-
Posts
15853 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beataczl
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
beataczl replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
cudny Misiaczek...ale chyba nie taki straszny jak malują ;) wyglada slodziutko, ja nie wierze!:) -
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
beataczl replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
bardzo wspolczuje...przytulam Luneczka [*] :( -
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
beataczl replied to supergoga's topic in Schroniska
oby to sie w koncu skonczylo jak najszybciej...ale sie nie zapowiada :( -
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
beataczl replied to supergoga's topic in Schroniska
Misio [*] :( a Zuza nie wyglada na seniorke, takie bielutkie zabki?? Roki...taki super psiak, oby znalazl domek,badzmy nadziei ... -
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
beataczl replied to supergoga's topic in Schroniska
co slychac u Was? -
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
beataczl replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
ojej,ale niedobrze...moze pomoze ten lek... -
moja ulubiona rasa -wszystkie owczarkowate , chociaz osobiscie wole krotkowlose ..gratuluje! :)
-
no ja sie dalam naciagnac na duza wieksza kwote, no nie za psa ale piniadz jest piniadz:( to tak na pocieszenie... a piesek cudoooo, ja bym sie nie zorientowala,ze nie rasowy i wiekszosc tez -wierz mi:) a jak ma na imie?
-
mysle,ze mozesz napisac wszedzie gdzie sie da o tej pseudo...chociaz tyle,ze ostrzezesz innych, popsujesz im/wlascicielom oszustom opinie to i popyt spadnie...na Ciebie popadlo to i moze na innych tak samo przeciez, bardzo dobrze ze tu napisalas i pisz gdzie tylko mozesz :) a swoja droga postraszylabym troche tych oszustow ;) daj zdjatko niunia napewno sliczny okochany :)
-
ile lat mial ten piesek? dobrze,ze nie ma zlych wiesci u naszych staruszkow:)
-
zagladam, co nowego u staruszeczków, sa jakies wiesci oby dobre
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
beataczl replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
zagladam do cudownego dziadzia, jesien sie zbliza wiec spij Misiaczku duzo- spij i wypoczywaj w ciepelku -
moze by skonsultowac jeszcze raz u innego weta...? bo cos tu ewidentnie nie gra. Kolezanki mlodego psa leczyli w Gorzowie Wlk. na co innego az zameczyli doslownie wyciagajac 20 tys.zl. Na koncowce zycia dopiero trafil do innego weta ktory ocenil to cale leczenie, nawet pluco mial wyciete nie to chore tylko zdrowe :( i tam pare innych rzeczy,ech.duzo tego bylo. .gdyby trafil do tego 2 weta specjalisty zylby teraz. Ale przy cowidzie to biegnie sie do pierwszego wolnego zeby ratowac psa i potem tam dalej kontynuja niby leczenie.
-
pisz co u weta