-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
Anula replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Teraz rozmawiając z TZ okazało się,że TZ potrzebuje samochód na sobotę i niedzielę,a więc nici z transportu.W takim układzie chociaż dołożę 50zł na transport do Wrocławia.Kurcze wszystko jakoś jest pod górkę. -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam do Denisiątka wieczorkiem. -
Piesio nie powinien biegać po wsi,ponieważ czeka go wiele różnych niebezpieczeństw nie tylko sąsiad.Kup swojemu pupilkowi obróżkę,adresatkę i smycz i chodź z nim na spacerki.Piesio będzie zadowolony i Ty.
-
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Ja nie wiem to są tak fajne przyjazne psy a nie ma na nich chętnych.Benie chyba wymagają dużą ilość karmy ze względu na swoje gabaryty a w schronisku nie wiadomo jak to wygląda.On ma swoją jakąś budę?Przydał by mu się wet. -
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
Anula replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Zastanawiam się jak tu pomóc z tym transportem,może by ktoś podrzucił Dredzika do Polkowic a ja dalej do Wrocka tylko czy to ma jakiś sens. -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Anetek trzeba go wstawić na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/133903-BERNARDYNY-adopcje.-Przeka%C5%BC-na-bernardyny-1-swojego-podatku!/page43[/url] I może zawiadomić zuzlikową. -
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
Anula replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki to nie tak jak liczycie.Ja zaproponowałam 100zł w wypadku jak by miał Dredzik trafić do mnie do BDT na kastrację.Pisałam koelce,że nie podejmę się kastracji u mnie bo wet jeden przez drugiego naciągają ceny jak mogą.Zawsze wspomagam psy jeżeli mają trafić do mnie.Asia-s też napisała post,że jeżeli Dredzik trafi do mnie to oferuje 50zł na kastrację a więc ,trzeba się spytać Asi-s czy zgadza się przeznaczyć te pieniążki pomimo,że Dredzik nie jedzie do mnie tylko do DS. Ja w związku z tym wycofuję swoją deklarację, ponieważ przeznaczę ją na inną bidę,która trafi do mnie i będzie potrzebowała na bank pomocy a tak zawsze jest. Nie miejcie mi tego za złe ale też mam ograniczone fundusze i muszę myśleć na przyszłość. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']zalatwione link sie otworzył:):):):)[/QUOTE] Anetek bardzo dziękuję za pomoc tym sposobem może coś więcej Państwo dowiedzą się o Atenie. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']Anulko podaj mże mi maila ja im wyślę....powinien się otworzyc tzreba skopiowac całośc z paska na górze gdzie adres linku jest[/QUOTE] Tak też zrobiłam-nie rozumiem dlaczego im się link nie otwiera.W mojej odpowiedzi się otwiera. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Wysłałam Państwu link do wątku Liwii- napisali,że się nie otwiera - kto może pomóc,bo Państwo by bardzo chcieli przeczytać wątek Liwii. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Wiecie co Kochane Cioteczki ja chyba się wykończę,tyle zmartwień mi przysparza Fifek a teraz nie mogę jakoś przełknąć maila Państwa.Jak wychodziłam od Państwa to powiedziałam Liwii aby została-ona rozumiała doskonale to słowo u mnie w domu i tak też było w nowym domku.Ona czeka chyba na mnie i rozgląda się za samochodem moim,ponieważ lubiła jeździć i jak drzwi były otwarte od razu wskakiwała razem z Mikim i siedzieli sobie pomimo,że samochód stał.Liwia pochodzi z nieciekawej rodziny a więc mało prawdopodobne jest aby była wcześniej wożona przez dawnych właścicieli.Ja chyba nie nadaję się na DT to mnie wszystko przerasta.Jestem w dołku i tyle. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Dostałam takiego maila od Państwa i podałam wątek Liwii.Może Państwo się zalogują na Dogomanii i może będą chcieli co jakiś czas zdać relację z nowego domku. [COLOR=#000000][FONT=Calibri] Liwia ma już inne imię. Nazywa się Atena. Jest spokojna, ale potrafi warczeć gdy jej się coś nie podoba. Np. gdy chcemy aby wyszła spod stołu. Nie reaguje na wołanie , a gdy chcemy ją wyjąć to wtedy warczy. Myślę, ze musi się do nas przyzwyczaić. Potrafi świetnie się bawić, zwłaszcza z dziećmi. Zdecydowanie nie lubi kotów i gdy je zobaczy szczeka /dlatego wiemy że umie to robić/ i trzeba mocno trzymać smycz bo chce je gonić. Lubi się czasami chować , jak pisałam pod stół , pod tapczan.Ale śpi na swoim miejscu . często na plecach. Je 2 razy dziennie w zależności od potrzeby. Lubi samochody i wyrażnie ogląda się za nimi szczególnie patrzy na jezdnię i ciągnie w tym kierunku. Czyżby były właściciel wyrzucił ją z samochodu i za nim tęskni , lub przypadkowo uciekła? To tyle na temat Ateny. Pozdrawiamy JJK [/FONT][/COLOR] -
Ciekawe co jej się stało.Czymś chyba musiała się podtruć a może złapała jakiegoś wirusa.Przydała by się wizyta u weta.
-
[quote name='Bärbel Odermatt-Maehler']Z tego co piszecie widze ze ten psiak ma mozliwosc otrzymania pomocy finansowej od ludzi i organizacji a poza tym zabranie go od tej kobiety nie jest az tak pilna sprawa. Ja mam bardzo dluga liste psow ktore oczekuja na pomoc i chcialabym to miejsce u Pani Kamili dac innemu psiakowi.[/QUOTE] Dziewczyny nie odrzucajcie takiej szansy!Ten pies może już nigdy nie uzyskać tego co proponuje Cioteczka.Wyciągajcie go szybko z tego okropnego miejsca.Edyseja proponuje 200zł a więc będzie na transport.Bardzo proszę pomóżcie temu psu odzyskać wolność i piękno,które w sobie ma.Jak będzie wykąpany,odpchlony będzie cudo i znajdzie szybko domek.Dwa miesiące mamy na znalezienie domu to jest naprawdę bardzo dużo.
-
To w takim razie potrzebna pomoc finansowa na : [B]transport i weta(leczenie suni).[/B]
-
Ja myślę,że trzeba ją już wyciągnąć bo dwa dni to bardzo dużo dla takiego psa w takim stanie,tylko czy jest możliwość dowiezienia suni do Warszawy we wtorek?
-
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
Anula replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Wynalazłam taki wątek Sosnowiecki.Koelka jak jesteś po rozmowie telefonicznej z Państwem to napisz tam prośbę o wizytę. Bardzo się cieszę,że kora78 pomogła Dredzikowi w znalezieniu domku.Oby był to ten domek.Dziękuję. Może Państwo by sfinansowali kastrację Dredzika bo i tak by musieli to zrobić.Ja jeszcze nie zrobiłam przelewu.Czekam na jakieś info. [url]http://www.dogomania.pl/threads/134487[/url] -
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
Anula replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jak dzisiaj się czuje Afra?Razem pisałyśmy post. -
Ja też trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na dobre wieści.Oby dzisiaj udało się sunię wyciągnąć.Ta karma to powala,ona chyba tam przez te dwa tygodnie nic nie je.Suni potrzeba na cito gotowanego,ciepłego żarełka.
-
Znalazł się domek. Co zostaje gdy odejdzie nadzieja
Anula replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Nie wiem ale mi wcięło post.prosiłam aby umieścić na wątku tekst do ogłoszeń i kontakt.Kto może napisać fajny tekst! -
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
Anula replied to koelka's topic in Już w nowym domu
To fajnie jeżeli uważasz,że nie jest źle to Dredzik przyjeżdża do mnie.Podaj mi na pw nr.konta z pełnymi danymi to zaraz przeleję obiecaną sumę.Natomiast jeżeli chodzi o transport to jestem do dyspozycji i dostosuję się do terminu i godziny.Mam pytanie czy jest możliwość transportu Dredzika do Świebodzina jeżeli tak to by było wspaniale.W przyszłym tygodniu umówię Dredzika do fryzjera. -
Nie wierzę aby nikt nie wyciągnął suni ze schronu i przetransportował na dworzec.Bardzo dużo jest dogomaniaków w Warszawie i nie raz udzielali pomocy zawożąc pieski na dworzec.Sochaczew jest na zachód od Warszawy a więc nie bardzo po drodze.Dziewczyny piszcie do kogokolwiek dziewczyny się znają i na pewno pomogą.