Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Nadeszły stałe deklaracje od b-b i jaguska za I.Bardzo dziękuję.
  2. Dobrze zrobiłaś,że podałaś nr. Hani.Ja źle zrozumiałam.Myślałam,że podasz nr.pani i aby Hania dzwoniła.Hania nie będzie dzwonić. A taka jest statystyka: Statystyki Wyświetleń: 444 Tel: 9 Obserwuje: 13
  3. A jutro usłyszymy,że Tania swobodnie chodzi po pokoju.Cudne wiadomości. DT-Karmelki,ciesz się urodą Tani,jest śliczna a reszta sama przyjdzie z Twoją pomocą.
  4. Wreszcie i ja doczłapałam się do malusiej Gabi.Gdy p.Piotr otworzył drzwi boczne od samochodu to Gabi była wbita w róg klatki nawet nie popatrzyła na mnie.Może przez sekundę ale odwróciła główkę.Ona jest najmniejsza z całego towarzystwa.Gabi potrzeba czasu i przebywania z nią.Może do Hani bardziej się przekona niż do p.Piotra.Trzeba czekać na spokojnie co każdy dzień przyniesie.Już wiadome,że musi opanować smycz.Szkoda,że to nie jest ciepła wiosna,wtedy psiaki więcej czasu przebywają na ogrodzie i się uczą zachowań.
  5. Fanni to piękny pies,praktycznie mamy zdjęcia już do ogłoszeń a Effi gdyby nie ten ząb byłaby też cudna.Jutro psiaki jadą do weta to Hania zapyta się co z tym ząbkiem zrobić.Najprawdopodobniej jeżeli jest zdrowy to musi tak zostać.
  6. Widziałam Gretę osobiście.Ona wygląda na zdjęciach spora a jest malutka.To taka cudna,mała myszka.Ma przepiękne oczy,nie jest wycofana bo powąchała moją dłoń.Była zaciekawiona mną,miałam odczucie,że chciała abym ją wzięła z klatki.Zawiodłam malutką. Na zdjęciu widać jak się przytula do p.Piotra.
  7. To jest norma od lat.Nasze psiaki też to wydalają na początku w hoteliku. A Dredzik nie ma co się dziwić,że tak wącha trawkę,zapewne dawno zapomniał jak ona pachnie.Biedny Dredzik. Cudny jest.To zdjęcie warto zachować do ogłoszeń.
  8. Tania tak reaguje bo czuje się bezpiecznie przy Tobie.Oby w nowym domku było też tak jak pozna p.Olę i otoczenie.Tani potrzebny będzie czas.A kto wie,może i nie? Będę czekać z niecierpliwością na wiadomości,oby były optymistyczne. Tania już chyba jest przekazana?
  9. Hotelik opłacony za I - 420,00zł. Mam bardzo dobrą wiadomość,elficzkowa podtrzymała stałą deklaracje i przeniosła z Nussi na nasze dwie sunie.DZIĘKUJEMY.
  10. 12.01.20 - Kwota 447,02zł została przekazana na dwa psiaki Effi i Fanni: https://www.dogomania.com/forum/topic/351175-effi-i-fanni-suczkiktóre-otrzymały-szanse-na-godne-życieod-110120-będą-ulokowane-w-hoteliku/?tab=comments#comment-17561697 Stan konta = 0,00zł
  11. Jeżeli mogę się wtrącić to jeżeli Pani chce wspierać finansowo to niech wspiera Ciebie.My też mamy dwa domy,które od momentu adopcji wspierają nas stałą deklaracją miesięczną (od p.Joli Destino/Joszki i od p.Agaty/Aleks.Umieszczam te dwie deklaracje w poście rozliczeniowym u psiaka,który jest na daną chwilę pod naszą opieką.W ten sposób pieniążki nie giną i są dobrze wykorzystane bo wspierają następnego psiaka/psiaków. A zdjęcie jest cudne dwóch psiaków,naprawdę warto pomagać bidom.
  12. Nio,bo przykazałam p.Piotrowi aby zaraz je nakarmili.
  13. Wpłaciłam do Hoteliku kwotę 184,00zł za fakturę i rachunek. Nadeszła jeszcze wpłata od elficzkowej za I.Serdecznie dziękuję.Wysłałam pw i podziękowałam bardzo naszej elficzkowej za pomoc w utrzymaniu Nussi. I tu jeszcze podziękuję.
  14. P.Jolu serdecznie dziękujemy za długotrwała pomoc finansową.Pieniążki z wpłaty przekazuję na pomoc Effi i Fanni zabranych ze Schroniska w Zamościu w dniu 11.01.20. https://www.dogomania.com/forum/topic/351175-effi-i-fanni-suczkiktóre-otrzymały-szanse-na-godne-życieod-110120-będą-ulokowane-w-hoteliku/
  15. A Nesiowata nam zrobiła bardzo miłą niespodziankę.Dziewczynki dostały 30,00zł na dobry początek. Nesiowata jesteś Kochana nigdy nie zapominasz o naszych psiakach.DZIĘKUJĘ.
  16. Nadeszły stałe deklaracje od uxmal;MikAga i helli za I.Ślicznie dziękujemy.
  17. Każda zmiana otoczenia w jakiś sposób działa na psiaka.Trzeba poczekać aż pozna ludzi i dom.Jak już pozna będzie czuł się tam szczęśliwy.P.Piotr mówił,że jest to bardzo fajny,łagodny,spokojny psiak.
  18. P.Piotr zajechał do mnie z psiakami.Jogi jest na górze w transporterku lotniczym.On jest mały,zawsze go wyobrażałam po zdjęciach większego.Jest cudny.Leżał spokojnie w nim zwinięty,tak jakby spał.Jest ciemno a więc oględziny były bardzo nikłe.A nasza Fanni jest nie podobna do Jogi.Jeżeli to zdjęcie,które wstawiłam i jest na nim jednak Fanni to odbiega od rzeczywistości bo sierść Fanni jest brudna i matowa,zamiast bieli jest szara. Najważniejsze,że Jogi dojeżdża do Nowej Soli i Państwo będą czekać i zabiorą go do domku.Wszystkie psiaki nic nie jadły od wczoraj a więc są głodne.Mam nadzieję,że w hoteliku dostanie chociaż wodę albo Państwo przywiozą ze sobą i dadzą mu.
  19. P.Piotr zajechał do mnie z psiakami.Wszystkie są cudne i nie są duże.Wyjechał ode mnie 19,20.Powinien dojechać do Nowej Soli o 20.Tam będą czekać adoptujący Jogusia aby zabrać go do domku swojego. P.Piotr pokazał mi kamerkę zamontowaną z tyłu w samochodzie aby mógł obserwować psiaczki.Super pomysł i zarazem profesjonalizm.Psiaki są transportowane bardzo bezpiecznie,są dokupione dwa spore kontenerki lotnicze jeszcze.
  20. Dzięki za sprostowanie to jednak jest nasza Fanni a nie Jogi.
  21. Wydaje mi się,że to nie jest nasza Fanni.Czyżby była taka czysta?Ten piesek wygląda mi na Jogi. Jeszcze poszukałam jedno zdjęcie i jest za Gretą Fanni.
×
×
  • Create New...