Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. poszlo 36 zl. super,ze tak szybko wyroznilas :) powodzenia, trzymam kciuki niech Ktos zadzwoni jakis dobry dom! Wafelka tez mi szkoda...ech a ma On ogloszenie albo mial jakies? Łatus jest przestraszony,niesmialy,ale jaki slodziak uroczy ...
  2. wyroznij prosze na mc Lakiego i Maszke ,ja dzis zrobie przelew, chyba konto jeszcze mam,sprawdze to bedzie 35 zl czy ile za dwojke?
  3. no i samo sie rozwiazalo..ja tez bym nie dala rady uspic szczeniaczkow...trauma do konca zycia mam przed oczyma widok -zdjecie uspionych szczeniaczkow poukladanych przy sobie -zdjecie gdzies z neta a i tak to widze do dzis,to boli wlasciwie dlaczego mamy usypiac malenstwa to moze lepiej te stare,chore, nikomu ,,nie potrzebne" i wymagajace opieki i pieniedzy lepiej usypiac?? nie ma na nie ,,popytu" a jednak ratujemy, wyciagamy ze schronow, leczymy do konca,szukamy domow . Te maluchy niczym nie zawinily ,ze sie urodzily i chca zyc.
  4. ale to z w zwiazku z czyms ?niedawno wrocilam nie doczytalam byc moze wszystkiego...? bo normalnie to tak juz jest,ze na poczatku duzo ludkow na watku a potem juz tylko aktualizacja wplat i zdawkowe info plus odwiedziny;)
  5. czyli zbieramy dalej deklaracje na Wojtusia skoro to jest pewna informacja i pies jednak jest w schronisku ja tez dzwonilam jest do adopcji,szczepiony.odrobaczony,kastrowany,na ta chwile -nie choruje, trzyma sie :)
  6. no wlasnie...moze przez fejsa lepiej ja probowalam,ale trzeba miec zaproszenie zeby cos wpisywac? dzwonilam tez na te 2 nr tel.podane w ogloszeniu olx Wojtka,ale bez skutku na razie...
  7. no wlasnie, takie to oni maja na,, biezaco" informacje :( Madzialenos byla ostatnio na dogo 03.4... , trzeba bedzie poczekac az sie odezwie
  8. ciesze sie,ze u Szeri nie jest najgorzej ze zdrowiem..moj pies bierze na stawy i kregoslup Urydynox poki co tez pomaga :)
  9. i ja pytam o tego psiaka czy jest jeszcze w schronie...? stary Benio
  10. mnie takze:( zapytam Madzialenos czy jest jeszcze w schronie...
  11. zdaje sie,ze ta osoba z dogo jest tam na miejscu,moze by mogla pomoc... Madzialenos edit i takie cos znalazlam... Pies nr 4 Czip: 982061600026397 płeć: samiecwiek: 13 lat i pół rokuchip: 982061600026397lokalizacja: PAJĘCZNOkastracja takŚrednio duży, starszy psiak. Jest grzeczny i spokojny. Miły i oddany w stosunku do opiekuna, nieśmiały przy obcych osobach. Ma pozytywny kontakt z innymi psiakami. Potrafi chodzić na smyczy, ale zdecydowanie lepiej czuje się na wolności. Będzie wspaniałym kompanem dla starszych osób mieszkających w domu z ogrodem. Adopcje są bezpłatne. Wymagany odbiór osobisty, podpisanie umowy adopcyjnej, w niektórych przypadkach przewidziana jest wizyta przedadopcyjna. Istnieje możliwość rezerwacji psa (na krótki okres czasu, uzgodniona telefonicznie). Dzwoniąc w sprawie konkretnego psa należy podać jego numer chip. Adopcje odbywają się: Wojtyszki gm. Brąszewice, Wojtyszki 18 - pn- pt: 8:30-15:30, psy nie są wydawane w godzinach od 13:00- 13:30 (przerwa), sobota -tylko umówione adopcje 9:00-13:00 Przed przyjazdem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny! e-mail; [email protected] [email protected] tel. 512-324-940, 505 541 103 Edytowano February 19 przez Madzialenos Pies ma dom
  12. potwierdzam tu ,ze dam 10 zl dekl. stalej bo na bazarkowym przeczytalam,zeby potwierdzic o jakiej onkowatej suni piszecie, jest tu na watku gdzies?
  13. trzymam kciuki za wszystkie zwierzaczki...mam nadzieje jak wroce za mc lub dluzej to przeczytam,ze psiaczki i kotki w domkach :) a Ty Czarnulko nie dokazuj!:( trzymajcie sie, pozdrawiam
  14. wspaniale :) powodzenia Muffinko! imie zostaje?
  15. mam taki sam zamiar,ale dopiero w maju jak wroce z roboty p.Jadwiga to Złota Kobieta ... pamietam z dogo z dzialalnosci - szacun wielki
  16. ponoc parwowiroza w przytulisku?:( widze,ze razem pisalysmy..
×
×
  • Create New...