Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. mari - kochana placze razem z Toba... Maksiu [*]
  2. pozdrawiamy i zyczymy pogodnych Swiat w rodzinnym gronie i w zdrowiu :)
  3. i ja sie dowloklam... ta sunieczka ciemniejsza to starsza jest:?
  4. odwiedzam Misiaczka kochanego :) cudnie- szczesliwy..Misio..
  5. dopiero odczytalam pw dekl. 10 zl.m-nie przez rok, potem zobaczymy co dalej.. jakie piekne sa te sunieczki, serce sie raduje ze juz sa poza schroniskiem,zaopiekowane...cudnie :)
  6. Pandusiu [*] zegnaj kochana malenka :( Maćku dziekujemy za opieke i dom dla Pandusi i Klusi..
  7. smutno czytac takie wiadomosci mari :( mari dla Ciebie i Łatusia konieczna wit. d3 plus K2. wszystkie choroby to brak wit. D3, powinniscie brac bardzo duze dawki ,nie te przyslowiowe 2000 j. ale np. 10000 albo wiecej./w aptece raczj nie kupisz ,raczej w necie np.w sklepie visanto Jurka Zieby/ wit. d3 odpowiada za 2000 receptorow naszego organizmu , inaczej mowiac jej brak powoduje spadek naszej odpornosci i powoduje choroby z grupy autoagresywnej,organizm atakuje sam siebie krotko mowiac. A jeszcze teraz gdy brak slonca ...jedz duzo masla,jajek na miekko,mleko prosto od krowy , masz taka mozliwosc tam u siebie na miejscu?kupic od gospodarza? gdybys miala czas to prosze popatrz w necie na wyklady dr Huberta Czerniaka jest tez o tarczycy i inne ,bardzo ciekawe i pomocne:) polecam zreszta wszystkim te wyklady. Duzo ,duzo zdrowia zycze dla Was. doczytalam,ze bralas antybiotyki..to teraz koniecznie odbuduj swoja flore bakteryjna jelitowa i nie probiotykami z apteki-znow mleko ale zsiadle, kwasne te od gospodarskiej krowki,to wazne, ewentualnie potem jak nie masz mozliwosci zsiadle mleko ze sklepu...
  8. trzymam kciuki za ,,zywa iskierke" :)
  9. Czarusiu wracaj do zdrowia ...sypia nam sie te starsze psiaki :(
  10. tu jeszcze jedna propozycja od konfirm31 , gdyby nie bylo jednak miejsc w hoteliku proponowanym przez Tysie.. dam tez stala przez rok- 10zl.
  11. ja zamowilam dla 14 latka- otylego / w typie labladora wlasnie/ ta: jutro powinna dojsc do corki , jak podadza Skate to napisze czy smakowala i jak wyglada:) po mokrej karmie Skate ma ,,rewolucje"dlatego sucha wybralam
  12. Tysia ,nie jest latwo w nowym miejscu zaczac wszystko od nowa..cos wiem na ten temat i wspolczuje, powoli sie ogarniesz wiadomo . Doczytalam,ze Jestes gdzies w pomorskim to znaczy ,,u mnie " teraz:) witamy serdecznie :):)
  13. Tysiu doszla kaska na wyroznienia 2 piesow? przykro, staruszek nie ma szczescia...oby zdazyli, wiem,ze Fundacja Sznupkow jest bardzo zaangazowana zawsze
  14. tak,czytalam na fejsie k.Hamburga wlasnie,ale czy gdzie indziej nie tylko Niemcy? jest lista na fejsie ktore firmy, np. kosmetyczne, testuja na zwierzetach...makabra:( do tego przemysl tytoniowy ,farmakologia rowniez. wciska sie przedstawicielkom np. AVONU i Oriflame na Polske ze Oni to nie testuja!! ,wiadomo kasa sie tylko liczy :( my sie ,,mordujemy" ratujac psy z polskich wsi i ze schronisk wlasnie...
  15. Gdyby udalo sie obrozke taka z swiatlem zalozyc,wiecie co w nocy widac z daleka / odblaskowa/ to moze szybciej by sie ta ich kryjowke zlokalozowalo w tym lesie ,teraz szybko zmierzch zapada. Mysle,ze nie jest zbyt daleko od ,,jadlodalni". A jak sama przestanie karmic male to i z malymi przyjdzie to pewne na jedzonko /u nas tak z kotka bezdomna i 4 malymi bylo/ .kwestia czasu niestety , nie wiem ile maja male szczeniaki jak matka Ich nie karmi ijedza samodzielnie? a zimno idzie niestety...i tak pogoda do tej pory dopisywala jak na pazdziernik, na szczescie.
  16. kochany Laki , obraz szczescia :) a kotki sa madre, przelamia sie, dla Nich to Laki pewnie za duzy jest,reszta ,,domownikow" malutka , to sie wystraszyly i beda obserwowaly czy nic nie grozi ze strony piesula;) bedzie dobrze . czyli imie pozostalo?
  17. na polskiej wsi dzieja sie okropne rzeczy :( jezdze do pracy na wies ale w Niemczech / bylam w wielu miejscach/ i tam widze zadbane,wybiegane psy , zero bud,a spia w domach..kiedy u nas tak bedzie przypomnialam sobie bylam w muzeum na wsi dom taki 300 letni wyposazony jak za tamtych czasow i tam stala buda na podwórku , oprocz mnie rodzina niemiecka z dzieckiem ok. 10 lat i chlopiec zatrzymal sie , patrzy i pyta zdziwiony -a co to jest ??
×
×
  • Create New...