Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Wpłynęła deklaracja stała od helli za IV.Ślicznie dziękuję.
  2. https://www.olx.pl/oferta/zuszek-cudny-5-miesieczny-piesek-szuka-domu-CID103-IDDhOJZ.html Ogłoszenie jest wyróżnione do 12.05.20.
  3. Tak bardzo proszę na Poznań.Jeszcze trzeba będzie w tekście dopisać później ile ma w kłębie bo nie wiemy.
  4. OLX na Wrocław dla Baffika wyróżnione do 12.05.20. https://www.olx.pl/oferta/baffi-maly-piesek-o-nietuzinkowej-urodzie-CID103-IDEqIgg.html
  5. Basiu,wznowiłam OLX na Wrocław.
  6. Też mi przeszła przez chwilkę myśl "a może Poker pomoże". Chyba ściągnięta zostałaś telepatycznie.
  7. Ul.Zwiadowców na szczęście jest blisko autostrady A4 a więc będzie to szybka w miarę droga. Szkoda,że przeszkadzają akurat Święta bo może wizyta by była szybsza.
  8. Jeżeli obrożę ma to okey,przypiąć smycz,wziąć pod pachę i wynieść na dwór.Można założyć rękawice skórzane jeżeli masz obawę pogryzienia.Można też sunię zawinąć w kocyk i wynieść.Na dworze ocenić jej zachowanie.Klatkę zamienić na legowisko.Jeżeli sunia się porusza po domu to nie jest źle.
  9. Tola powinna skupić się na wyborze najlepszego ortopedy,ponieważ musi być dobrze przeprowadzona operacja bez komplikacji.Warto nawet zrobić te 160km aby jednak Tycia trafiła do dobrego ortopedy. Oświęcim to dopiero byłaby eskapada i nie wiem czy do zrealizowania natomiast Wrocław jest jeszcze do przełknięcia. Z informacji w internecie dr Bieżyński ma bardzo dobre opinie natomiast nic nie wiemy o ortopedzie w Zielonej Górze. No nic czekamy na Tolę bo trzeba podjąć jak najszybciej jakąś decyzje,nie można czekać.
  10. I ja mam też łzy w oczach nawet polały się na okulary.Moja księżniczka jak imię wskazuje będzie miała wiele miłości zagwarantowane i z tego cieszę się najbardziej. A Hania,no cóż,wielkie pokłony dla naszej Hani. Nie wiem czy można będzie już zakładać szeleczki dla Maliki skoro jeszcze rana do końca nie jest zagojona.A skąd ta rozległa rana to nikt się nie dowie co się wydarzyło. Trzymam bardzo mocno kciuki za szczęśliwy dojazd Maliki do już swojego prawdziwego,na zawsze domku.
  11. Nadeszły deklaracje od jaguska i MikAga dla Czesia za IV.Ślicznie dziękuję.
  12. Wyniesienie klatki raczej nic nie da bo może wyjść i już nie wrócić.Trzeba koniecznie założyć szelki,obroża i smycz i uczyć ją wychodzenia na dwór.Też nie można panny przetrzymywać w klatce długo bo wpoi sobie załatwianie się tylko w klatce.Spróbuj głaskać ją kocykiem aby przyzwyczajała się do ręki.
  13. Dzięki Haniu za informację. Jeżeli Malika ma jechać do DS to bardzo proszę przekaż jak trzeba postępować z tą raną.Rana była rozległa i dlatego się tak długo goi. Poproszę o koszt tabletek, żelu i wizyty bo to chyba są końcowe wydatki Maliki.
  14. Dr.n.Janusz Bieżyński Wrocław ma bardzo dobre opinie,5 gwiazdek. https://www.google.com/search?q=weterynaria+dr.Bierzyński&rlz=1C1PRFC_enPL807PL807&oq=weterynaria+dr.Bierzyński&aqs=chrome..69i57j33.33258j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
  15. Może ja podam namiary dr.z Czech.On przyjeżdża do Polski bardzo często.Konsultacja z nim mailowa i telefoniczna.Można swobodnie porozmawiać.Kiedyś mojego tymczasowiczka - Fifka wyciągnął z opresji.Nasi różni ortopedzi dwie operacje schrzanili,on naprawił. www.abret.cz/pl/ Nerudova 1040 73581 Bohumin te. +420 596 012 146 mail: [email protected] Martin Novak /chirurg ortopeda/
  16. Bo nie ma szelek,gdyby miała spacer by wyglądał inaczej.Obroża i gruba,ciągnąca się smycz ją przytłacza. Wygląda jak zbity pies.
  17. O rany,co to za ludzie.Biedny psiak.Kiedy jedziecie? Dasz znać co zdziałaliście?Macie jakąś karmę w razie czego?
  18. Boziu,jaki ten nasz Czesterek jest cudny,a jeszcze na tle przyrody bomba.
  19. Ja też deklaruję 100zł dla cudnej bieduni.Musimy dać radę,wierzę w to mocno.Tyle już dobrych serduszek ofiaruje pomoc. Tola,głowa do góry,nie załamuj się,jesteśmy na dogo aby wspierać się nawzajem i wspólnie ratować te tak mocno skrzywdzone zwierzaki.
  20. Jeszcze troszeczkę to nie będzie chciała Ciebie odstąpić na krok.Bardzo ładne maleństwo.
  21. Musimy maleńkiej pomóc,musi biegać na wszystkich łapkach,nie zakładam innej opcji.Koszt jest spory operacji ale nie ma wyjścia. Najważniejsze,że Tycia jest pod bardzo dobrą opieką,Hania opiekowała się kiedyś rudą sunią - Selmą z drutowaną łapką i dała sobie radę. Może ktoś pamięta Selmę. https://www.dogomania.com/forum/topic/146304-selma-ze-zdrutowaną-kością-udową-już-w-swoim-domku/
×
×
  • Create New...