Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. dokladnie....i ja tez doloze cegielke do sterylki
  2. poszlo. no,szkoda...badzmy dobrej mysli a Pani co chciala Pole nie odzywa sie? :(
  3. wyroznij Tysiu, przesle dzis kase /ile to bylo na m-c?/
  4. za Rudzinke trzymam kciuki,tyle zmian na raz,.. niech sie odnajdzie szybko u Ewy:)
  5. tez widzialam to zdjecie :)
  6. czesto zachowania psow sa inne w warunkach schroniskowych a potem w domu. trudno sie dziwic miejsce takie jest bardzo ,,szczegolne". najbardziej wiarygodne sa te z dt i to nie zawsze...jak wskazuje praktyka;)
  7. o rany...brzmi okropnie :( biedny Cyganek
  8. Cyganek ma watek na dogo...super! poniewaz zle widze, co bylo przyczyna zlamania tej nozki czy tez byla nie zlamana?...
  9. Dumka i Lola dwie szczesciary , cudownie :)
  10. wczesniej tez tak bylo z tym sioo i koo ? i czy pomaga Synoquin. ?
  11. czekamy cierpliwie dalej... oj, pisalysmy razem :) to piesek jedzie..cale szczescie.....bieda wystraszony :(
  12. zagladam na watek, duzo sie dzieje dobrego to cieszy.
  13. rany, ta matka z maluchami...i ta kaleka i ta mloda 3 m-na ja wiem, wszystkich szkoda :( Tysia, moze jakies ogloszenie wyroznic na cito?? co robic....
  14. u mnie bylo identycznie kotka i 4 maluszki /na robocie w niemczech/. do 8 mcy karmilysmy a teraz 2 sa zlapane i wysterylelozowane projekt Ketty za darmo w schronisku a 2 jeszcze l;apiemy...oj,cieko zlapac..w niemczech kastracja ok. 150 euro 1 kor. ale schron juz nie chce oddac nam kotow spowrotem beda szukac domow, bo jak kotki mozna glaskac to zostaja a jak sie odrobacza kpty bo nie mam pojecia...
  15. prosze nr konta, bo sie zorientowalam ze jeszcze nic nie wplacilam ...
  16. oj, nie zrozumialam.... ale czuje ze cos dobrego :)
  17. wesolych i zdrowych Swiat kochani !:)
  18. zdrowych wesolych Swiat dla Wszystkich !:)
×
×
  • Create New...