Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Takie coś wyszukałam w sprawie transportu ale nie umiem się tam poruszać. https://www.busradar.pl/szukaj/?From=Tomaszów+Lubelski&To=Białystok&When=2019-11-12&WhenReturn=&Passengers=1&ShowTrain=false&ShowRidesharing=true&ShowRidesharing=false
  2. Nadeszła stała deklaracja od helli za XI.Ślicznie dziękuję.
  3. Całe szczęście,że został tu poruszony temat DT.W przypadku tak starutkiego psiaka buda i kojec to totalna porażka.Wyjątkowo jak napisała elficzkowa poznając Szagusia on potrzebuje człowieka.A w budzie i w kojcu już nasiedział się dostatecznie.Moli@ jest cudowna i ma cudowną opiekę pod każdym względem.Zajmie się raz dwa sprawami weterynaryjnymi bo to jest priorytet a zajmie się solidnie.Jestem na wątkach psiaków u Moli@ i jestem pełna podziwu.Jest jak dla mnie to wyjątkowy DT.Tym bardziej,że za karmę i weta. Deklaruję 20,00zł stałej od listopada. Mogę założyć wątek ale nie podejmuję się być decyzyjna w sprawie Szagusia.
  4. Absolutnie nie może tam trafić to nie jest miejsce dla chorego psa tym bardziej,że jest coraz chłodniej.Szkoda,że nie ma bezpośredniego kontaktu osobą decyzyjną za psa.
  5. Z Opola jest werenn ; kado - mam kontakt gdyby co. niufus1 - Poznań i okolice też mam kontakt.Swarzędz jest blisko Poznania. Te osoby przeprowadzały nam wizyty. Teraz muszę znikać,Miki jest w bardzo ciężkim stanie,sparaliżowany,jedziemy na rehabilitację.
  6. Szczęśliwej drogi maluszku.Niech nikt więcej cię nie skrzywdzi.Mam nadzieję,że będą wiadomości chociaż cząstkowe o Szagim.Bardzo zapadł mi w serce.
  7. Jeszcze kilka zdjęć z FB od Bożeny.Być może wcześniej wstawione ale wstawiam. http:// http:// http:// http:// http://
  8. O tym to my chyba wszyscy wiemy.Anioł o złotym sercu. Z Szagim na cito trzeba pędzić do porządnego weta.Widać,że go łapa boli a może i kręgosłup.Wymaga pomocy weterynaryjnej. To jutro Szagi jedzie? Mam nadzieję,że szybko trafi do weta.
  9. Masażystka na zawołanie i za darmo.To się liczy.Pies szczęśliwy.
  10. O,tak Bogduniu.Wszystkie domy dbają o swoje psiaki.To bardzo,bardzo cieszy.To co przeszły to już jest daleko poza nimi.Teraz cieszą się dopiero z życia i poznały,że to życie może być całkiem inne,cudne.
  11. Bardzo szybko Alesiowi rośnie sierść to oznacza,że jest prawidłowo żywiony i w karmie nic nie brakuje.Sierść ma przepiękną,cudo. No,ale tu chyba przesadził,czyściutki,piękny wpakował się do kałuży.P.Agata na pewno po takiej kąpieli miała co robić. Aleś nie przyprawiaj P.Agacie roboty.
  12. No,tak gro psiaków na to czeka.Bardzo mnie ciekawi jaki był los Nussi ale zapewne się nie dowiem.
  13. Lucky ma wspaniały dom.Widać,że sierść jest piękna,zadbana.Cudne zdjęcia i wiadomości.
  14. No i wspaniała wiadomość od Czika.Szczęśliwy psiak na kanapie i to jest najważniejsze.
  15. Aż popłakałam się.Ogrom miłości dostaje nasza Atila. Niesamowicie się cieszę.Każdy psiak powinien mieć taki dom.Jeżeli chodzi o kropelkowanie to jeszcze trzeba zasięgnąć rady weta.Nie ma wyjścia. Cudne filmiki i cudne zdjęcia.
  16. No właśnie,kto tym razem wypatrzy cudeńko. OLX wyróżnione do 09.12.19. https://www.olx.pl/oferta/bardzo-chcialabym-miec-swoj-dom-prosze-pomoz-mi-CID103-IDAo6hl.html
  17. I ja też mocno trzymam kciuki za ślicznotkę.Oby to był najlepszy domek na świecie dla Jogusia.
  18. Nadziejko Kochana.Bardzo dziękuję za kolejną pomoc dla Nussi.
  19. Pamiętam Sawaniu o tobie.Dziś mija 8 listopada.Ten dzień był straszny dla nas.Pozostaniesz w moich myślach na zawsze.
  20. Dziękuję Haniu bardzo za sprawozdanie z wizyty.Wkleję do postu informacyjnego.
  21. Dziękujemy elficzkowej za wpłatę stałej deklaracji za XI.
  22. Już przelew został zrobiony.
×
×
  • Create New...