-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Takie coś wyszukałam w sprawie transportu ale nie umiem się tam poruszać. https://www.busradar.pl/szukaj/?From=Tomaszów+Lubelski&To=Białystok&When=2019-11-12&WhenReturn=&Passengers=1&ShowTrain=false&ShowRidesharing=true&ShowRidesharing=false
-
Całe szczęście,że został tu poruszony temat DT.W przypadku tak starutkiego psiaka buda i kojec to totalna porażka.Wyjątkowo jak napisała elficzkowa poznając Szagusia on potrzebuje człowieka.A w budzie i w kojcu już nasiedział się dostatecznie.Moli@ jest cudowna i ma cudowną opiekę pod każdym względem.Zajmie się raz dwa sprawami weterynaryjnymi bo to jest priorytet a zajmie się solidnie.Jestem na wątkach psiaków u Moli@ i jestem pełna podziwu.Jest jak dla mnie to wyjątkowy DT.Tym bardziej,że za karmę i weta. Deklaruję 20,00zł stałej od listopada. Mogę założyć wątek ale nie podejmuję się być decyzyjna w sprawie Szagusia.
-
Absolutnie nie może tam trafić to nie jest miejsce dla chorego psa tym bardziej,że jest coraz chłodniej.Szkoda,że nie ma bezpośredniego kontaktu osobą decyzyjną za psa.
-
Szczęśliwej drogi maluszku.Niech nikt więcej cię nie skrzywdzi.Mam nadzieję,że będą wiadomości chociaż cząstkowe o Szagim.Bardzo zapadł mi w serce.
-
O tym to my chyba wszyscy wiemy.Anioł o złotym sercu. Z Szagim na cito trzeba pędzić do porządnego weta.Widać,że go łapa boli a może i kręgosłup.Wymaga pomocy weterynaryjnej. To jutro Szagi jedzie? Mam nadzieję,że szybko trafi do weta.
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
O,tak Bogduniu.Wszystkie domy dbają o swoje psiaki.To bardzo,bardzo cieszy.To co przeszły to już jest daleko poza nimi.Teraz cieszą się dopiero z życia i poznały,że to życie może być całkiem inne,cudne. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
No,tak gro psiaków na to czeka.Bardzo mnie ciekawi jaki był los Nussi ale zapewne się nie dowiem. -
I ja też mocno trzymam kciuki za ślicznotkę.Oby to był najlepszy domek na świecie dla Jogusia.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nadziejko Kochana.Bardzo dziękuję za kolejną pomoc dla Nussi. -
Pamiętam Sawaniu o tobie.Dziś mija 8 listopada.Ten dzień był straszny dla nas.Pozostaniesz w moich myślach na zawsze.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Haniu bardzo za sprawozdanie z wizyty.Wkleję do postu informacyjnego. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy elficzkowej za wpłatę stałej deklaracji za XI. -
Już przelew został zrobiony.