-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Anula replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Może szybciej będzie zrobiony jeżeli zaraz zabiorą się do roboty. Pamiętam hostorię Bruna od Nadziejki jak też robiono mu protezę na łapę.Zaoferowała się Politechnika w Warszawie i w końcu nie zrobili.Proteza została zamówiona w Admirale. -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Anula replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Na filmikach bardzo dobrze widać,że Pikusia potrzebuje wózeczka.Ona potrzebuje ruchu tym samym będzie sobie wzmacniać przednie łapki.Nie mogę się doczekać filmiku Pikusi z wózeczkiem.Ona wtedy dopiero odzyska szczęście. Moli@,to się podaje wszystkie wymiary psa?Jak to wygląda? -
Dziś zadzwoniła p.Ania powtórzyła to co Bogusik wcześniej napisała.Dodała jeszcze,że jest szczęśliwa bo Atika z nimi śpi w łóżku,przesypia całą noc.Zanim zaśnie to musi rozdać buziaki każdemu z nich i dopiero wtedy się układa do snu.P.Ania niesamowicie ją chwali,że taka mądra,usłuchana,grzeczna.Jednym słowem nie może się jej nachwalić.Zdjęcia będą, tylko później bo nie za bardzo sobie radzą z komputerem,jak syn do nich przyjdzie to prześle.
-
Dla Effi - OLX na Wrocław promowane do 18.02.20 https://www.olx.pl/oferta/effi-mala-przesympatyczna-suczka-szuka-domu-CID103-IDDhOJZ.html Dla Fanni - OLX na Wrocław promowane do 26.01.20 https://www.olx.pl/oferta/fanni-okolo-3-letnia-przesympatyczna-suczka-o-nietuzinkowej-urodzie-CID103-IDDhRbP.html
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Anula replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
To może tylko trochę podciąć dupcię,nie golić.By szybciej po myciu wysychała sierść.Jeżeli są,będą zaczerwienienia skóry to bardzo skuteczny jest krem Sudokrem albo Pantenol.Stosuje się je także przy biegunkach np.przy zaczerwienieniu odbytu. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
To teraz pozostaje próba,czy będzie smakować psiakom jedzonko.A porcjowanie do woreczków to trzeba już określić wg.potrzeby. A euthyrox Alfik musi brać do końca swojego życia tak jak ja.Dobrze,że ma dobrze określoną,dobraną dawkę. -
Myślę,że Greta lubi być na dworze i także lubi spacery.Dlatego ucieka z domu.W hoteliku w tej chwili są ograniczenia jeżeli chodzi o spacer,wybieg.Latem jest to częste,psiaki wychodzą na wybieg.Są pilnowane przez szafirków,nigdy nie są same na wybiegu.Są wypuszczane turami tak aby nie doszło do awantury między psiakami.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
A pewnie,ja też czerpię wiadomości z forum,nawet zapisuję aby później zerknąć do notesu jak zachodzi potrzeba. -
Pisałam wcześniej,że Ati jest cudnym psem bez wad.Ona kocha wszystko i wszystkich.Bardzo zabiega o względy u człowieka dlatego dała się wyściskać i całować i na 100% nie była z tego powodu niezadowolona,wręcz przeciwnie szczęśliwa.Ati patrzyła w oczy p.Ani tak samo jak patrzyła w moje oczy.Jest to psiak ,który bardzo ufa człowiekowi i bardzo potrzebuje bliskości z nim.Jestem przekonana,że do domciu jechała na kolankach p.Ani i była szczęśliwa. A ogonek też da sobie czesać bez problemu,to jest właśnie taki cudny psiak. Jestem bardzo ciekawa pierwszych wrażeń Państwa bo opis i zdjęcia to tylko podgląd a w realu wygląda inaczej.