-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jaaga,pieniążki przelane na Twoje konto - 200zł (SPA+2x transport). -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nasza Kochana Nadziejka zaprasza na bazarek specjalnie zrobiony dla Nussi. https://www.dogomania.com/forum/topic/350693-nadziejkowo-dla-malenkiej-nussi-sercem-calem-przepraszam-ale-bez-zdjecfantuskow-kramcik-do-3010-g-2400/?tab=comments#comment-17528648 Nadziejko dziękujemy. Nadeszła wpłata od Nadziejki (Nadziejkowych wspaniałych dzieciaczków) - 25,00zł.Ślicznie dziękujemy. -
Ja jak najbardziej jestem za aby Lakuś pojechał na próbę z tym,żeby przekazanie było przed wolnym.Dwa dni Laki byłby z całą rodziną,by mogli się wszyscy poznać.Na spacerach musi być dobrze zabezpieczony. Laki chyba nie ma czipa? Adresówka obowiązkowo nawet taka zwykła od kluczy z wypisanym adresem i nr.tel.przypięta do obroży(nawet dwie do obroży i do szelek)Czy laki ma szelki? Piszę o tym ponieważ w pierwszych dniach Laki będzie intensywnie szukał Figuni i może uciec.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tak trzymamy. Bardzo dziękujemy za pomoc. Tak dzisiaj trzymamy kciuki za psiaki. No,to trzymamy kciuki za dzisiejszy dzień.Oby wyniki i diagnoza była w miarę pozytywna. -
Skoro Miłce karma nie smakuje to mało jej zjada i dlatego schudła.Jeżeli apetyt ma to jest głodna bo podkrada innym psiakom.Może inną karmę trzeba kupić.Chodzi o to aby nie głodzić psa. Ma kiepską hemoglobinę,może potrzeba jej podawać witaminy z większą zawartością żelaza. Wyróżnilam OLX do 14.11.19. https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Anula replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
No właśnie,z psem niesprawnym ruchowo tak to wygląda. Linda niesamowitą ilość cierpienia przeszła i nie dziwię się,że zachowanie jej jest takie jakie jest.Tym bardziej,że ona nie wie dlaczego tak cierpi,nie wytłumaczysz jej,nie przygotujesz jej do wizyty u weta,czy na rehabilitację. A może sama byś pokombinowała i uszyła takie nosidło na wymiar.Kwadrat materiału nie naciągającego się,wyciąć rogi na łapy(chodzi o nie wsadzanie łap),na szyję i przyszyć jakieś taśmowe szersze rączki.U góry kilka sznurówek do zawiązania aby się trzymało. -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Anula replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Nie dobrze,że nic nie je.Jeżeli jest taka możliwość to może ugotować mu ryżu z chudym kurczakiem i warzywami albo kupić porządny kartonik.Nie wszystkie psiaki jedzą suchą karmę. A pije wodę? -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Anula replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Do noszenia psa jest fajne nosidełko od spodu z płachtą.Zakłada się rączki na ramię i nawet można nosić większego psa.Ja rozglądałam się za tym jak moja Sawania przestała chodzić po schodach.Nie kupiłam bo okazało się,że za długo by to trwało z ubieraniem jej,trzeba było szybko reagować i wynosić ją.Brałam pod pachę i wynosiłam. -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Anula replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pojawią się,trzeba tylko poczekać Najważniejsze,że już został zabrany ze schronu i jest pod opieką. Marzenia się spełnią jestem o tym przekonana.My też marzymy z Bogusik o naszych psiakach i się marzenia nam spełniają.Psiaki różne do nas trafiają,w różnym stanie a później miło popatrzeć jak rozkwitają i trafiają do super domków.I to jest to co bardzo cieszy. Mój śliczny,malutki. Przeleję 30,00zł. -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Anula replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Oczka dobrze by było przemywać nawet zwykłym zaparzonym rumiankiem.To pomaga-sprawdzone. Pomyślę,poratuję ślicznotkę jakimś grosikiem.Poproszę o dane do przelewu. -
Zapraszam na bazarek dla naszej zamojskiej Nussi. https://www.dogomania.com/forum/topic/350687-z-jednej-szafy-do-drugiej-szafybazarek-141019-191019/?tab=comments#comment-17527990
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Nussi. https://www.dogomania.com/forum/topic/350687-z-jednej-szafy-do-drugiej-szafybazarek-141019-191019/?tab=comments#comment-17527990 -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
No,nie wiem.ZuziaM hotel prowadzi od bardzo dawna,chyba ma doświadczenie z różnymi psami.To nie jest nowicjusz.Kiedyś miałyśmy tam pieska i były zdjęcia z tego hotelu.Teraz chyba ZuziaM nie jest już na Dogo.Tam są kojce i spora przestrzeń na wybieg. Bo i tak u Jamora nie jest prowadzone szkolenie Fado, jedynie przechowywanie go.Jestem tego pewna. Gdyby co to mam nr.tel do ZuziaM. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
A może zapytać o miejsce ZuziaM?Jest to Hotel ale z kojcami w środku z budą.Usytuowany jest k/Zgorzelca. A gdzie Fado przebywa u Jamora? -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tola,to rozumiem,że ZEA pokryje koszt badania serca a resztę badań my. I ja bardzo dziękuję za pomoc Fundacji ZEA. -
P.Agato ślicznie dziękujemy za paczkę(pakę) z rzeczami. https://images89.fotosik.pl/264/a7f86152ce5949f3med.jpg Zrobię lada dzień bazarek dla naszej podopiecznej Nussi z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/350625-nussi-zamojska-suczka-041019-opuściła-schronisko/ Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i pozdrawiamy Rodzinę i Aleksa. P.Agato,ślicznie dziękuję także za wpłatę.Pieniążki zasilą konto Nussi.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Zaraz podam swoje dane do faktury ale to będzie na osobę prywatną. Tak jak napisałaś,chcemy aby Nussi została porządnie przebadana.A z Arkiem się rozliczę za transport osobno. Jeszcze pozostał fryzjer i taxi do rozliczenia tylko dalej nie ma jakiś danych do przelewu.Jest to 100,00zł. Zrobię w niedługim czasie bazarek na potrzeby Nussi. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tak jak Jaaga napisała potrzebne są rozszerzone badania i oględziny Nussi. i to trzeba zrobić.Bez weta się nie obejdzie.Przy okazji dowiedzieć się o wiek i wagę Nussi. Szukamy transportu.