarnka.. .to sie da
  8. jestem i ja ...najszybciej jednak na zrzutce sie zbiera wieksze kwoty
  9. Puchatek uroczy ...jaki miziaczek :)
  10. rodzenstwo Ivanki na kanapach w domu , Ivanka tez musi bez dwoch zdan! czytalam na zamojskim,ze Misio sleputek dzis sie wybiera do ds w Krakowie :)
  11. trzymam kciuki! mocno :)
  12. naprawde malenstwo :( wyglada na bardzo milutka sunie,spokojna. Alez adopcji sie szykuje! Tysia masz / tfu odpukac! /szczesliwa reke :)
  13. Szeri,nie poddawaj sie :( idzie wiosna i lato bedziesz biegala po trawce i spala na trawce w sloneczku...trzymam kciuki za zdrówko iwna a w paszteciku te leki tez nie zje?
  14. ale super! trzymamy :) spoznilam sie jest juz w domku!!psa podmienili:) tak wlasnie wyobrazalam sobie niunka w domowych pieleszach.. a imie jakie pieska? nie moge sie napatrzec jest taki szczesliwy :) a zdjecie pod DPS to byl jeden smutek:( na szczescie to juz bylo :)
  15. auraa jam to czul;) wspaniale,ze Nutka zostala w Waszej Rodzinie,bardzo sie ciesze:) Mała szczesciara, zakrecila Wami rowno! ;)
  16. o,rany...zalogowalam sie nie ze swojego konta tylko syna..nie zauwazylam:( ponowie prosbe jak wejde na swoje- jeszcze raz- /Beata W./
  17. na fejsie poprosilam o przylaczenie do grupy ciekawe czy mnie przyjmna... Tysia , kto ma teraz wyroznienie z tomaszowskich psiaków? byly jakies zapytania o dwupak?
  18. na takie wiesci czekalam ! mam nadzieje,ze obydwa psiaki pojada juz niedlugo do domow :)
×
×
  • Create New...