-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Z mojego bazarku uzyskano kwotę 357,00zł. http://:https://www.dogomania.com/forum/topic/350687-z-jednej-szafy-do-drugiej-szafybazarek-141019-191019/?tab=comments#comment-17527871 -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Anula replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Tak,tylko nie wiem czy kikou znajdzie czas na gotowanie bo rozumiem,że mięso będzie gotowane. Może teraz posprawdzać kilka puszek z różnych firm,kupując np.po jednej małej. -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Anula replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
To kiepskie wiadomości.Nie wiem co Fido będzie jadł u Kikou,będzie głodował.W hotelach nie gotuje się psiakom,przy tylu psiakach nie ma na to czasu. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
A dzisiaj miła niespodzianka.Onaa i b-b wspomogły wpłatą naszą Nussi. Z całego serca dziękujemy. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Szkoda,że nie podali na badaniach wieku i ile waży Nussi. Brzuszek nie najlepiej wygląda jeszcze. -
A to dopiero cudeńko.Przepiękna kicia.
-
Ale piękność wyrosła z Liczi.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jaaga,oryginał badań niech będzie wysłany do hoteliku do szafirki.Podam adres. Przelałam 40,00zł na Twoje konto za Hepatil Forte. Przelałam także 295,00zł do Fundacji ZEA za badania. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziś nadeszły pieniążki od Livki - 25,00zł.Ślicznie dziękujemy za pomoc. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Pamiętajcie Kochane o liściach,nie grabcie wszystkich.Liście to jedyny ratunek w zimę dla jeży aby mogły spokojnie przezimować.Ja zostawiam sporą kupkę pod czereśnią. -
To teraz trzymajmy mocno kciuki aby Laki poczuł się w nowym domu dobrze.Tyle będzie miał rąk do głaskania.Ciekawe,które wybierze przyzwyczajony tylko do dwóch rąk Figuni. Figuniu,jeżeli Laki natrafił na dobry dom i będzie się czuł w nim szczęśliwy to tylko się cieszyć,absolutnie nie smucić.Lakiemu pomogłaś i pojedziesz spokojna,radosna do swojej córci. Jeżeli chodzi o adresówki do kluczy to są w punktach gdzie dorabiają klucze,w chińskim sklepie też spotkałam w opakowaniu po 10szt,także w marketach.Nie są to przedmioty drogie.Osobiście co jakiś czas kupuję do hoteliku dla naszych psiaków aby wyruszały w drogę do swojego domku z adresówką tak na wszelki wypadek.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziękuję. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję.Zaraz podam konto. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy.Zaraz podam konto. -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Anula replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo fajne imię Fido,wdzięczne,krótkie.