Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Jaaga,pieniążki przelane na Twoje konto - 200zł (SPA+2x transport).
  2. Ja też tak myślę.Jeżeli się nie sprawdzi to się będzie żałować,że może właśnie to był ten dom.Ten ogród jest bardzo obiecujący i spacery do lasu,co więcej psiakowi potrzeba.
  3. Nasza Kochana Nadziejka zaprasza na bazarek specjalnie zrobiony dla Nussi. https://www.dogomania.com/forum/topic/350693-nadziejkowo-dla-malenkiej-nussi-sercem-calem-przepraszam-ale-bez-zdjecfantuskow-kramcik-do-3010-g-2400/?tab=comments#comment-17528648 Nadziejko dziękujemy. Nadeszła wpłata od Nadziejki (Nadziejkowych wspaniałych dzieciaczków) - 25,00zł.Ślicznie dziękujemy.
  4. Ja jak najbardziej jestem za aby Lakuś pojechał na próbę z tym,żeby przekazanie było przed wolnym.Dwa dni Laki byłby z całą rodziną,by mogli się wszyscy poznać.Na spacerach musi być dobrze zabezpieczony. Laki chyba nie ma czipa? Adresówka obowiązkowo nawet taka zwykła od kluczy z wypisanym adresem i nr.tel.przypięta do obroży(nawet dwie do obroży i do szelek)Czy laki ma szelki? Piszę o tym ponieważ w pierwszych dniach Laki będzie intensywnie szukał Figuni i może uciec.
  5. Tak trzymamy. Bardzo dziękujemy za pomoc. Tak dzisiaj trzymamy kciuki za psiaki. No,to trzymamy kciuki za dzisiejszy dzień.Oby wyniki i diagnoza była w miarę pozytywna.
  6. Skoro Miłce karma nie smakuje to mało jej zjada i dlatego schudła.Jeżeli apetyt ma to jest głodna bo podkrada innym psiakom.Może inną karmę trzeba kupić.Chodzi o to aby nie głodzić psa. Ma kiepską hemoglobinę,może potrzeba jej podawać witaminy z większą zawartością żelaza. Wyróżnilam OLX do 14.11.19. https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html
  7. No właśnie,z psem niesprawnym ruchowo tak to wygląda. Linda niesamowitą ilość cierpienia przeszła i nie dziwię się,że zachowanie jej jest takie jakie jest.Tym bardziej,że ona nie wie dlaczego tak cierpi,nie wytłumaczysz jej,nie przygotujesz jej do wizyty u weta,czy na rehabilitację. A może sama byś pokombinowała i uszyła takie nosidło na wymiar.Kwadrat materiału nie naciągającego się,wyciąć rogi na łapy(chodzi o nie wsadzanie łap),na szyję i przyszyć jakieś taśmowe szersze rączki.U góry kilka sznurówek do zawiązania aby się trzymało.
  8. Nie dobrze,że nic nie je.Jeżeli jest taka możliwość to może ugotować mu ryżu z chudym kurczakiem i warzywami albo kupić porządny kartonik.Nie wszystkie psiaki jedzą suchą karmę. A pije wodę?
  9. Do noszenia psa jest fajne nosidełko od spodu z płachtą.Zakłada się rączki na ramię i nawet można nosić większego psa.Ja rozglądałam się za tym jak moja Sawania przestała chodzić po schodach.Nie kupiłam bo okazało się,że za długo by to trwało z ubieraniem jej,trzeba było szybko reagować i wynosić ją.Brałam pod pachę i wynosiłam.
  10. Pojawią się,trzeba tylko poczekać Najważniejsze,że już został zabrany ze schronu i jest pod opieką. Marzenia się spełnią jestem o tym przekonana.My też marzymy z Bogusik o naszych psiakach i się marzenia nam spełniają.Psiaki różne do nas trafiają,w różnym stanie a później miło popatrzeć jak rozkwitają i trafiają do super domków.I to jest to co bardzo cieszy. Mój śliczny,malutki. Przeleję 30,00zł.
  11. Sądzę,gdyby coś zaiskrzyło to by już P.Małgosia dała znać. Jedno ogłoszenie jest wyróżnione na Wrocław do09.11.19 napisałam o tym wcześniej.
  12. Nadeszły deklaracje za X od jaguska i helli.Ślicznie dziękuję. Także nadeszła deklaracja stała za X od b-b.Ślicznie dziękuję. Czesterek Wszystkim Ciociom dziękuje,że regularnie,systematycznie wpłacają pieniążki na utrzymanie w DT.
  13. Oczka dobrze by było przemywać nawet zwykłym zaparzonym rumiankiem.To pomaga-sprawdzone. Pomyślę,poratuję ślicznotkę jakimś grosikiem.Poproszę o dane do przelewu.
  14. Zapraszam na bazarek dla naszej zamojskiej Nussi. https://www.dogomania.com/forum/topic/350687-z-jednej-szafy-do-drugiej-szafybazarek-141019-191019/?tab=comments#comment-17527990
  15. Zapraszam na bazarek dla Nussi. https://www.dogomania.com/forum/topic/350687-z-jednej-szafy-do-drugiej-szafybazarek-141019-191019/?tab=comments#comment-17527990
  16. No,nie wiem.ZuziaM hotel prowadzi od bardzo dawna,chyba ma doświadczenie z różnymi psami.To nie jest nowicjusz.Kiedyś miałyśmy tam pieska i były zdjęcia z tego hotelu.Teraz chyba ZuziaM nie jest już na Dogo.Tam są kojce i spora przestrzeń na wybieg. Bo i tak u Jamora nie jest prowadzone szkolenie Fado, jedynie przechowywanie go.Jestem tego pewna. Gdyby co to mam nr.tel do ZuziaM.
  17. Tola,to rozumiem,że ZEA pokryje koszt badania serca a resztę badań my. I ja bardzo dziękuję za pomoc Fundacji ZEA.
  18. Aaaa! Dzięki.Autentycznie po zapisaniu postu pojawia się zdjęcie.Tak dociekliwie pytam bo mam zamiar zrobić bazarek i wstawianie zdjęć mnie przerażało.
  19. Gabrysiu nie wiem jak wstawiłaś zdjęcia?Po instrukcji Tysi wstawiając adres URL wyświetla mi się link a nie zdjęcie.Poproszę o instrukcję.
  20. P.Agato ślicznie dziękujemy za paczkę(pakę) z rzeczami. https://images89.fotosik.pl/264/a7f86152ce5949f3med.jpg Zrobię lada dzień bazarek dla naszej podopiecznej Nussi z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/350625-nussi-zamojska-suczka-041019-opuściła-schronisko/ Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i pozdrawiamy Rodzinę i Aleksa. P.Agato,ślicznie dziękuję także za wpłatę.Pieniążki zasilą konto Nussi.
  21. Zaraz podam swoje dane do faktury ale to będzie na osobę prywatną. Tak jak napisałaś,chcemy aby Nussi została porządnie przebadana.A z Arkiem się rozliczę za transport osobno. Jeszcze pozostał fryzjer i taxi do rozliczenia tylko dalej nie ma jakiś danych do przelewu.Jest to 100,00zł. Zrobię w niedługim czasie bazarek na potrzeby Nussi.
  22. Tak jak Jaaga napisała potrzebne są rozszerzone badania i oględziny Nussi. i to trzeba zrobić.Bez weta się nie obejdzie.Przy okazji dowiedzieć się o wiek i wagę Nussi. Szukamy transportu.
×
×
  • Create New...