Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Jeżeli ktoś ma czas, jest spokojny i ma w sobie delikatność, cierpliwość dochodząc kilka razy to na spokojnie rozczesze nie szarpiąc kota.Zaczynając od szczotki z kulkami aby bez bólu przyzwyczaić kota,psa następnie pudlówką taka jaka jest pokazana na zdjęciu albo z kulkami.Sama pudlówka jest dość ostra ale skutecznie rozczesuje. Ja tak na spokojnie rozczesałam ogon psa a każdy zapewne wie,że ogon jest najwrażliwszą częścią ciała.Był to mały piesek a średnica zbitych,twardych kołtunów ogonka była ponad 10cm.Gdyby trafił do fryzjera to decyzja by była jedna- ogolić do zera.
  2. To cudna wiadomość.Teraz będziemy odliczać dni.Bardzo ładne zdjęcie,uwielbiam takie oglądać.
  3. I ja też.Wszyscy marzymy o tym chyba aby Pikusia była szczęśliwa po tym co przeszła.
  4. Cudna wiadomość i jaka ekspresowa wysyłka.Jestem pełna podziwu.
  5. To ja bardzo dziękuję,że mi zaufałaś i za wspaniałe dni spędzone z Ati.Ati do mojego domu wniosła wiele radości i uśmiechu na twarzy.Teraz wyszłam z letargu i nastąpiła tęsknota za Ati.Potrzeba czasu aby przejść do normalności.
  6. Effi jest cudna tylko taka chudzinka.Animonda dotarła to malunia sobie poje i mam nadzieję,że brzussio się już zaokrągli.
  7. Tak kiedyś było.Teraz może się zmieniło bo zaczyna działać wolontariat.Bardzo dużo psiaków,które zabierałyśmy miały problem z uszami.Nawet zlecałyśmy każdemu zabranemu psu zbadanie uszów,pobranie próbek.Psy trzepały uszami ale tam nie zwracano na to uwagi.Być może z wetem jest podpisana umowa na jedną wizytę i to wszystko.
  8. On już jest na ogólnym wybiegu a więc nie trafi do weta.Z tego co wiem to psiaki są raz zawożone na szczepienie i zabieg a później tylko trafiają na ogólny wybieg.
  9. Haniu,czy Fanni utrzymuje już czystość w 100%? W ogłoszeniu napisałam,że Fani utrzymuje czystość w 80% i czekam na info bo bym chciała zmienić.
  10. To zaciskamy mocno za wizytę i za to aby Effi miała domek najcudowniejszy na świecie.
  11. Bardzo źle wyglądają psiaki.Jak one musiały bardzo walczyć o przetrwanie,biedne malutkie.
  12. Ta obroża jest za szeroka wg.mnie.Wszelkie klamry metalowe wycierają sierść i do tego np.w zimę chłodzą.Moje psiaki zawsze miały z plastikami i chodziły kupę lat nie ściągane nigdy jedynie do kąpieli. Mam takie nowe nową mogę podesłać.Obwód szyi 33-50cm.;35-50cm;25-40cm.
  13. To taką smycz trzeba kupić jeżeli jest sprawdzona.
  14. Pikusia jest cudna ale tylko ona wie co przeszła.Opieka i wózeczek powinien jej w jakimś stopniu wynagrodzić jej nieszczęście.
  15. To dzięki Tobie.Tylko teraz czekamy na wizytę i żeby pani nie rozmyśliła się.Z doświadczenia wiemy także,że zainteresowani mają upatrzone kilka piesków i mogą zmienić decyzję czekając długo na wizytę.
  16. Jedynie obroża ozdobna tylko do zawieszenia adresatki,natomiast porządne szelki może szersze do zapinania smyczy,linki.
  17. Niech śmiga,długa linka i do przodu.
  18. Najważniejsze,że Jaaga ogrzewa malutką.Straciła chyba sporo krwi.Może dzisiaj już będzie lepiej,mam taką nadzieję.
  19. Tak tylko gdy była szczeniaczkiem to mogła być podobna do latlerka.Piszę trochę z ironią przez L.
  20. I ja przybiegłam do malutkiej.Może ktoś chciał zrobić z Nuny latlerka bez ogonka? Jeżeli chodzi o obroże to też bardzo nie lubię jak się końcówka majta psu.Naszym psiakom kupujemy bez sprzączki.
  21. To przed zabiegiem nie była badana krew?
  22. Super. https://wozekdlapsa.eu/ Wykonany z aluminium to też dobra zaleta bo nie obciąża psa. A wykonawca też daje w tym szelki,czy trzeba samemu kombinować?
×
×
  • Create New...