Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. To fajnie,że są widoczne zdjęcia.Wstawiałam wg.Twojej instrukcji. A Czester jest śliczny i bardzo kochany,ma do tego fajny charakter, taki przytulak.
  2. Bgra prosiła o wstawienie zdjęć Czesterka.Są problemy ze wstawieniem nawet przez fotosik.Nie wiem czy zdjęcia są widoczne.Ja widzę je. http:// http:// http://
  3. Z mojego bazarku uzyskano kwotę 357,00zł. http://:https://www.dogomania.com/forum/topic/350687-z-jednej-szafy-do-drugiej-szafybazarek-141019-191019/?tab=comments#comment-17527871
  4. Też o tym pomyślałam. Jeżeli chodzi o wyżywienie Lakusia to oczywiście jestem za pokryciem kosztów.Laki jest sporym psem,a co za tym idzie sporo zapewne jadł. A jak Laki zachowuje się w domu? Czy ma swoje posłanko,czy okupuje kanapy?
  5. Tak,tylko nie wiem czy kikou znajdzie czas na gotowanie bo rozumiem,że mięso będzie gotowane. Może teraz posprawdzać kilka puszek z różnych firm,kupując np.po jednej małej.
  6. To kiepskie wiadomości.Nie wiem co Fido będzie jadł u Kikou,będzie głodował.W hotelach nie gotuje się psiakom,przy tylu psiakach nie ma na to czasu.
  7. A dzisiaj miła niespodzianka.Onaa i b-b wspomogły wpłatą naszą Nussi. Z całego serca dziękujemy.
  8. Szkoda,że nie podali na badaniach wieku i ile waży Nussi. Brzuszek nie najlepiej wygląda jeszcze.
  9. Jeżeli nie ma wyróżnionych ogłoszeń to i będzie bardzo słaby odzew.Czy ktoś ma wgląd ile jest odsłon i pobrań tel.? Szkoda,że w poście informacyjnym brak linków do ogłoszeń.By było wiadome ile jest zrobionych ogłoszeń i ktoś by mógł się pokusić o wyróżnienie ogłoszenia. Już o tym pisałam wcześniej.
  10. A to dopiero cudeńko.Przepiękna kicia.
  11. Ale piękność wyrosła z Liczi.
  12. To niech dadzą jakiś zamiennik,przecież tyle czasu nie może pies czekać nie leczony.
  13. Jaaga,oryginał badań niech będzie wysłany do hoteliku do szafirki.Podam adres. Przelałam 40,00zł na Twoje konto za Hepatil Forte. Przelałam także 295,00zł do Fundacji ZEA za badania.
  14. Guccio,a co kotki miały zalecone,czym były leczone?Może tu jest wina weta? Masz jakąś rozpiskę?
  15. Cudna relacja dwóch psiaków.A Kulfon jest śliczny,nie ujmując nic urodzie Myszce.
  16. Dziś nadeszły pieniążki od Livki - 25,00zł.Ślicznie dziękujemy za pomoc.
  17. Pamiętajcie Kochane o liściach,nie grabcie wszystkich.Liście to jedyny ratunek w zimę dla jeży aby mogły spokojnie przezimować.Ja zostawiam sporą kupkę pod czereśnią.
  18. OLX dla Maxa wyróżniony do 16.11.19 https://www.olx.pl/oferta/max-piekny-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDwW6u1.html
  19. To teraz trzymajmy mocno kciuki aby Laki poczuł się w nowym domu dobrze.Tyle będzie miał rąk do głaskania.Ciekawe,które wybierze przyzwyczajony tylko do dwóch rąk Figuni. Figuniu,jeżeli Laki natrafił na dobry dom i będzie się czuł w nim szczęśliwy to tylko się cieszyć,absolutnie nie smucić.Lakiemu pomogłaś i pojedziesz spokojna,radosna do swojej córci. Jeżeli chodzi o adresówki do kluczy to są w punktach gdzie dorabiają klucze,w chińskim sklepie też spotkałam w opakowaniu po 10szt,także w marketach.Nie są to przedmioty drogie.Osobiście co jakiś czas kupuję do hoteliku dla naszych psiaków aby wyruszały w drogę do swojego domku z adresówką tak na wszelki wypadek.
  20. Bardzo dziękuję.Zaraz podam konto.
  21. Bardzo fajne imię Fido,wdzięczne,krótkie.
×
×
  • Create New...