-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
~ Lunka wyżełka już w swoim domu nad morzem! :)
Anula replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I ja też.Oby tylko to był dobry DT i kontakt z nim. -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Anula replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Cudna,wspaniała wiadomość.Taka wiadomość potrzebna jest nam w tych trudnych czasach.Na pewno wywołała uśmiech na twarzy u wszystkich. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Może się uda jednak inne miejsce poszukać tym bardziej,że Fado ma zostać w hotelu dożywotnio.Kwota 750zł powala i na dłuższą metę nie wiem czy będzie osiągalna bo już topnieją deklaracje. -
Uroda Lolusia wszystkich zachwyca bez wyjątku.Cudny jest.
-
No i zdarzają się cuda zwłaszcza w tym okropnym czasie.Cudnie.
-
Cyganek z nienaturalnie wykręconą nóżką już po operacjach. Ma domek :)
Anula replied to Alvenka's topic in Już w nowym domu
Cudny jest,a w Cyganka oczach można się zakochać. Cyganek zapewne nudził się sam i znalazł sobie zajęcie.Bardzo mądry inteligentny psiak. A jak łapka,stawia ją normalnie,staje na niej? -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Anula replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dobrze by było aby Murka się wypowiedziała na temat oferowanego domu.Murka zna najlepiej Grzesia.Państwo by mogli też skontaktować się z Murką aby poznać charakter Grzesia. Trzymam kciuki,jak dla mnie to fajny domek tylko aby było szczelne ogrodzenie i ty i tam.Indywidualnie uczony powinien ładnie chodzić na smyczy w szelkach. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
W wiadomościach była pokazana jakaś procesja przechodząca ulicami z księdzem na czele,jak policzyłam to było 19 osób.Wypowiadał się biskup,że to jest dozwolone a ludzi chroni Bóg przed wirusem.W tej dramatycznej sytuacji ludzie potrzebują wsparcia. Powinni na ten zły okres jednak zamknąć kościoły jak inne instytucje,szkoły itp.Również dobrze można pomodlić się w domu.Jeżeli ktoś nosi w sercu Boga to może to robić na co dzień i w domu nie musi iść do kościoła. -
Jest śliczna sunia w pilnej potrzebie może zaadoptujecie? A może chociaż dacie jej dom tymczasowy? https://www.dogomania.com/forum/topic/351540-~-błagam-o-dom-tymczasowy-dla-mini-wyżełki-i-jej-synka/
-
Wypróbujcie sposób z tą wołowiną co napisałam wyżej.Można się skontaktować z jaaga na pw to potwierdzi.
-
Z przeczytanych rad to propozycja podawania przez jakiś czas surowej wołowiny przetrzymanej w lodówce aż zacznie nieprzyjemnie pachnieć.Natomiast trawa to oznaka,że pies coś ma na żołądku i ciężko trawi.Być może trzeba przejść na lżejszą karmę z problemami jelitowymi. Nie daj psu podchodzić do pozostawionego kału bo tam mogą być różne zarazki,robactwo.Zakładaj kaganiec to na tymczasem jedyne rozwiązanie zanim przestanie podchodził do kału.Dobrze by było jeszcze zbadać kał,nie jest to duży wydatek. Z mojego doświadczenia to jak mojemu psu coś leży na żołądku to je trawę i przechodzi mu.To się u niego zdarza ale nie jest to nagminne.
-
A nie da się go wykastrować przy narkozie wziewnej? Zawsze to by było mniejsze ryzyko nowotworu jąder.