Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Może szybciej będzie zrobiony jeżeli zaraz zabiorą się do roboty. Pamiętam hostorię Bruna od Nadziejki jak też robiono mu protezę na łapę.Zaoferowała się Politechnika w Warszawie i w końcu nie zrobili.Proteza została zamówiona w Admirale.
  2. Jak ten czas pędzi do przodu.Już 3 lata jest od adopcji Elfika i Majeczki.A Majka cudnie wygląda,nic się nie zmienia.Piękna,zadbana sunia.
  3. Takie zdjęcia wywołują uśmiech na twarzy.Lemi i Holi mają cudne warunki.Są szczęśliwe w swoim domku.Mają mnóstwo rąk do głaskania.Wszyscy domownicy bardzo kochają sunie. A Lemi to miała prawdziwego farta,że przypadkowo zauważona w Hoteliku pojechała do cudownego domku wraz z Holi.
  4. Atika zostaje na zawsze w swoim domku. Haniu,bardzo dziękuję za opiekę nad Atiką.Pobyt w Hoteliku uregulowany.
  5. Na filmikach bardzo dobrze widać,że Pikusia potrzebuje wózeczka.Ona potrzebuje ruchu tym samym będzie sobie wzmacniać przednie łapki.Nie mogę się doczekać filmiku Pikusi z wózeczkiem.Ona wtedy dopiero odzyska szczęście. Moli@,to się podaje wszystkie wymiary psa?Jak to wygląda?
  6. Dziś zadzwoniła p.Ania powtórzyła to co Bogusik wcześniej napisała.Dodała jeszcze,że jest szczęśliwa bo Atika z nimi śpi w łóżku,przesypia całą noc.Zanim zaśnie to musi rozdać buziaki każdemu z nich i dopiero wtedy się układa do snu.P.Ania niesamowicie ją chwali,że taka mądra,usłuchana,grzeczna.Jednym słowem nie może się jej nachwalić.Zdjęcia będą, tylko później bo nie za bardzo sobie radzą z komputerem,jak syn do nich przyjdzie to prześle.
  7. Tak,to jest dla niego nowe miejsce,wszystko obwąchuje.Mam nadzieję,że szybko znajdzie domek w którym by mógł przebywać już na stałe.
  8. Bardzo dziękuję tylko bardzo proszę wstaw linki. Martuniu,może na Katowice a później zmienić na Szczecin. Bardzo dziękuję za pomoc.
  9. Bogduniu jeżeli możesz to zrób na Poznań dla Effi i Fanni.Ja niezdarnie skleciłam teksty z tym,że wykorzystałam na Wrocław.Może trochę zmienisz?
  10. Dla Effi - OLX na Wrocław promowane do 18.02.20 https://www.olx.pl/oferta/effi-mala-przesympatyczna-suczka-szuka-domu-CID103-IDDhOJZ.html Dla Fanni - OLX na Wrocław promowane do 26.01.20 https://www.olx.pl/oferta/fanni-okolo-3-letnia-przesympatyczna-suczka-o-nietuzinkowej-urodzie-CID103-IDDhRbP.html
  11. To może tylko trochę podciąć dupcię,nie golić.By szybciej po myciu wysychała sierść.Jeżeli są,będą zaczerwienienia skóry to bardzo skuteczny jest krem Sudokrem albo Pantenol.Stosuje się je także przy biegunkach np.przy zaczerwienieniu odbytu.
  12. OLX wyróżnione do 18.02.20. https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html
  13. OLX wyróżnione do 18.02.20. https://www.olx.pl/oferta/max-piekny-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDwW6u1.html
  14. Ja jeżdżę do Legnicy,45km w jedną stronę ale warto.Szkoda kasy na konowałów.
  15. To teraz pozostaje próba,czy będzie smakować psiakom jedzonko.A porcjowanie do woreczków to trzeba już określić wg.potrzeby. A euthyrox Alfik musi brać do końca swojego życia tak jak ja.Dobrze,że ma dobrze określoną,dobraną dawkę.
  16. A anica to jest kochana dusza dogomanii chciała dobrze,chciała pomóc jak umiała a wyszło jak wyszło, oberwała.Bardzo to przykre.
  17. Myślę,że Greta lubi być na dworze i także lubi spacery.Dlatego ucieka z domu.W hoteliku w tej chwili są ograniczenia jeżeli chodzi o spacer,wybieg.Latem jest to częste,psiaki wychodzą na wybieg.Są pilnowane przez szafirków,nigdy nie są same na wybiegu.Są wypuszczane turami tak aby nie doszło do awantury między psiakami.
  18. A pewnie,ja też czerpię wiadomości z forum,nawet zapisuję aby później zerknąć do notesu jak zachodzi potrzeba.
  19. Jeszcze zapomniałam napisać,że w opakowaniu jest 60 kapsułek i starczy na 2 miesiące (1kapsułka/dzień).
  20. Pisałam wcześniej,że Ati jest cudnym psem bez wad.Ona kocha wszystko i wszystkich.Bardzo zabiega o względy u człowieka dlatego dała się wyściskać i całować i na 100% nie była z tego powodu niezadowolona,wręcz przeciwnie szczęśliwa.Ati patrzyła w oczy p.Ani tak samo jak patrzyła w moje oczy.Jest to psiak ,który bardzo ufa człowiekowi i bardzo potrzebuje bliskości z nim.Jestem przekonana,że do domciu jechała na kolankach p.Ani i była szczęśliwa. A ogonek też da sobie czesać bez problemu,to jest właśnie taki cudny psiak. Jestem bardzo ciekawa pierwszych wrażeń Państwa bo opis i zdjęcia to tylko podgląd a w realu wygląda inaczej.
×
×
  • Create New...