-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
To będę czekać na wiadomości. Haniu,czy przyszły oryginały wyników z Lecznicy w Bielsku-Białej. Czy Nussi dużo nadal pije? -
Pomogę kwotą 50,00zł.Nie wiem gdzie mam wpłacić do Murki?
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj natknęłam się na wpłatę od naszej Kochanej helli - 31.10.19 - 200,00zł dla Nussi. Jest to bardzo znacząca pomoc.Z całego serca dziękujemy. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Haniu,mamy 500,00zł wpłacone do Fundacji ZEA na Nussi.Bardzo proszę z Lecznicy o wystawianie faktur na Fundację ZEA do tej kwoty. Za pobyt zapłacone za XI - 21,40zł po odjęciu od kwoty pozostającej u Ciebie - 288,60zł. Osoba,która wpłaciła pieniążki nie jest nadal zidentyfikowana. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cudnie,to teraz czekamy na wiadomości o naszej ślicznotce. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
To już jutro. -
Szczeniaczki są karmione mlekiem od mamy a więc mama musi też być odrobaczona.I tu jest problem bo nie wiadomo ile waży a waga jest bardzo istotna przy podawaniu leku.Najlepiej by było aby zawieźć całą rodzinkę do weta i on przepisze dawki i zaleci co trzeba.Założy książeczki aby tam wszystkie szczepionki wpisać i odrobaczenie.Wtedy ma się pełną kontrolę. Trzeba się dopytać Pani gdzie jest najbliższa Lecznica i może się uda jeszcze dzisiaj załatwić weta.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ja nie bardzo rozumiem.To do Hani Lecznica prześle skany na maila? Może źle zrozumiałam ale oryginały miały być przesłane przez Lecznicę listem do Hani. Już więcej nie będę się pytać, to dla mnie to jest za ciężkie do zrozumienia. -
Najlepiej ten zamiar skonsultować z wetem.Aby nie zaszkodzić maluchom i suni.Odrobaczenie i odpchlenie jest podawane od wagi psa i z tym trzeba bardzo ostrożnie działać. Najlepiej by było całą rodzinkę zawieźć do weta aby pooglądał,stwierdził wiek,wagę i dał zalecenia. O ile wiem szczeniaki muszą być szczepione 3 razy i odrobaczone ale nie wiem ile razy.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Bez kart informacyjnych o badaniach,wynikach nie ma co Hania pokazywać się u swojego weta aby dalej kontynuować konkretne leczenie,ponieważ trzeba by było robić wszystko od nowa.Mam nadzieję,że Lecznica jednak wyśle albo wysłała wszystko. Te badania kosztowały sporo kasy i nie mogą zaginąć. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
A konkretnie jakie są plany? Bardzo,bardzo dziękujemy za pomoc.W świetle zbliżających się wydatków jest to ogromna pomoc dla nas.Jesteś Kochana. -
Czy Tania chodzi w szelkach? Miałam kiedyś tymczasika strachulca,smycz była nie do pokonania,niekiedy wątpiłam czy kiedykolwiek pies zaakceptuje smycz i spacery.To była droga przez mękę ale udało się.Był wciąż w obroży, w szelkach,następny etap to przypięcie krótkiej taśmy nie ciągnącej się po podłodze no i na końcu przypięcie smyczy do szelek.To był dość długi etap nauki ale odniósł skutek.To tak w skrócie bo było dotykanie szelek,obroży,delikatne obracanie obroży,poprawianie szelek.Piesek był łapany w schronie na łapak i tak silnie zakodował sobie łapak,który go prawdopodobnie poddusił.Jak wiem to nigdy nie zaakceptował smyczy przypiętej do obroży.Szelki zaakceptował u mnie.