Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Prosimy bardzo o pomoc w transporcie Nussi do Lecznicy.
  2. Ja od początku pilnuję ogłoszenia zrobionego przez Martę na Warszawę,teraz jest zmienione na Opole.Jest ono promowane do 08.11.19 https://www.olx.pl/oferta/bardzo-chcialabym-miec-swoj-dom-prosze-pomoz-mi-CID103-IDAo6hl.html Na pierwszej stronie są wyszczególnione ogłoszenia i przez kogo zrobione.Wynika z tego,że Ty zrobiłaś na Poznań i powinnaś mieć na swoim OLX informację,że wyróżnione.Tola umieściła tylko przy jednym ogłoszeniu,wyróżnienie do kiedy jest ważne.Warto te wszystkie ogłoszenia wyróżnić wpisane na pierwszej stronie.
  3. Jeżeli będzie gdzieś miejsce po operacji dla dziadunia to ja też poratuję wpłatą.
  4. Mam cichą nadzieję,że będzie miał.Oby dwa yorki nie nakręcały się na Lacky to będzie okey.Trzymam kciuki za jutrzejsze spotkanie.Figunia zapewne napisze.
  5. Nadeszła pomoc finansowa - 20,00zł od naszej Kochanej Nesiowatej dla Czesterka.Ślicznie dziękuję.
  6. Nadeszła stała deklaracja od elficzkowej za X. Ślicznie dziękujemy.
  7. Już wiadomo,że wizyta u fryzjera to koszt 80,00zł i jeszcze dochodzi dojazd - taksówka ile? Jeżeli mama regulowała rachunki to może podaj dane do przelewu mamy? Przecież musiała założyć.
  8. Drugie ogłoszenie OLX - Poznań wyróżnione do 09.11019. https://www.olx.pl/oferta/pokazmy-malemu-lepszy-swiat-i-dobroc-ludzka-CID103-IDAN2ip.html
  9. Na wszelki wypadek wyróżniłam to ogłoszenie od b-b na Poznań.Bedzie ważne do 09.11.19. https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html
  10. Przepraszam,już zaczynam się gubić w ogłoszeniach.Jutro wyróżnię na Poznań.Zastanawiam się dlaczego to ogłoszenie Małego było nieaktualne skoro było wyróżnione do 08.10.19
  11. Ala,ja nie potrzebuję faktur,rachunków.Po prostu chcę wesprzeć kwotą 100zł miesięcznie na utrzymanie Pumy i to wszystko.Podaj mi dane na pw. O kotkach mam bardzo mało wiedzy i nie zamawiam karmy,kupuję w sklepie dla wolno żyjących to co mi się nawinie
  12. Przeniosłam post za zgodą Patmol na ten wątek,ponieważ są tu też kotki wydawane do adopcji. Patmol,świetnie,że poruszyłaś temat tauryny.Ja o tym nie wiedziałam. Przy adopcjach kotków np.nie wychodzących warto poruszyć ten temat z adoptującymi.
  13. OLX dla Tani zrobione przez b-b na Lublin nie aktywne.Dzisiaj chciałam je wyróżnić. https://www.olx.pl/oferta/czy-czlowiek-to-tylko-bol-i-niedola-CID103-IDAXVkS.html Drugie OLX zrobione przez Tolę na Warszawę wyróżnione do 08.11.19. https://www.olx.pl/oferta/bardzo-chcialabym-miec-swoj-dom-prosze-pomoz-mi-CID103-IDAo6hl.html
  14. Musimy jakoś ogarnąć finanse Pumy. Guccio,bardzo proszę o dane do przelewu.Przeleję 100zł za X.
  15. O,tak,nie ma wieści o Okruszku.Mam nadzieję,że wyszedł z choróbska jakoś.
  16. Patmol,świetnie,że poruszyłaś temat tauryny.Ja o tym nie wiedziałam. Przy adopcjach kotków np.nie wychodzących warto poruszyć ten temat z adoptującymi. Patmol,czy mogę Twój post wstawić na zamojski wątek? Tam też sporo kotów idzie do adopcji.
  17. Ja w domu nie mam kota ale przewijają się przez mój ogród koty osiedlowe,podejrzewam,że niektóre mają domy tylko są kotami wychodzącymi.Dokarmiam je,gdyby nie były głodne to by miska z jedzeniem zostawała a nie zostaje.Dlatego kupuję psie puszki.
  18. Jestem skarbnikiem Nussi.Jaaga proszę o rozliczenie, podanie kosztów fryzjera i dane do przelewu.
  19. Nie ma tu podanych cen ale mogę wysyłać 100zł na miesiąc do momentu aż kotek znajdzie dom.Z zastrzeżeniem,że będzie intensywnie ogłaszany. Ja kupuję dla kotów osiedlowych duże puszki 1200gr dla psa w sklepie.Jedna puszka zależnie od sklepu kosztuje od 3-5zł.Koty mogą jeść psie jedzonko.Jedna puszka starcza na 3 dni.Koszt miesięczny dla mnie to 50-60zł.
  20. Telma na fotelu wygląda jak królewna.Pięknie jej się błyszczy sierść.Widać,że piesio zadbany i może korzystać ze wszystkiego co w domu jest.
  21. Najlepiej założyć suni wątek,zawsze ktoś łaskawy pomoże w utrzymaniu i ogłaszaniu. Jeżeli byś wzięła czarnulka na DT to ile by kosztowało wyżywienie jego.Pytam się bo może bym dala radę finansować wyżywienie tylko bym musiała porachować czy dam radę.
×
×
  • Create New...