Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Teraz rozmawiając z TZ okazało się,że TZ potrzebuje samochód na sobotę i niedzielę,a więc nici z transportu.W takim układzie chociaż dołożę 50zł na transport do Wrocławia.Kurcze wszystko jakoś jest pod górkę.
  2. I ja zaglądam do Denisiątka wieczorkiem.
  3. Ale ten nasz Okar śliczny a oczyska przecudowne.Teraz odżyje,łańcuch już mu nie grozi.
  4. Piesio nie powinien biegać po wsi,ponieważ czeka go wiele różnych niebezpieczeństw nie tylko sąsiad.Kup swojemu pupilkowi obróżkę,adresatkę i smycz i chodź z nim na spacerki.Piesio będzie zadowolony i Ty.
  5. Ja nie wiem to są tak fajne przyjazne psy a nie ma na nich chętnych.Benie chyba wymagają dużą ilość karmy ze względu na swoje gabaryty a w schronisku nie wiadomo jak to wygląda.On ma swoją jakąś budę?Przydał by mu się wet.
  6. Bojkę wstawiłam na ten wątek,może jeszcze coś wynajdziecie Cioteczki to wstawcie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/217609-Pozna%C5%84.-Szukam-niezadu%C5%BCego-kud%C5%82atego-psiaka-do-mieszkania-w-bloku[/url].
  7. Zastanawiam się jak tu pomóc z tym transportem,może by ktoś podrzucił Dredzika do Polkowic a ja dalej do Wrocka tylko czy to ma jakiś sens.
  8. Anetek trzeba go wstawić na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/133903-BERNARDYNY-adopcje.-Przeka%C5%BC-na-bernardyny-1-swojego-podatku!/page43[/url] I może zawiadomić zuzlikową.
  9. Cioteczki to nie tak jak liczycie.Ja zaproponowałam 100zł w wypadku jak by miał Dredzik trafić do mnie do BDT na kastrację.Pisałam koelce,że nie podejmę się kastracji u mnie bo wet jeden przez drugiego naciągają ceny jak mogą.Zawsze wspomagam psy jeżeli mają trafić do mnie.Asia-s też napisała post,że jeżeli Dredzik trafi do mnie to oferuje 50zł na kastrację a więc ,trzeba się spytać Asi-s czy zgadza się przeznaczyć te pieniążki pomimo,że Dredzik nie jedzie do mnie tylko do DS. Ja w związku z tym wycofuję swoją deklarację, ponieważ przeznaczę ją na inną bidę,która trafi do mnie i będzie potrzebowała na bank pomocy a tak zawsze jest. Nie miejcie mi tego za złe ale też mam ograniczone fundusze i muszę myśleć na przyszłość.
  10. [quote name='anetek100']zalatwione link sie otworzył:):):):)[/QUOTE] Anetek bardzo dziękuję za pomoc tym sposobem może coś więcej Państwo dowiedzą się o Atenie.
  11. A właściciele wysterylizowali suczkę bo rozumiem,że przebywa u nich,tak jak napisała jedna z cioteczek mogą być znów małe.Jeżeli będzie niewysterylizowana może trafić do pseudohodowli a chyba nikt tego nie chce.
  12. [quote name='anetek100']Anulko podaj mże mi maila ja im wyślę....powinien się otworzyc tzreba skopiowac całośc z paska na górze gdzie adres linku jest[/QUOTE] Tak też zrobiłam-nie rozumiem dlaczego im się link nie otwiera.W mojej odpowiedzi się otwiera.
  13. Wysłałam Państwu link do wątku Liwii- napisali,że się nie otwiera - kto może pomóc,bo Państwo by bardzo chcieli przeczytać wątek Liwii.
  14. Wiecie co Kochane Cioteczki ja chyba się wykończę,tyle zmartwień mi przysparza Fifek a teraz nie mogę jakoś przełknąć maila Państwa.Jak wychodziłam od Państwa to powiedziałam Liwii aby została-ona rozumiała doskonale to słowo u mnie w domu i tak też było w nowym domku.Ona czeka chyba na mnie i rozgląda się za samochodem moim,ponieważ lubiła jeździć i jak drzwi były otwarte od razu wskakiwała razem z Mikim i siedzieli sobie pomimo,że samochód stał.Liwia pochodzi z nieciekawej rodziny a więc mało prawdopodobne jest aby była wcześniej wożona przez dawnych właścicieli.Ja chyba nie nadaję się na DT to mnie wszystko przerasta.Jestem w dołku i tyle.
  15. Dostałam takiego maila od Państwa i podałam wątek Liwii.Może Państwo się zalogują na Dogomanii i może będą chcieli co jakiś czas zdać relację z nowego domku. [COLOR=#000000][FONT=Calibri] Liwia ma już inne imię. Nazywa się Atena. Jest spokojna, ale potrafi warczeć gdy jej się coś nie podoba. Np. gdy chcemy aby wyszła spod stołu. Nie reaguje na wołanie , a gdy chcemy ją wyjąć to wtedy warczy. Myślę, ze musi się do nas przyzwyczaić. Potrafi świetnie się bawić, zwłaszcza z dziećmi. Zdecydowanie nie lubi kotów i gdy je zobaczy szczeka /dlatego wiemy że umie to robić/ i trzeba mocno trzymać smycz bo chce je gonić. Lubi się czasami chować , jak pisałam pod stół , pod tapczan.Ale śpi na swoim miejscu . często na plecach. Je 2 razy dziennie w zależności od potrzeby. Lubi samochody i wyrażnie ogląda się za nimi szczególnie patrzy na jezdnię i ciągnie w tym kierunku. Czyżby były właściciel wyrzucił ją z samochodu i za nim tęskni , lub przypadkowo uciekła? To tyle na temat Ateny. Pozdrawiamy JJK [/FONT][/COLOR]
  16. Ciekawe co jej się stało.Czymś chyba musiała się podtruć a może złapała jakiegoś wirusa.Przydała by się wizyta u weta.
  17. [quote name='Bärbel Odermatt-Maehler']Z tego co piszecie widze ze ten psiak ma mozliwosc otrzymania pomocy finansowej od ludzi i organizacji a poza tym zabranie go od tej kobiety nie jest az tak pilna sprawa. Ja mam bardzo dluga liste psow ktore oczekuja na pomoc i chcialabym to miejsce u Pani Kamili dac innemu psiakowi.[/QUOTE] Dziewczyny nie odrzucajcie takiej szansy!Ten pies może już nigdy nie uzyskać tego co proponuje Cioteczka.Wyciągajcie go szybko z tego okropnego miejsca.Edyseja proponuje 200zł a więc będzie na transport.Bardzo proszę pomóżcie temu psu odzyskać wolność i piękno,które w sobie ma.Jak będzie wykąpany,odpchlony będzie cudo i znajdzie szybko domek.Dwa miesiące mamy na znalezienie domu to jest naprawdę bardzo dużo.
  18. To w takim razie potrzebna pomoc finansowa na : [B]transport i weta(leczenie suni).[/B]
  19. Ja myślę,że trzeba ją już wyciągnąć bo dwa dni to bardzo dużo dla takiego psa w takim stanie,tylko czy jest możliwość dowiezienia suni do Warszawy we wtorek?
  20. Wynalazłam taki wątek Sosnowiecki.Koelka jak jesteś po rozmowie telefonicznej z Państwem to napisz tam prośbę o wizytę. Bardzo się cieszę,że kora78 pomogła Dredzikowi w znalezieniu domku.Oby był to ten domek.Dziękuję. Może Państwo by sfinansowali kastrację Dredzika bo i tak by musieli to zrobić.Ja jeszcze nie zrobiłam przelewu.Czekam na jakieś info. [url]http://www.dogomania.pl/threads/134487[/url]
  21. Jak dzisiaj się czuje Afra?Razem pisałyśmy post.
  22. Ja też trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na dobre wieści.Oby dzisiaj udało się sunię wyciągnąć.Ta karma to powala,ona chyba tam przez te dwa tygodnie nic nie je.Suni potrzeba na cito gotowanego,ciepłego żarełka.
  23. Nie wiem ale mi wcięło post.prosiłam aby umieścić na wątku tekst do ogłoszeń i kontakt.Kto może napisać fajny tekst!
  24. To fajnie jeżeli uważasz,że nie jest źle to Dredzik przyjeżdża do mnie.Podaj mi na pw nr.konta z pełnymi danymi to zaraz przeleję obiecaną sumę.Natomiast jeżeli chodzi o transport to jestem do dyspozycji i dostosuję się do terminu i godziny.Mam pytanie czy jest możliwość transportu Dredzika do Świebodzina jeżeli tak to by było wspaniale.W przyszłym tygodniu umówię Dredzika do fryzjera.
  25. Nie wierzę aby nikt nie wyciągnął suni ze schronu i przetransportował na dworzec.Bardzo dużo jest dogomaniaków w Warszawie i nie raz udzielali pomocy zawożąc pieski na dworzec.Sochaczew jest na zachód od Warszawy a więc nie bardzo po drodze.Dziewczyny piszcie do kogokolwiek dziewczyny się znają i na pewno pomogą.
×
×
  • Create New...