Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. ladny piesek oby sie wlasciciel odnalazl
  2. bardzo wspolczuje Istar, bardzo :( przytulam.. Holi [*]
  3. znalazlam na fejsie...nie kazdy ma to wkleje tu: Viva Akcja dla zwierząt - Poznań · WAŻNE SENAT CZEKA NA UWAGI OBYWATELI Każdy z Was może zgłosić swoją uwagę do projektu #piątkadlazwierząt na maila: [email protected] To jest moment, w którym potrzebujemy naprawdę mobilizacji- jeśli zależy Ci na zakazie uboju rytualnego, na cyrku bez zwierząt, na rocznym a nie dłuższym okresie przejściowym dla zakazu hodowli zwierząt na futro - wyślij swoje uwagi na powyższego maila! To tylko kilka minut, a może pomóc poprawić los milionów zwierząt!
  4. najlepiej nie eksportowac nigdzie...w zwyklym prywatnym miesnym-wolowiny nie uswuiadczysz,a w molochach masz nafaszerowane jakies z importu, pozostalo by to miesko wkraju dla nas, napewno zdrowsze a tak to idzie gdzie indziej no i zaoszczedzilo by to niewatpliwie okrucienstwu przewozu zywych zwierzat...taka gospodarka w te i we wte,ech...
  5. slyszalam w radio jak Duda sie strasznie spultal...najwazniejsze jest dobrobyt rolnikow i ich rodzin...na drugim planie traktowanie zwierzat,wiec cisnienie mi sie podnioslo, nie spodziewalam sie tego :( nie bedzie dobrze:(
  6. oj, niedobrze jak Kubusia badania wyszly po kroplowkach i odpowiedniej karmie? jest lepiej?
  7. ugryzl....ale nie napisze w co ... bolalo jak diabli
  8. mnie tez ugryzl jamnik sasiadki, wolalam policje -skonczylo sie na przepraszam i tyle...a do rodzicow nie chodzilam az pies odszedl, jakies pol rokupozniej tak sie balam ryczalam jak glupia pod sklepem, bo do sklepu wlazla sasiadka z psem i sprzedawczyni nawet nie zareagowala
  9. wiecie cos wiecej? to juz przyklepane w sejmie czy nie? lnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt 11 min · NA NASZYCH OCZACH DZIEJE SIĘ HISTORIA Prezes Prawo i Sprawiedliwość ogłosił właśnie, że spełniają się nasze największe marzenia - wprowadzamy gruntowną nowelizację ustawy o ochronie zwierząt! To nie rewolucja, to trzęsienie ziemi na niespotykaną skalę Według założeń dużego projektu zmiany będą dotyczyć przede wszystkim: - zakazu utrzymywania psów na łańcuchach, - zakazu ubój rytualny zwierząt na potrzeby rynków muzułmańskich, - zakaz pozyskiwania futer ze zwierząt, a co za tym idzie koniec z prymitywnym lansowaniem futer kosztem cierpienia milionów zwierząt, - zakaz pokazu zwierząt w cyrkach, - zakaz prowadzenie pseudohodowli - koniec z brutalnymi biznesami, - zakaz prowadzenia prywatnych schronisk, - zwiększenie uprawnień organizacji społecznych, - obowiązkowe chipowanie zwierząt, i wiele, wiele innych. Daliście polskim zwierzętom nadzieję, jakiej nie miały od lat
  10. czy doszla wplata ode mnie?
  11. kiedys napisalam do Dorothy na maila-Tutka nie zyje juz z 2 lata, a miala jak sie okazalo raka nerki...:( [*]
  12. musiano bardzo skrzywdzic ta malutka :(
  13. juz jutro zacznie sie nowe zycie piesow :) najgorzej to ten transport w takim upale maja dluga trase do pokonania? trzymam kciuki bardzo
  14. pytanie czy bedzie chcial jesc czy nie...
  15. ale kochane pycholki! sliczne:) cos tez dorzuce pare groszy
  16. biedny Bronco :( [*] szczepienia na parwo powinny byc obowiazkowe, to powinno byc w regulaminie schroniska zapisane i oczywiscie dla wlascicieli tez a nie tylko podatki obowiazkowe , sa ludzie co nie wiedza nic ze taka choroba istnieje...ja nie wiem czy na wscieklizne nie powinny byc dowolne , ludzie we wlasnym interesie by szczepili sie -chyba taki podobny do mojego Skate jak byl szczeniakiem...
  17. mam podobny problem..czekam na opinie, ciekawe czy w Gdyni kupie
  18. sa aktualne ogloszenia Greya ? moge wyroznic tzn. zaplacic bo technicznie to slabo u mnie
×
×
  • Create New...