-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Pomyliłam się lada moment minie 2 lata a nie 3 lata.Sawana odeszła w 2017 r.
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Bardzo,bardzo kochają i rozpieszczają.Cudny domek. -
Mamy znajomego na wsi.Ma 8 psów w tym ileś suczek.Suczki rodzą.Rozmowa nie pomaga.Odpowiedź - rozdaję po wsiach,nie będę sterylizować.Identyczna sytuacja jest z kotami.Nie zmuszę tego człowieka do zmiany decyzji.Utopia. A ile takich znajomków jest jeszcze? Nic dziwnego,że schrony się zapełniają w zastraszającym tempie.Prywatnie ludzie też pomagają ale to jest garstka ich. Tak bardzo jest potrzebna ustawa konkretna,która zakazuje rozmnażania.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
xxxxxxx -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jaaga to proszę umów fryzjera jeżeli szew jest zagojony.Jeżeli będzie zaszczepiona i znana waga,ile ma w kłębie,sprawdzona na dzieci,zwierzaki i zdjęcia to w takim wypadku nie ma problemu aby Nussi ogłaszać.Można wtedy napisać konkretny tekst ze wszystkimi danymi o suni i kontakt....? W hoteliku jest kontakt podany na szafirkę a w tym przypadku? -
Cudne filmiki.Widać,że Kessi przytyła.Teraz trzeba uważać aby za bardzo nie przytyła.Jak ona się pięknie bawi,jaka jest żywa,jednym słowem żywe sreberko, cudna.Ogromnie się cieszę,że Kessi jest w tym domku.Ma wspaniałą opiekę.Jestem przekonana,że całe życie w tej chwili toczy się wokół Kessi.Kessi otrzymała to co najważniejsze najważniejsze,wspaniały dom,wspaniałą opiekę i miłość.Jestem szczęśliwa,że udało się pomóc Kessi.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
No my mamy taką możliwość dlatego korzystamy z niej.U szafirki są psiaki,kotki i dwie córeczki kochające stadko.Szafirka dość szybko ogarnia weta,fryzjera i resztę spraw.Jak tylko pies jest po ogarnięciu to płyną informacje i praktycznie za dwa,trzy tygodnie może być ogłaszany. Wierzę,że jest bliska Twojemu sercu bo jest cudna i taka filigranowa.Mam wrażenie,że takie psiaki są w Twoim typie. Dzięki,że zaglądnęłaś do naszej Nussi.Pozostań z nami. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nie odczytuj mojego postu źle.Po prostu chciałam opisać szerzej procedurę adopcji i naszej opieki nad psem. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
kamma 13 bardzo dziękujemy za pomoc.Jest bardzo cenna.Jeszcze nie ma koordynatora jeżeli chodzi o transport. Na pewno ktoś będzie to koordynował(Bogusik,Jaaga,Tola-jedna z tych osób).I podejmie temat,wtedy się z Tobą skontaktuje.Jeszcze raz dziękuję w moim imieniu. To czekamy na info.Jeszcze ten nieszczęsny fryzjer? Jo37,Nussi nie ma dobrych zdjęć i nie będzie miała do momentu wyjazdu do Hoteliku.Mama Jaaga nie zrobi zdjęć.Wiemy,że Nussi jest cudna,ma wspaniały charakter ale to nie jest wszystko co trzeba umieścić w ogłoszeniu.Nie wiemy jak np. reaguje na dzieci,koty,psy,nie znamy wagi,ile ma w kłębie itp.My nie ogłaszamy psa jeżeli nie posiadamy takich informacji i dobrych zdjęć tj.po fryzjerze.Dobrze przygotowujemy psa do adopcji (robimy rozszerzone badanie krwi,szczepimy p/chorobom wirusowym,jeżeli trzeba to sterylizujemy/kastrujemy,ogólne oględziny u weta+ wymaz z uszów czy nie ma tam jakiejś choroby),nie wypychamy psa jak najszybciej aby się jego pozbyć.Pozostaje w Hotelu ile potrzeba.Chociaż kto zaoferował deklarację stałą to dobrze jest zorientowany,że długo nie musi płacić i może pomóc innej bidzie wkrótce.Robimy nalot na OLX ze wszystkimi ogłoszeniami wyróżnionymi i to działa jak do tej pory.Mamy więcej ofert i wybieramy tą najlepszą.Trzy osoby przesiewają dom to też jest istotne aby psiak trafił w dobre ręce.Wyznajemy zasadę co nagle to po diable. -
Aniu,to za wielkie słowo.Jestem normalnym człowiekiem jedynie tylko to,że lubię pomagać i to daje mi ogromną satysfakcję.Nawet pod sklepem na mnie czekają bezdomni aby dać im na chlebek,bułki.I to cieszy.Nie ważne jak człowiek jest ubrany,nie istotne jest czy coś sobą reprezentuje,czy nie, jedynie ważne jest,że jest człowiekiem i trzeba pomóc.Cudnie jest popatrzeć na zmęczone życiem oczy i w tym momencie szczęśliwe,roześmiane.Teraz wróciłam ze sklepu,stąd mój post.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Szafirka zgodziła się przyjąć Nussi od listopada.Nie jest jeszcze określona dokładnie data.Chcemy odciążyć jak najszybciej mamę Jaaga.Myślę,że będą to pierwsze dni listopada.Komplikuje trochę Wszystkich Świętych w piątek ale trzeba będzie transport jakoś zaplanować w najbliższych dniach. Transport Katowice(Dąbrówka Mała)-Opole-Wrocław-docelowo Nowa Sól.Szafirek może do tych miast dojechać i przejąć Nussi,Jeżeli nie to będzie musiał pojechać do Dąbrówki Małej(za bardzo nie orientuję się czy to jest dzielnica Katowic?).Transport szafirka jest płatny. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jaaga,mama oglądała ten nieszczęsny szew po sterylce? On jest dość spory jak na taką malutką sunię.Przynajmniej tak wygląda na zdjęciu.Boję się aby nie było jakiś powikłań. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Figunia,ważne jest wsparcie ale także bardzo ważne odwiedzanie Nussi na wątku.Bądź z nami i kibicuj suni. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy z całego serca za pomoc dla Nussi.To jest kruszyneczka taka malusia.Teraz już bezpieczna.Nie dziwię się Jaaga,że bardzo bała się o zagryzienie jej przez inne większe psy w boksie bo była już na ogólnych boksach. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Muszę się pochwalić o ekspresowej niespodziance.Nasza Kochana Nesiowata poratowała Nussi wpłatą 20,00zł.Ślicznie dziękujemy.