Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Moli@,a Szaguś miał mieć czyszczone zęby i to chyba dzisiaj,być może coś pokręciłam.
  2. Na pewno musiały być przeszkody skoro Koli nie pojechał.Jakoś niezręcznie sformułowałam swój post.
  3. Wielka szkoda,że nie zbiegł się transport dla Koli z tym transportem.
  4. Cudne zdjęcia,bardzo się przydadzą do ogłoszeń. Haniu,a Nussi jeszcze łyka tabletki na wątrobę te co kupiła Jaaga?
  5. Nasza Dunia,która już ma DS,ma w sobie jak się nie mylę 12 szt. śrutu.Weci nie kazali usuwać.Z tym,że Dunia biega,normalnie się porusza. To Szagi jest po wypadku,czy jednak nie? Najważniejsze,że dalej będzie diagnozowany,to bardzo istotne jest bo przecież nie może być długo na lekach przeciwbólowych. Być może ten śrut umieszczony przy kręgosłupie właśnie sprawia to,że Szagi kuleje. Chorzy psychole na tym świecie żyją.Przez nich nie tylko Szagi się męczy.
  6. Martuniu,super że ma szeleczki,nie chciałam pisać bo niektórzy nie uważają szelek tylko ścisło zapiętą obroże.A szelki też muszą być mięciutkie,nie twarde,sztywne.Jak nowe to trzeba wyprać aby zmiękły.
  7. Tak, jest wspaniale zaopiekowany to zresztą widać po zdjęciach.Jest w ciepełku na podusiach a to sprzyja w rekonwalescencji.Cudny jest i taki malusi.Bardzo się cieszę,że ma dobrze,a obróżka musi być dla tak delikatnych malusich psiaczków mięciutka,delikatna.
  8. Jestem przekonana,że REX przejdzie metamorfozę.Teraz jest cudny a po SPA.....! On cieszy się wolnością jest szczęśliwy zapewne bo wolny bez uwięzi.
  9. Link do bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/350879-zimowo-i-nie-tylko-na-koty-ze-szczebrzeszyna-do-3011/?tab=comments#comment-17542333
  10. Dlaczego Leoś ma założony kołnierz,z jakiego powodu?Pytam się bo to dla niejednego psa jest stresem. Mój Miki jest chory i też nie chciał jeść dopiero teraz jest ciut lepiej i zaczął sam jeść.Podawałam mu przez dwa tygodnie kilka razy dziennie strzykawką Gerbery z cielęciną i to jego trzymało.Gerbery były zalecone przez weta. Pies nie może nic nie jeść bo to się skończy dla niego tragicznie.
  11. Cudnie.Wielkie podziękowania dla Bogusik,która regularnie zasila konto Skarpety. Już umieściłam w pierwszym poście banerek.
  12. Szaguś,niejadek a może bolą go zęby? Nie długo będzie miał czyszczone jak się nie mylę,może to pomoże.
  13. Też tak myślę.Jeżeli ma dobre wyniki i zdrowie nie szwankuje to trzeba szukać domku.Szkoda przetrzymywać psiaka w hoteliku jak może mieć swój już domek.Hotelik to tylko bardzo dobra przechowalnia i nic więcej. Nussi też byśmy dawno ogłaszały ale musi być usunięta przepuklina i jeszcze raz sprawdzone wyniki.Nie wydamy jej w takim stanie jak jest.
  14. No,cudne są nasze dziewczynki.Mają wspaniały dom.Widać,że ludzie dbają o psiaczki i to co bardzo istotne utrzymują kontakt.
  15. Cudna wiadomość,że wyniki wyszły dobrze,teraz tylko trzeba się skupić na łapkach,kręgosłupie Szagi. Dzięki Moli@ za wiadomość.
  16. OLX dla Maxa wyróżnione do 18.12.19. https://www.olx.pl/oferta/max-piekny-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDwW6u1.html
  17. OLX dla Miłeczki wyróżniony do 18.12.19. https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html
  18. Moli@ a jak wygląda rachunek za wizytę w Lecznicy? Ja nie jestem skarbnikiem ale przypominam kwestię rozliczenia aby nie namnażały się koszty.
  19. Być może tęskni za Tobą.Było widać,że przyzwyczaił się do domu i dobrych warunków.A może tęskni za lustrem?
  20. I ja wpadłam do Leosia.Toż to kruszynka.Może się przeziębił w schronie? Trzeba obserwować i ubierać go.Rano i wieczorem jest chłodno.Nie ma go co grzać skoro tylko tyle waży.Mój kiciuś ważył 7kg. Bardzo mi szkoda psiaczków,że zostały rozdzielone ale nie było innego wyjścia.Będą za sobą bardzo tęsknić i mogą nie jeść.
  21. Najważniejsze,że Szagi już zaliczył wizytę.Teraz na spokojnie będzie diagnozowany i zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Jest piękny,ma przepiękną sierść.Jednym słowem cudny i wiek przyzwoity.
  22. Podawałam,że werenn (Renata) jest z Opola.Jest mobilna bo to też jest istotne.Bardzo fajna kontaktowa osoba.Mam nr.tel.Trzeba dzwonić bo nie każdego dnia osoby są na Dogo.
×
×
  • Create New...