-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Jeżeli szczotkujesz Szagusia to jest to świetna terapia,masaż całego ciała i kręgosłupa,łap.Bardzo dobrze sprawdza się szczotka z większymi kulkami. Przepraszam,że się tak wcinam ale mam też podobne problemy ze swoim psiakiem i robię co mogę aby go utrzymać przy życiu.Moli@ napisz,że się szarzę to nie będę się wcinać.
-
Szkoda Rufika.On już pokochał rodzinę skoro znosi ich rzeczy do swojego legowiska.Najgorsze jest to że musi wracać do kojca.Tragedia. A Rufik gdzie ma wrócić? Nie wiem czy coś nie pomyliłam.
-
Tola,to może jednak załatwić transport łączony płatny,Arek i Piotrek i porozwozić psiaki.Poprosić Havankę o bazarek transportowy i by się dało radę.Jeżeli byłby to transport płatny to ja pomogę. My na razie nie będziemy brały z Zamościa psiaka,musimy uporać się z Nussi i nazbierać trochę pieniążków na przyszłe psiaki bo wiesz,że zabieramy przeważnie po dwa trzy.
-
W Legnicy. Lecznica - Ewa Baryluk ul.Ogrodowa 1.Najlepiej zadzwonić i umówić się na wizytę bo tam przyjmuje inna jeszcze wetka.Ewa Baryluk przyjmuje przemiennie na dwie zmiany.Jest przystępna i ogólnie bardzo przyjemna.Jest świetny kontakt z nią.Mój psiak miał tam usuwany guzek laserem i rzęsy.Oczywiście nie zagwarantuję,że Dunia będzie miała go usuwane laserem bo to będzie zależało od oceny guza. I jeszcze coś,w tej Lecznicy są bardzo przystępne ceny,nie wygórowane.
-
Nie ma co czekać i obserwować bo może bardzo szybko urosnąć i po zabiegu będzie większa rana do zagojenia.Najlepiej zaraz usunąć bez większej szkody dla skóry.U mnie wetka guzki usuwa laserem.Świetny zabieg bez szwów.
-
FRYTKA, sunia z M u koleżanki pod moją opieką logistyczną i finansową.
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Też ją tak oceniam,jest mocno w typie jamnisia i przy tym marszczy cudnie czółko.Jednym słowem jest cudna.Może ją zgłosić do Izadory aby wstawiła na forum jamników. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Tolu. -
Tola podmień ogłoszenie wyróżnione do 09.12.19 z Tani na innego psiaka albo kotka.
-
FRYTKA, sunia z M u koleżanki pod moją opieką logistyczną i finansową.
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Sunia marszczy czółko,cudna jest.Czas ją jakoś nazywać.Jak koleżanka ją przywołuje? Może wymyśliła już sama imię dla cudnej? -
Miki miał ustaloną dawkę 2,5mg/ml co 24godz. dwie serie po 5 zastrzyków.Teraz jest lepiej,łapka sprawniejsza bo może już chodzić ale po schodach nie ma mowy(jest noszony).Schody zastawione dechą.Rehabilitacja dwutygodniowa też pomogła magnetoterapia i laseroterapia.Mamy nadzieję,że dechy będą odstawione ale potrzeba czasu. Oby też pomógł Nivalin Szagusiowi.
-
Tylko trzeba pamiętać o tym,że Jogi jest starszym pieskiem i będzie wymagał bardziej troskliwej opieki. Zaraz przeleję deklarację za grudzień i 30zł jednorazową.Razem 50,00zł.
-
Tak,dlatego dziewczyny alarmowały,że trzeba psa wziąć natychmiast.Gdyby jeszcze żył i został zabrany do schronu w Zamościu byłoby po nim. Preparat już zamówiony. Szczegóły operacji Numer transakcji: C 9D32 XX1522423547XX (PL) Numer zlecenia (nadany przez odbiorcę): EX/1122398 - 1574764815 Opis płatności: Zamówienie nr EX/1122398 Kwota: 44,00 PLN Kwota po przewalutowaniu: - Kurs przewalutowania: - Dodatkowe opłaty obciążające klienta: 0,00 PLN Data transakcji: 2019-11-26 11:41:17