-
Posts
15853 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beataczl
-
ladny piesek oby sie wlasciciel odnalazl
-
znalazlam na fejsie...nie kazdy ma to wkleje tu: Viva Akcja dla zwierząt - Poznań · WAŻNE SENAT CZEKA NA UWAGI OBYWATELI Każdy z Was może zgłosić swoją uwagę do projektu #piątkadlazwierząt na maila: [email protected] To jest moment, w którym potrzebujemy naprawdę mobilizacji- jeśli zależy Ci na zakazie uboju rytualnego, na cyrku bez zwierząt, na rocznym a nie dłuższym okresie przejściowym dla zakazu hodowli zwierząt na futro - wyślij swoje uwagi na powyższego maila! To tylko kilka minut, a może pomóc poprawić los milionów zwierząt!
-
najlepiej nie eksportowac nigdzie...w zwyklym prywatnym miesnym-wolowiny nie uswuiadczysz,a w molochach masz nafaszerowane jakies z importu, pozostalo by to miesko wkraju dla nas, napewno zdrowsze a tak to idzie gdzie indziej no i zaoszczedzilo by to niewatpliwie okrucienstwu przewozu zywych zwierzat...taka gospodarka w te i we wte,ech...
-
slyszalam w radio jak Duda sie strasznie spultal...najwazniejsze jest dobrobyt rolnikow i ich rodzin...na drugim planie traktowanie zwierzat,wiec cisnienie mi sie podnioslo, nie spodziewalam sie tego :( nie bedzie dobrze:(
-
ugryzl....ale nie napisze w co ... bolalo jak diabli
-
mnie tez ugryzl jamnik sasiadki, wolalam policje -skonczylo sie na przepraszam i tyle...a do rodzicow nie chodzilam az pies odszedl, jakies pol rokupozniej tak sie balam ryczalam jak glupia pod sklepem, bo do sklepu wlazla sasiadka z psem i sprzedawczyni nawet nie zareagowala
-
wiecie cos wiecej? to juz przyklepane w sejmie czy nie? lnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt 11 min · NA NASZYCH OCZACH DZIEJE SIĘ HISTORIA Prezes Prawo i Sprawiedliwość ogłosił właśnie, że spełniają się nasze największe marzenia - wprowadzamy gruntowną nowelizację ustawy o ochronie zwierząt! To nie rewolucja, to trzęsienie ziemi na niespotykaną skalę Według założeń dużego projektu zmiany będą dotyczyć przede wszystkim: - zakazu utrzymywania psów na łańcuchach, - zakazu ubój rytualny zwierząt na potrzeby rynków muzułmańskich, - zakaz pozyskiwania futer ze zwierząt, a co za tym idzie koniec z prymitywnym lansowaniem futer kosztem cierpienia milionów zwierząt, - zakaz pokazu zwierząt w cyrkach, - zakaz prowadzenie pseudohodowli - koniec z brutalnymi biznesami, - zakaz prowadzenia prywatnych schronisk, - zwiększenie uprawnień organizacji społecznych, - obowiązkowe chipowanie zwierząt, i wiele, wiele innych. Daliście polskim zwierzętom nadzieję, jakiej nie miały od lat
-
czy doszla wplata ode mnie?
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
beataczl replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
kiedys napisalam do Dorothy na maila-Tutka nie zyje juz z 2 lata, a miala jak sie okazalo raka nerki...:( [*] -
Malutka GABI z zamojskiego schronu ma wspaniały, kochający domek :)
beataczl replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
musiano bardzo skrzywdzic ta malutka :( -
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
beataczl replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
wspaniale :) super wiadomosc!- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
beataczl replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
pytanie czy bedzie chcial jesc czy nie...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
beataczl replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
oj,trzymamy kciuki mocno! -
ale kochane pycholki! sliczne:) cos tez dorzuce pare groszy
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
beataczl replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
biedny Bronco :( [*] szczepienia na parwo powinny byc obowiazkowe, to powinno byc w regulaminie schroniska zapisane i oczywiscie dla wlascicieli tez a nie tylko podatki obowiazkowe , sa ludzie co nie wiedza nic ze taka choroba istnieje...ja nie wiem czy na wscieklizne nie powinny byc dowolne , ludzie we wlasnym interesie by szczepili sie -chyba taki podobny do mojego Skate jak byl szczeniakiem...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
mam podobny problem..czekam na opinie, ciekawe czy w Gdyni kupie
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
beataczl replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
piesek 2 i 3 to ten sam opis ...- 733 replies
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with: