Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. [quote name='vega17']http://www.dogomania.pl/threads/216550-Bazarek-na-rzecz-psiak%C3%B3w-z-przytuliska-do-13.11.2011 witam wszystkich i zapraszam serdecznie na bazarek dla naszych psów, idzie zima a jedzenia coraz mniej do kupienia wspaniałe markowe buty, ciuszki, biżuteria będą też akcesoria dla psów Link do wątku się nie otwiera.
  2. Ale ten nasz Kolinek jest śliczny.Już sierść mu odrasta,jak będzie dłuższa to dopiero będzie cudo!Ja też myślę,że należy dać szansę Kolinkowi i wykorzystać wszystkie możliwości aby Kolinek był w miarę sprawny.Cieszę się,że jest możliwość konsultacji w Grudziądzu.
  3. Tak-piękne imię,piękny pies.Myślę,że Denis znajdzie domek jak znalazł Anik,trzeba odnawiać ogłoszenia i powymieniać fotki-ostatnie są bomba.Marzę o domku dla Deniska bo te jego uszy nie dają mi spokoju.Nie jest wiadome,czy ma zdrowe,czy zaróżowione bo takie po prostu są ale żeby o tym się dowiedzieć konieczna jest wizyta u weta.Obawiam się aby nie było nawrotu choroby albo jeszcze coś gorszego jak np. dalej ma chore uszy.Niestety Denisa nie można zostawić bez opieki weterynaryjnej ze względu na te jego biedne uszy.Dobry wet nie wycina włosów z uszów tylko je pincetką wyrywa najpierw smarując ucho jakimś płynem,jakim tego nie wiem.Rozmawiałam z moim wetem i powiedział,że włosy w uszach to jest siedlisko bakterii i należy je systematycznie usuwać.Denis jeżeli ma dalej pozostać w budzie to absolutnie nie może być obcięty pomimo,że nawet gdyby miał ubranko.Zbliża się zima i moim zdaniem to nie jest dobry okres na obcinanie psów nawet przebywających w domu.Tak natura stworzyła,że na zimę każdy piesio pomimo,że mieszka w domu w cieple przybiera szatę zimową.A więc jedynie pozostaje wyczesywanie.
  4. [quote name='togaa']Cudny stworek, dobrze że bezpieczny ... [B]Anulko[/B], załuję że do Ciebie nie trafił. Mielibysmy codzienne relacje...;)[/QUOTE] Tak cudowny jest!Najważniejsze,że nie pozostał dalej na ulicy!Jest bezpieczny!Teraz tylko wspaniały domek się Szagusiowi należy!A dzięki temu,że Szagi pozostał na miejscu jest u mnie ze Szczytna sunia przecudowna sunia Liwia,której chyba szykuje się w ekspresowym tempie domek we Wrocławiu.Myślałam,że trochę nacieszę się jej obecnością,no ale cóż jak trafia się dobry domek to trzeba dać suni szansę.
  5. A Denis miał oglądane uszka przez weta?Może nie trzeba już żadnych kropli.No ale to musi potwierdzić wet.Czekamy na fotki Deniska.
  6. [quote name='koelka']Dredzik dawno już jest na tym wątku (str. 238 - wstawiła go Anula. I ciagle cisza:( A tymczas... ale chyba bezpłatny, bo skąd fundusze na bidę jedną z wielu:([/QUOTE] Ja proponowałam tymczas ale mi odpisano,że Dredzik nie akceptuje innych piesków,że w moim przypadku to odpada.Szkoda Dredzika no ale miejmy nadzieje,że jak jest tyle ogłoszeń to może coś się ruszy.Dredzik ma allegro?
  7. A może tak zmienić tytuł wątku bo nasz Kudłaty ma już cudowny dom.
  8. [quote name='magenka1']a co słychać u naszej księżniczki Liwi?[/QUOTE] Nasza księżniczka to jest dama,jak wraca z ogrodu przynajmniej 10min przeznacza na mycie swoich łapek.Z ogrodu wraca z umorusaną czarną mordką od ziemi-kopie dołki i mało przy tym nie udusi się i spogląda na mnie czy ma jeszcze kopać czy też nie-jak zezwolę dalej kopie zawzięcie aż się w końcu zmęczy i uzna,że już się bardzo napracowała i wtedy mnie ciągnie do domu.Mamy sąsiada kotka,który często przychodzi na taras i korzysta z promieni słonecznych. Jednak Miki i Liwia nie bardzo są gościnni i zajadle szczekają na niego.Kicia doskonale wie,że przez szybę mogą mu nadmuchać i nie reagując na ich wypociny wygrzewa się na słoneczku.A Liwia i Miki mogą mi też nadmuchać nie pomagają prośby,groźby, błagania,że pańci w podeszłym wieku więdną uszy.No ale cóż - pańcia jedynie musi liczyć na to,że zajdzie szybciutko słoneczko i zazna trochę wieczorkiem ciszy.No i tak praktycznie wygląda nasz dzień-pobiegamy po ogrodzie,pokopiemy sobie w ziemi,na wszelki wypadek poszczekamy na przechodzących przechodniów,pomyjemy buźki,łapki,pojemy sobie do oporu,utniemy parę razy drzemkę,pogryziemy kosteczkę albo w dobrym przypływie humoru pańci dostaniemy smaczka za co jesteśmy bardzo wdzięczni pańci i w dowód tego pańcia dostaje całuski i jest wylizana na amen.I tak praktycznie leci dzień za dniem.
  9. Zapisuję sobie Kiryska i podnoszę.
  10. Oj! przepraszam,nie zwróciłam na to uwagi.Już poprawione.
  11. Dałam Nukę na ten wątek.Może los Nuki się odmieni! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216502-Oferuj%C4%99-po-20-og%C5%82-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-z-dogo[/url]
  12. Ja miałam tylko to na myśli,że wątek powstał 12.09 i od tego czasu 20 psów opuściło schronisko to bardzo dobry chyba wynik.Wcześniej mało kto słyszał o tym schronisku.Faktem jest,że przerażająca jest tam liczba psów.
  13. No ciekawe czy Anik dotarł do swojego tak długo oczekiwanego domku!
  14. Jestem na zaproszenie.Ale na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie pomóc Maciusiowi.Będę zaglądać.
  15. Można poprosić o wizytę dziewczyny z Gdańska Lumix i Koska.Jeżeli poprosi się je to mogą pójść dwie na wizytę aby coś nie umknęło uwadze.To tylko moja taka propozycja.Wizyty nie odmówią na bank.Koskę znam osobiście i może pomóc w transporcie z Olsztyna bo oferowała taką pomoc.
  16. Tak się cieszę Aniczku,że wreszcie będziesz miał swój prawdziwy domek.Powodzenia!
  17. To może by udało się zrobić allegro cegiełkowe i zbierać na operację oczek.
  18. [quote name='tanitka']Tyle pięknych psów tam jest, ale nawet na dogomanii specjalnego wrażenianie robią.:( PO założeniu wątku moze z 20 psów opuściło schronisko, a teraz już chętnych nie ma :([/QUOTE] 20 psów to i tak jest dużo zważywszy,że problem jest z transportem no i chyba z sterylizacją,kastracją.Przetransportowanie jakiegoś psiaka np.na dolny śląsk graniczy z cudem wyłączając transport płatny,a nawet jak płatny to są dość znaczne koszta.
  19. Tak na tym wątku wszystkie Cioteczki są Kochane i o wielkim sercu!Gdyby nie to co się by stało z naszym Lolusiem!Lepiej nie myśleć!
  20. Zapisuję sobie wątek.
  21. Jestem na zaproszenie u suni.Przecudowna sunia o smutnych oczach.Może teraz jak jest w osobnym boksie to się trochę podtuczy,bo chyba nie była dopuszczana do jedzenia.Porozsyłam wątek.Może prosić o pomoc dziewczyny od owczarków-muszę się rozejrzeć.Nie za bardzo wiem gdzie uderzyć bo siedzę w kudłaczach.
  22. Z Tychów jest ihabe no ale chyba trzeba kogoś do wizyty z Bytomia.
  23. Ale nasz Florek piękny chłopczyk!A jaką ma piękną sylwetę tylko pozazdrościć!Ciocia Ania życzy najcudowniejszego domku pod słońcem!
  24. Jeżeli komplecik obróżka i smycz się nie przydały to proszę o odesłanie mi.Przydadzą się moim tymczasowiczkom.Jeżeli na leki miesięcznie trzeba wydać 45zł to nie jest to astronomiczna suma.Niekiedy wydaje się o wiele więcej.Jeżeli Państwo z Gdańska mają wielkie serduszko do zwierząt i chcą pomóc Florkowi to na pewno to zaakceptują.
  25. [quote name='MARCHEWA']Z panią z Wrocławia rozmawiałm 10 minut temu,jest zdecydowana na Liwię,czeka na telefon od Poker lub innej osoby chętnej do przeprowadzenia wizyty p/a,telefony podałam Anuli,lepiej dzwonić na komórkę.[/QUOTE] Poker wyraziła zgodę.Może przeprowadzić wizytę po wtorku,ponieważ wyjeżdża.A więc poczekamy bo to jest bardzo doświadczona Cioteczka w tym temacie.Podałam nr.tel do Państwa.
×
×
  • Create New...