-
Posts
15853 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beataczl
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
beataczl replied to mari23's topic in Psy do adopcji
mari - kochana placze razem z Toba... Maksiu [*] -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
beataczl replied to tamb's topic in Już w nowym domu
pozdrawiamy i zyczymy pogodnych Swiat w rodzinnym gronie i w zdrowiu :) -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
beataczl replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
odwiedzam Misiaczka kochanego :) cudnie- szczesliwy..Misio.. -
dopiero odczytalam pw dekl. 10 zl.m-nie przez rok, potem zobaczymy co dalej.. jakie piekne sa te sunieczki, serce sie raduje ze juz sa poza schroniskiem,zaopiekowane...cudnie :)
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
beataczl replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Pandusiu [*] zegnaj kochana malenka :( Maćku dziekujemy za opieke i dom dla Pandusi i Klusi.. -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
beataczl replied to mari23's topic in Psy do adopcji
smutno czytac takie wiadomosci mari :( mari dla Ciebie i Łatusia konieczna wit. d3 plus K2. wszystkie choroby to brak wit. D3, powinniscie brac bardzo duze dawki ,nie te przyslowiowe 2000 j. ale np. 10000 albo wiecej./w aptece raczj nie kupisz ,raczej w necie np.w sklepie visanto Jurka Zieby/ wit. d3 odpowiada za 2000 receptorow naszego organizmu , inaczej mowiac jej brak powoduje spadek naszej odpornosci i powoduje choroby z grupy autoagresywnej,organizm atakuje sam siebie krotko mowiac. A jeszcze teraz gdy brak slonca ...jedz duzo masla,jajek na miekko,mleko prosto od krowy , masz taka mozliwosc tam u siebie na miejscu?kupic od gospodarza? gdybys miala czas to prosze popatrz w necie na wyklady dr Huberta Czerniaka jest tez o tarczycy i inne ,bardzo ciekawe i pomocne:) polecam zreszta wszystkim te wyklady. Duzo ,duzo zdrowia zycze dla Was. doczytalam,ze bralas antybiotyki..to teraz koniecznie odbuduj swoja flore bakteryjna jelitowa i nie probiotykami z apteki-znow mleko ale zsiadle, kwasne te od gospodarskiej krowki,to wazne, ewentualnie potem jak nie masz mozliwosci zsiadle mleko ze sklepu... -
trzymam kciuki za ,,zywa iskierke" :)
-
Czarusiu wracaj do zdrowia ...sypia nam sie te starsze psiaki :(
-
ja zamowilam dla 14 latka- otylego / w typie labladora wlasnie/ ta: jutro powinna dojsc do corki , jak podadza Skate to napisze czy smakowala i jak wyglada:) po mokrej karmie Skate ma ,,rewolucje"dlatego sucha wybralam
-
Tysia ,nie jest latwo w nowym miejscu zaczac wszystko od nowa..cos wiem na ten temat i wspolczuje, powoli sie ogarniesz wiadomo . Doczytalam,ze Jestes gdzies w pomorskim to znaczy ,,u mnie " teraz:) witamy serdecznie :):)
-
Tysiu doszla kaska na wyroznienia 2 piesow? przykro, staruszek nie ma szczescia...oby zdazyli, wiem,ze Fundacja Sznupkow jest bardzo zaangazowana zawsze
-
tak,czytalam na fejsie k.Hamburga wlasnie,ale czy gdzie indziej nie tylko Niemcy? jest lista na fejsie ktore firmy, np. kosmetyczne, testuja na zwierzetach...makabra:( do tego przemysl tytoniowy ,farmakologia rowniez. wciska sie przedstawicielkom np. AVONU i Oriflame na Polske ze Oni to nie testuja!! ,wiadomo kasa sie tylko liczy :( my sie ,,mordujemy" ratujac psy z polskich wsi i ze schronisk wlasnie...
-
Gdyby udalo sie obrozke taka z swiatlem zalozyc,wiecie co w nocy widac z daleka / odblaskowa/ to moze szybciej by sie ta ich kryjowke zlokalozowalo w tym lesie ,teraz szybko zmierzch zapada. Mysle,ze nie jest zbyt daleko od ,,jadlodalni". A jak sama przestanie karmic male to i z malymi przyjdzie to pewne na jedzonko /u nas tak z kotka bezdomna i 4 malymi bylo/ .kwestia czasu niestety , nie wiem ile maja male szczeniaki jak matka Ich nie karmi ijedza samodzielnie? a zimno idzie niestety...i tak pogoda do tej pory dopisywala jak na pazdziernik, na szczescie.
-
na polskiej wsi dzieja sie okropne rzeczy :( jezdze do pracy na wies ale w Niemczech / bylam w wielu miejscach/ i tam widze zadbane,wybiegane psy , zero bud,a spia w domach..kiedy u nas tak bedzie przypomnialam sobie bylam w muzeum na wsi dom taki 300 letni wyposazony jak za tamtych czasow i tam stala buda na podwórku , oprocz mnie rodzina niemiecka z dzieckiem ok. 10 lat i chlopiec zatrzymal sie , patrzy i pyta zdziwiony -a co to jest ??