-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Ja też pamiętam o Trevorku.Jego los mnie bardzo przejął.A Kłamczyński chyba żyje w zgodzie ze swoim sumieniem!
-
Tragedia-psy umierają powoli z niedozywienia !!!!!
Anula replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam sobie wątek. -
Ja też podczytuję wątek.Gdzieś wyczytałam,że sunie w czasie cieczki lubią posikiwać w domu,chociaż to nie jest regułą.
-
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Ale jest śliczny,kurcze jak mu pomóc! -
Przeuroczy Puszek grzeje dupinkę w nowej budce ...
Anula replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
W ogłoszeniach na dogo wynalazłam taką informację-może się przyda! [LIST] [*][B]Oddam 2 budy[/B] [/LIST] Oddam 2 budy Tytuł ogłoszenia:Oddam 2 budyCena przedmiotu (PLN):brak danychKontakt e-mail:[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Telefon:696024209Miejscowość:55-040 Wrocław-Krzyki (woj. dolnośląskie) -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
No i rodzinka przeszła test!Została napadnięta przez Liwię.Najbardziej poszkodowana została moja ciocia bo został nadszarpnięty sweterek(minimalnie oderwany rant sweterka),wujkowe spodenki jakimś cudem nie ucierpiały(chyba jest to solidny materiał pamiętający komunę).Zwrotu poniesionych strat nie będzie,ponieważ są to ludzie o dobrym sercu i znają z moich opowiadań historię piesiów,które przyjmuję na DT.Zachowali się super znając temat,stali nieruchomo aż Liwia się uspokoi.Zachowanie Liwii zostało prze zemnie mocno skarcone i Liwia ustąpiła.Podsumowanie - Liwia napada na osoby,które pierwszy raz widzi,następnie jak już przebywają w domu akceptuje je i nie ponawia ataku.Miałam także gości syn,synowa i wnuczęta,które przyszły przywitać się z wujostwem - kompletnie żadnych reakcji,które opisałam wyżej.Z tego wniosek,że jak zna osoby jest wszystko okey.Muszę koniecznie poinformować przyszłych Państwa Liwii o tym incydencie aby nie było w przyszłości niespodzianek,ponieważ ze strony Liwii to nie była forma żartu tylko konkretna agresja,zaciętość w swoim zachowaniu.Do tej pory to nie miało miejsca i nic na to nie wskazywało aby Liwia się tak zachowywała.Mam potwornego stracha przed spotkaniem z Państwem. -
Radysy k/ Białej Piskiej - kolejna mordownia?Kto zna ten schron???
Anula replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie. -
Proceder dalej kwitnie! http://www.dogomania.pl/threads/190962-Boles%C5%82awieckie-psiaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-przystanek-przed-schroniskiem./page119 post.2954,post.2958
-
[quote name='luka1']xxxx52 - to twoim zdaniem wywiezienie psów jest sposobem na rozwiązanie bezdomności zwierzaków, likwidację przepełnienia w schroniskach?[/QUOTE] Na to wygląda,że tak i pozbyć się problemu nie rozwiązując go!
-
A czy ktoś jest w stanie pomóc na Pomorzu w tej sprawie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216073-APEL-pies-w-Redzie-cocer-spaniel-na-%C5%82a%C5%84cuchu%21%21-bez-wody-i-jedzenia%21/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/216073-APEL-pies-w-Redzie-cocer-spaniel-na-%C5%82a%C5%84cuchu!!-bez-wody-i-jedzenia!/page3[/URL]
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Mam wrażenie,że Liwia już przywiązała się do nas a szczególnie do mnie zresztą z wzajemnością.No wiadomo będzie ciężko jak z każdym tymczasowiczkiem,ponieważ moje tymczaski coś zawsze wniosły do mojego domu i pozostawiły ciepłe wspomnienie a nawet rozkochanie w sobie.Teraz tylko się martwię trochę aby Państwo zaakceptowali Liwię taką jaka jest,ponieważ bardzo często opis i fotki nie odzwierciedlają niestety wyglądu ani charakteru psa.Dali jej trochę czasu na przystosowanie się do nowych warunków.Oczywiście o tym będę rozmawiać z Państwem na wstępie.Boję się też po dzisiejszym zachowaniu Liwii aby przypadkiem nie dziabnęła przy pierwszym kontakcie.Siostra dzisiaj poznała Liwię,chciała się z nią zaprzyjaźnić,nawet dała smaczki jej ale Liwia przy głaskaniu szczerzy zęby tj. nie kłapie ale tak ją ostrzega aby dała sobie spokój bo uważa chyba,że tylko tymczasowa pańcia może ją głaskać,tarmosić,zabierać wszelkie zabaweczki z pyszczka i na dobrą sprawę robić wszystko co chce.Teraz już jest trochę lepiej,już nie szczerzy zębulów ale nie jest zachwycona siostry towarzystwem.Zobaczymy jak będzie jutro,ponieważ przyjedzie następna tura rodziny no i niestety musi przejść test. -
Jestam śliczny, a jednak w schronie.Jestem w super domu.
Anula replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Stokrotko.af jak już pisałam jutro ma się zjawić Pani po Blondyna. Także z Warszawy. Przykro mi ale to juz nieaktualne.[/QUOTE] To Pani zabiera Blondasa jutro?To tak szybko domek sprawdzony? -
Jestam śliczny, a jednak w schronie.Jestem w super domu.
Anula replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']To może jakoś zbierac kasę na jego kastracje, żeby takie cudo za długo w schronisku nie musiało siedzieć.[/QUOTE] Jeżeli ktoś się zdecyduje pomóc psu i zdecydowanie wyrazi chęć adopcji to myślę,że pokryje koszta kastracji.Ale też trzeba rozważyć,że pies nie może siedzieć w schronie nie wiadomo ile i coś postanowić,mam na myśli sprawdzenie potencjalnych domków bo to też trochę potrwa. -
[quote name='black_sheep']lika miałaś już nic nie pisać? Powtarzam, to nie jest konkurs... Chyba jestem zmuszona prosić moderatora o zamknięcie wątku.[/QUOTE] Dziewczyny nie ma sensu wykładać swoich racji,każdy w jakiś sposób chce pomóc piesiom i na ile go stać tak pomaga.A teraz wygląda na to,że wątek będzie zamknięty a więc już nie potrzebna jest pomoc suniom.
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy po wstępnej rozmowie z przyszłym Państwem Liwii.Pani woli aby Liwia przyjechała po Wszystkich Świętych i tak się z Panią umówiłam,godziny i dzień umówimy w innym terminie. -
[quote name='MARCHEWA']Był jeden telefon w sprawie szczeniaków,pani ma przyjechać w sobotę i wybrać jednego. [B]Ważne:[/B] Szukam kogoś kto szyje kubraki na zimę dla psów,myślę o białej amstafce,która może ciężko przeżyć zimę.Znacie kogoś?[/QUOTE] Tu jest taki wątek a jak nie to to jakoś może się poskładamy na sklepowy kubraczek ja coś dołożę szkoda suni a zima tuż,tuż. [url]http://www.dogomania.pl/threads/126514-CiEP%C5%81E-ZIMOWE-KUBRAKI-DLA-PS%C3%93W-BEZDOMNYCH-KTO%C5%9A-JESZCZE-CH%C4%98TNY/page79[/url]
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Anula, powiem Ci szczerze, że gdy sunia trafia do nas do DT, to ja sama decyduję do którego domu idzie. Prezceiż to dT zna najlepiej psa i w razie niepowodzenia do nas wraca ,a nie innych cioteczek.[/QUOTE] Masz rację!Tylko nie chcę pomijać Cioteczek,które tak bardzo zaangażowały się w pomoc Liwii a także i mi,bo bez ich pomocy Liwia by dalej siedziała w schronie a ja nie byłabym w stanie sama jej pomóc,dlatego czekam na ich decyzję i mam nadzieję,że to będzie tylko formalność z ich strony. Jutro jak moje plany nie spoczną w gruzach to postaram się Liwię zawieźć do Wrocławia z Bogusik,ponieważ TZ ma złamaną nogę i nie jest w stanie jechać samochodem.Bogusik jutro rano przyjeżdża do mnie i mam nadzieję,że wszystko się uda,jeżeli nie to dopiero po Wszystkich Świętych bo w niedzielę też spodziewam się rodziny. -
Jestam śliczny, a jednak w schronie.Jestem w super domu.
Anula replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Stokrotka.af, jestes zainteresowana adopcją psiaka? To pewnie jakis transport do Warszawy by sie dało zorganizowac i wizytę przedadopcyjną również. Kto tu jest decyzyjny w sprawie kudłacza?[/QUOTE] Oczywiście,nie takie transporty się załatwiało i dało się radę! -
Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!
Anula replied to daga31081980's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']Całym gospodarstwem zajął się PIW.. Nie martwcie się, nie zostawimy tych zwierząt bez żadnego nadzoru..[/QUOTE] A macie kontakt z PIWem i jakieś informacje jakie są dalsze działania? -
Koska a masz kontakt z tą Panią?Czy dalej jest zdecydowana na Zuzkę?Bo jak nie to lika1771 proponuje pomoc. Jeszcze można ogłosić Zuzkę tu tylko trzeba podać tekst,fotki i kontakt. [url]http://www.dogomania.pl/threads/216844-Oferuj%C4%99-po-30-og%C5%82osze%C5%84-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-z-dogo-!!-Zam%C3%B3wienia-przyjmuj%C4%99-do-wtorku[/url]
-
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='KOSKA']Anulka, podpisuję się pod Twoimi słowami. Żadna operacja nie daje 100% szans na poprawę sprawności. Tu mamy ciężki przypadek z kręgosłupem. Odniosę się do słów Poker, że 'lepsze jest wrogiem dobrego'. Przyszły dom musi zaakceptować Kolinka takiego jakim jest. W końcu ma czucie w łapkach, zachowuje czystość, nie ma z nim innego problemu. Poza tym, że nie może śmigać= nie ma możliwości ucieczki ;) jest wspaniałym psem. Daje sobie świetnie radę i myslę, że nie należy nic już 'ulepszać' :)[/QUOTE] To tylko pozostaje robić Kolinkowi ogłoszenia i szukać odpowiedniego domku i dopisać w tytule,że szuka DS. Można jeszcze go wstawić tu,tylko trzeba podać tekst,fotki i kontakt. [url]http://www.dogomania.pl/threads/216844-Oferuj%C4%99-po-30-og%C5%82osze%C5%84-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-z-dogo-!!-Zam%C3%B3wienia-przyjmuj%C4%99-do-wtorku[/url] -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik']Na to wygląda,że wizyta wypadła pomyślnie i tylko teraz czekać na dalsze decyzje...[/QUOTE] Poker bardzo dziękuję za przeprowadzenie wizyty.Stokrotne dzięki!Jesteś nie zastąpiona w takich sytuacjach! Teraz czekamy na decyzję Cioteczek odpowiedzialnych za Liwię.Jeżeli decyzja będzie na tak to muszę jakoś dograć transport z Państwem. -
Jestam śliczny, a jednak w schronie.Jestem w super domu.
Anula replied to monika55's topic in Już w nowym domu
A są już potencjalni chętni na kudłacza aby można było sprawdzić sprawdzić domek? -
Kirys jeszcze jest na tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215890-Jest-DS-dla-kud%C5%82atego-psa-suki-wygl%C4%85dem-przypominaj%C4%85cego-teriera-tybeta%C5%84skiego/page2[/url]
- 30 replies
-
- adopcja psa
- lublin
-
(and 2 more)
Tagged with: