Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. cudny Misiaczek...ale chyba nie taki straszny jak malują ;) wyglada slodziutko, ja nie wierze!:)
  2. bardzo wspolczuje...przytulam Luneczka [*] :(
  3. ja Ciebie mam bynajmniej :) napisalam na Messengerze czy jak go tam zwal..to bedziesz wiedziala ;)
  4. no to ja sie o Ciebie martwie...to chyba tak samo nie ustapi...koniecznie dzwon do lekarza i moze lepiej juz teraz. uwazamy,ale walcz z niewidzialnym wrogiem...ponoc rzad zamowil 40 mln szczepionek,ale zdania sa podzielone na ich temat,nie wiadomo czy lepiej sie zaszczepic czy nie
  5. czy sunia weteranka jest w schronie i jaka Ona jest duza...ile wazy?szukam staruszki/a ,wiekszego.. pewnie nie da sie spr. jak reaguje na koty bo mam dom z ogrodem u kolezanki starszej Pani pod Berlinem /wieś /ale z kotem w domu i 2 poza domem...
  6. oby to sie w koncu skonczylo jak najszybciej...ale sie nie zapowiada :(
  7. Misio [*] :( a Zuza nie wyglada na seniorke, takie bielutkie zabki?? Roki...taki super psiak, oby znalazl domek,badzmy nadziei ...
  8. takie cudne foty ,ojoj ! rzeczywiscie poprawil sie humor:) :) jakie cudne stadko i dzieciatko....nie dadza sie ponudzic ;)
  9. ojej,ale niedobrze...moze pomoze ten lek...
  10. :( az sie ciezko czyta .. .tez mi sie czesto Rejka snila i sni ,a to juz tyle lat minelo :(
  11. moja ulubiona rasa -wszystkie owczarkowate , chociaz osobiscie wole krotkowlose ..gratuluje! :)
  12. no ja sie dalam naciagnac na duza wieksza kwote, no nie za psa ale piniadz jest piniadz:( to tak na pocieszenie... a piesek cudoooo, ja bym sie nie zorientowala,ze nie rasowy i wiekszosc tez -wierz mi:) a jak ma na imie?
  13. mysle,ze mozesz napisac wszedzie gdzie sie da o tej pseudo...chociaz tyle,ze ostrzezesz innych, popsujesz im/wlascicielom oszustom opinie to i popyt spadnie...na Ciebie popadlo to i moze na innych tak samo przeciez, bardzo dobrze ze tu napisalas i pisz gdzie tylko mozesz :) a swoja droga postraszylabym troche tych oszustow ;) daj zdjatko niunia napewno sliczny okochany :)
  14. ile lat mial ten piesek? dobrze,ze nie ma zlych wiesci u naszych staruszkow:)
  15. zagladam, co nowego u staruszeczków, sa jakies wiesci oby dobre
  16. zagladam do cudownego dziadzia, jesien sie zbliza wiec spij Misiaczku duzo- spij i wypoczywaj w ciepelku
  17. moze by skonsultowac jeszcze raz u innego weta...? bo cos tu ewidentnie nie gra. Kolezanki mlodego psa leczyli w Gorzowie Wlk. na co innego az zameczyli doslownie wyciagajac 20 tys.zl. Na koncowce zycia dopiero trafil do innego weta ktory ocenil to cale leczenie, nawet pluco mial wyciete nie to chore tylko zdrowe :( i tam pare innych rzeczy,ech.duzo tego bylo. .gdyby trafil do tego 2 weta specjalisty zylby teraz. Ale przy cowidzie to biegnie sie do pierwszego wolnego zeby ratowac psa i potem tam dalej kontynuja niby leczenie.
  18. pisz co u weta
×
×
  • Create New...