Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Już wcześniej pisałam na jakimś wątku,że hoteliki nie są z gumy i trzeba na ile to jest możliwe intensywnie ogłaszać psiaki i jak najszybciej szukać im domów aby zwolniło się miejsce i móc pomóc następnym.Jeżeli to się nie zmieni to pomoc zamojskim psiakom bardzo ograniczy się.
  2. Z doświadczenia wiem,że imię ma też znaczenie przy adopcji.Ładne oryginalne imię przyciąga ludzi. Mittsu super imię. Pieniążki przelałam.
  3. Dobrze,to znaczy,że jeszcze jest karma.Jeżeli chodzi o smaczki,które może są nieodpowiednie to napisz,zamówię inne.Bo karma chyba zostaje taka sama?
  4. A ta pani co miała wrócić z wyjazdu,odezwała się? Żwirek na pewno znajdzie dom,jest cudny tylko trzeba poczekać na ten jeden właściwy.Ja wiem,że niema dużo czasu ale może się jednak uda.Może rozszerzyć ogłoszenia na inne miasta ale napisać gdzie przebywa.
  5. Wpłacę dla biednej suni 60,00zł tak jakby stała na 3 miesiące po 20,00zł.Mam nadzieję,że tak piękna sunia znajdzie szybko domek przy szybkiej sterylce i oporządzeniu jej. A Reks to chyba zalega w hoteliku,czy jest ogłaszany? Co mam wpisać w tytule?
  6. OLX dla Zuszka na Wrocław wyróżnione do 18.02.20.Jeżeli już jest zrobione na to miasto to proszę dać znać zmienię na inne. https://www.olx.pl/oferta/zuszek-cudny-5-miesieczny-piesek-szuka-domu-CID103-IDDhOJZ.html
  7. Tola,staramy się jak najszybciej pozyskiwać informacje o psiaku,załatwiać sprawy weterynaryjne i maksymalnie w krótkim czasie ogłaszać psiaka.Daje to dużą szansę na znalezienie domu,niezaleganie w hoteliku i zrobienie miejsca innemu psiakowi a także zwolnienie w krótkim czasie ludzi,którzy z dobrego serca łożą na jego utrzymanie.Taką mamy zasadę i trzymamy się jej,dlaczego bo chcemy pomóc jak największej ilości psiakom.Sporo jest psiaków,które zalegają w hotelach w DT,dlaczego,bo nie są intensywnie ogłaszane.Deklaracje są zebrane i co tam,niech sobie psiak siedzi w hotelu,przecież jest zabezpieczony,krzywda już mu się nie dzieje.
  8. Czy Żuczek ma tylko jedno zdjęcie? Podmieniłabym za naszą Effi,jest wyróżnienie do18.02.
  9. By to zwiększyło szanse na pomoc innemu staruszkowi a hotelik nie jest z gumy.
  10. Jak zrozumialam to Szanta jest lękliwa na spacerach i nie chce wychodzić na nie.Może zachęcać smaczkami przy wychodzeniu z domu i na spacerze.Być może problem leży w obroży,szelkach,może ją na siłę ciągną i się dusi.Jest tu sporo przyczyn jakiś jeszcze innych skoro tak się Szanta zachowuje. Może rozmowa z Panią by więcej wyjaśniła dlaczego Szanta stała się lękliwa.Masz w umowie nr.tel.do Pani?
  11. Nadeszła wpłata 45,00zł z bazarku Onaa dla Effi i Fani.Bardzo dziękuję. https://www.dogomania.com/forum/topic/351177-bazarek-różności-od-a-do-z-do-16-stycznia-2020/page/3/
  12. Nadeszły stałe deklaracje za II od Anula;Bogusik;uxmal i MikAga.Bardzo dziękuję.
  13. Bardzo się cieszę,że Nusi ma taki fajny domek i o Nusi dbają.Cudnie.
  14. Tak Rambik jakimś cudem znalazł wspaniałą rodzinę.Jest cudny i zadbany.Ogromnie się cieszę patrząc na zdjęcie Rambika.
  15. A tak na poważnie to warto robić ogłoszenia z podaną wagą i wzrostem.My od kilku lat robimy ogłoszenia z tą informacją i nie mamy problemu tego typu,że psiak wydawał się mniejszy na zdjęciach czy większy a jak został zaadoptowany to ludzie zdawali sobie sprawę z wielkości psa.Gro osób szuka sobie psiaka pod siebie,dostosowanego do swoich warunków.Nasza Effi jutro jedzie do DS i pani była zadowolona z podanych tych informacji bo takiego psiaka właśnie szukała aby w razie problemu mogła go nosić po schodach ponieważ mieszka na czwartym piętrze.Dla niej istotna była wielkość i waga a nie np.wiek(Effi ma 8 lat).Dałam tylko przykład z naszego doświadczenia. Nie raz na wątku czytałam,że np.pani sądziła po zdjęciach,że to jest psiak np.mniejszy.Trzeba pamiętać o tym,że zdjęcia to tylko podgląd a rzeczywistość jest inna.
  16. Trzeba go będzie zmierzyć ile ma w kłębie i zważyć to będziemy miały pojęcie o psiaku.Zresztą te dane będą potrzebne do ogłoszeń. A Albinek jest cudny.Ogromnie się cieszę,że jest w DT w domowych warunkach. Jeżeli chodzi o wypalanie laserem to jest to super metoda,praktycznie nie widać zabiegu i piorunem się goi.Mój Miki miał kilka razy robione zabiegi tą metodą.Dla mnie to rewelacja,tylko nie wszystkie Lecznice posiadają laser i nie wszystkie zmiany nadają się do usunięcia laserem.
  17. Bogduniu,wiem,że nie są promowane ogłoszenia,trzeba je zlikwidować tylko chciałabym poczekać aż psiaki zamieszkają w swoich domkach. Moje ogłoszenie na Wrocław jedno dla Effi jest promowane do 18.02.20 to mogę podmienić na innego psiaka tylko potrzebuję tekst.
  18. Dobrze,że chociaż ma jakąś obróżkę ale adresówki to chyba nie ma przypiętej do obróżki? A szelki,no cóż nie każdemu się chce zakładać psu przed spacerem.
  19. Nadeszła stała deklaracja od tomcug za II.Ślicznie dziękuję.
  20. Nie wiem czy znasz historię Duni.P.Basia zaadoptowała Dunię tylko dlatego,że chciała mieć malutkiego psiaka wyłącznie dla siebie aby był wciąż przy niej i aby mógł z nią spać.Trochę wyszło inaczej ale Dunia i tak jest przy p.Basi.Natomiast p.Basia ma w ogrodzie oddzielony spory kawałek terenu i tam stoi przepiękny góralski spory domek.Tam sobie mieszkają 3 psiaki większe,które się ze sobą bardzo dobrze dogadują,biegają po trawce a za schronienie mają właśnie ten cudny domek wyposażony w meble tak jak w mieszkaniu.Wszystkie psiaki z różnych powodów są przygarnięte.Są czyste,obcięte,zadbane. Nie za bardzo tam widzę piątego psa,ponieważ p.Basia jest samotną osobą i musi to towarzystwo utrzymać,nie wspomnę już o bajkowej posiadłości.
×
×
  • Create New...