-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Wiadomości o Kamusi. Tak p. Aniu. Kamusia ma problem z tylnymi łapkami diagnoza to zespół końskiego ogona do tego początki zaćmy ale to dopiero w lecznicy w Bielsku B dr Haladyn zdiagnozował, rozpoczęliśmy leczenie badania przygotowywaliśmy się do zabiegu leczenia komórkami macierzystymi a tu masz kolejna diagnoza nowotwór na listwie mlecznej i do tego złośliwy dla tego była konieczna operacja obecnie jest pod stałą kontrolą, dr M Haladyn mówi że starość to nie choroba a na Kamusię jeszcze nie czas, damy radę i nie poddamy się tak łatwo, co do zdjęcia to tylko efekt dobrego fotografa czyli żony Pozdrawiamy
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nadziejko,z całego serca dziękujemy. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam karmę mokrą wątrobową. na adres szafirki. Artykuł Suma z VAT Hill's Prescription Diet l/d Liver Care Original - 24 x 370 g 1 x 199,80 zł 199,80 zł Standardowa dostawa gratis Cena razem z VAT199,80 zł -
Niekiedy jest tak,że psy nigdy się nie zaakceptują,będą ze sobą walczyć.A zamykać psy w pokojach to żadne rozwiązanie na dłuższą metę.A może pomogą dłuższe wspólne spacery.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Z bazarku Nadziejkowego uzyskano kwotę 46,50zł dla Nussi. Nadziejko jesteś Kochana,tyle dobra czynisz dla psiaków.Nawet deklaracja stała nie zastąpi wpłat z bazarków.Serdecznie dziękuję za pomoc. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
.Fundacja ZEA - 04.10.19- karma mokra i sucha- Animonda 24x400g;Bosh mini Adult Lamb-2x3kg. A tak ogólnie to trzeba Nussi przed przyjazdem do hoteliku zamówić inną karmę - Hepatic ze względu na złe wyniki wątrobowe. -
Toguniu,przytulam.Wiem jak ciężko jest pogodzić się z odejściem kochanego psiaka.To jest okropne przeżycie.Podjęłaś słuszną decyzję,nie pozwoliłaś Pepe się cierpieć, męczyć i to była prawidłowa decyzja.A w sercu, w myślach,no cóż na zawsze pozostanie.Nie da się tego wyrzucić. Ja też często wracam myślami do moich psiaków i opłakuję je.To jest silniejsze ode mnie.
-
Dalej taka łobuziara? Chyba słodka łobuziara.Jest cudna.
-
Czester,wcześniej Luzak też jest często tak nazywany.Jest pod opieką Bgra.Sądziłam,że tego pieska masz na myśli.
-
Ja widzę w tym wszystkim,że Szanta była zazdrosna o syna i stąd to warczenie.Pies poprzez warczenie wyraża swoją niechęć,coś mu się nie podoba i daje znać w ten sposób.Jeżeli ktoś zna psa to dobrze rozpozna o co mu chodzi.Dla mnie warczenie to oznacza normalny odruch psa.Musi przecież jakoś dać znać,że pewne rzeczy mu się nie podobają. Z drugiej strony nie dziwię się,że Państwo oddali Szantę,ponieważ bali się o swoje dziecko.Szkoda tylko,że zabrakło następnego kroku,szkolenia,behawiorysty,czy popracowania samemu nad zachowaniem Szanty.Myślę,że wspólne spacery z synem,smaczki by dużo w tym względzie pomogły.W zasadzie każdy pies kocha spacery,aportowanie,zabawę i tym sposobem zauważenie tej osoby,która daje mu radość.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dobrze.Dziękuję. -
No,cudne wiadomości to tylko się cieszyć.Mały będzie miał fachową opiekę do końca życia. Pomyślałam o dwóch OLX,które cierpliwie wyróżniałam.Wyróżnienia są ważne jeszcze dwa tygodnie,może inne jakieś zwierzaki podmienić. https://www.olx.pl/oferta/pokazmy-malemu-lepszy-swiat-i-dobroc-ludzka-CID103-IDAN2ip.html - b-b - 09.11.19 (Poznań) https://www.olx.pl/oferta/czy-czlowiek-to-tylko-bol-i-niedola-CID103-IDAXVkS.html - b-b - 08.11.19 (Lublin)
-
Ja ogłaszam Czestera od początku na OLX bez wyróżnienia.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jaaga,a co sądzisz o tym aby Nussi zaszczepić na choroby wirusowe teraz.Boję się aby jakiegoś paskudztwa nie podłapała.