Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. I ja też.Oby tylko to był dobry DT i kontakt z nim.
  2. Cudna,wspaniała wiadomość.Taka wiadomość potrzebna jest nam w tych trudnych czasach.Na pewno wywołała uśmiech na twarzy u wszystkich.
  3. Może się uda jednak inne miejsce poszukać tym bardziej,że Fado ma zostać w hotelu dożywotnio.Kwota 750zł powala i na dłuższą metę nie wiem czy będzie osiągalna bo już topnieją deklaracje.
  4. A z tym pozwoleniem za przekroczenie granic pierwszy raz słyszę.Może popytać Patrycji jak przewozi psiaki z Radys w różne strony. A kto ma wydać takie zaświadczenie U.M,G.zamknięte.
  5. Uroda Lolusia wszystkich zachwyca bez wyjątku.Cudny jest.
  6. Adopcje idą,nie można napisać,że nie,wizyta też rozwiązana przez internet.telefon. https://www.dogomania.com/forum/topic/340061-sytuacja-kryzysowa-potrzebna-pomoc-dla-sylwiji-i-jej-zwierzaków-info-od-strony-9/page/78/?tab=comments#comment-17592845
  7. A chętni na Rexa nie podjechali by np.do Katowic (z Wrocławia do Katowic jest autostrada)? Może by mógł pomóc Arek,który ma transport płatny(Arek nam woził psiaki z Zamościa).
  8. No i zdarzają się cuda zwłaszcza w tym okropnym czasie.Cudnie.
  9. Cudna wiadomość.A jak z transportem?Może jakiś łączony? A gdzie przebywa Rex? Już doczytałam to jest Krasnystaw między Zamościem a Lublinem.Ciężka sprawa.
  10. Cudny jest,a w Cyganka oczach można się zakochać. Cyganek zapewne nudził się sam i znalazł sobie zajęcie.Bardzo mądry inteligentny psiak. A jak łapka,stawia ją normalnie,staje na niej?
  11. Dobrze by było aby Murka się wypowiedziała na temat oferowanego domu.Murka zna najlepiej Grzesia.Państwo by mogli też skontaktować się z Murką aby poznać charakter Grzesia. Trzymam kciuki,jak dla mnie to fajny domek tylko aby było szczelne ogrodzenie i ty i tam.Indywidualnie uczony powinien ładnie chodzić na smyczy w szelkach.
  12. Najistotniejsze w ogłoszeniach to wiek,waga,ile ma w kłębie,zachowanie,utrzymanie czystości,posiadanie pełnego pakietu szczepień,kastracja i gdzie przebywa np.województwo(miasto).
  13. W wiadomościach była pokazana jakaś procesja przechodząca ulicami z księdzem na czele,jak policzyłam to było 19 osób.Wypowiadał się biskup,że to jest dozwolone a ludzi chroni Bóg przed wirusem.W tej dramatycznej sytuacji ludzie potrzebują wsparcia. Powinni na ten zły okres jednak zamknąć kościoły jak inne instytucje,szkoły itp.Również dobrze można pomodlić się w domu.Jeżeli ktoś nosi w sercu Boga to może to robić na co dzień i w domu nie musi iść do kościoła.
  14. Jest śliczna sunia w pilnej potrzebie może zaadoptujecie? A może chociaż dacie jej dom tymczasowy? https://www.dogomania.com/forum/topic/351540-~-błagam-o-dom-tymczasowy-dla-mini-wyżełki-i-jej-synka/
  15. Tak,jest cudny i jaki szczęśliwy.Alesiowi bardzo szybko rośnie sierść ale to wynika z właściwego żywienia.Jestem szalenie szczęśliwa,że trafił do tak cudnego domku.
  16. Wypróbujcie sposób z tą wołowiną co napisałam wyżej.Można się skontaktować z jaaga na pw to potwierdzi.
  17. Z przeczytanych rad to propozycja podawania przez jakiś czas surowej wołowiny przetrzymanej w lodówce aż zacznie nieprzyjemnie pachnieć.Natomiast trawa to oznaka,że pies coś ma na żołądku i ciężko trawi.Być może trzeba przejść na lżejszą karmę z problemami jelitowymi. Nie daj psu podchodzić do pozostawionego kału bo tam mogą być różne zarazki,robactwo.Zakładaj kaganiec to na tymczasem jedyne rozwiązanie zanim przestanie podchodził do kału.Dobrze by było jeszcze zbadać kał,nie jest to duży wydatek. Z mojego doświadczenia to jak mojemu psu coś leży na żołądku to je trawę i przechodzi mu.To się u niego zdarza ale nie jest to nagminne.
  18. A nie da się go wykastrować przy narkozie wziewnej? Zawsze to by było mniejsze ryzyko nowotworu jąder.
  19. A nie można go wykastrować w innej lecznicy,trzeba podzwonić,popytać.Oczywiście odpchlenie i odrobaczenie na cito trzeba zrobić.Po odrobaczeniu trzeba odczekać zależnie który wet przepisze jakie i ilość odrobaczenia,są dawki do trzech razy a więc to trwa.
×
×
  • Create New...