Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Ja też zapisuję wątek.Myślę,że jakieś broszurki przydały by się Wójtom Gmin,Sołtysom wsi ponieważ Oni są na co dzień z tymi ludźmi i ich problemami.Oni widzą niejednokrotnie cierpienie zwierząt w milczeniu i NIE REAGUJĄ!To od nich w dużym stopniu zależy dotarcie do ludzi i dialog aby poprawić warunki zwierząt.Bardzo dziękuję za założenie wątku i stworzenie Stowarzyszenia bo ono jest naprawdę bardzo potrzebne nawet nie tylko na wschodzie naszego kraju ale i w całej Polsce.
  2. Ja znam bardzo fajną Cioteczkę o nicku Koska z Gdańska i myślę,gdybym poprosiła o wizytę nie odmówi mi.
  3. Ale dobre wiadomości o Denisku i o moim też faworycie Aniku.Bardzo się cieszę,że chłopakom życie się polepszy.
  4. Napisałam prośbę do Poker o przeprowadzenie wizyty p/a i czekam na odpowiedź.Może Poker pomoże i nie odmówi.
  5. Asiu!Sama nie wiem to taka jest trudna decyzja.Jak zrozumiałam to Państwo by chcieli zobaczyć Liwię przed adopcją.Ja to doskonale rozumiem ale ja mam do Wrocławia w jedną stronę 100km i nie bardzo mi się uśmiecha jechać aby pokazać Państwu Liwię.Ja praktycznie nie bywam we Wrocławiu,ponieważ już nie mam tam nikogo z rodziny.Jeżeli chodzi o dzielnicę Wrocławia to Pl.Grunwaldzki jest fajny,blisko Klinika dla zwierząt,bardzo dobry okulista,rzeka Odra i sporo zieleni.Jedynie tak jak zawsze proponowałam mogę zawieść tymczasika do nowego domku w moim województwie.
  6. [quote name='anetek100']no teraz patrząc na jego zdjęcia to chłopaczek odmłodniał jakby miał ze dwa:):):):)[/QUOTE] Ja to samo stwierdzam!Aras ma przepiękny niespotykany kolor sierści-jak odrośnie będzie cudo!
  7. [quote name='Ania_i_Kropka']Mam dobrą wiadomość Florek miał dzisiaj robioną morfologię i biochemię i wszystkie parametry są w normie. Florek miał wyczyszczone gruczołu, które były strasznie zawalone i ząbki oczyszczone z kamienia, tyle na ile sobie pozwolił. Ja też trzymam kciuki z Florka i potencjalny domek.[/QUOTE] To cudownie chociaż wyniki są dobre,a z serduszkiem chorym piesie też dożywają sędziwych lat.Coś o tym wie Anetek100.
  8. [quote name='magenka1']Anulo chodzi ci chyba o Reksia tego nie wiem[/QUOTE] Tak o Reksia tylko Reksio ma teraz imię Aras a więc tak napisałam.
  9. [quote name='magenka1']dziwna sprawa z tym czipem, teraz jak dostaliśmy dokumenty na Murzynka to było zaświadczenie o czipie, wcześniej na Fifiego też był czip może przeoczyli nie wiem może Asia coś będzie wiedziała[/QUOTE] No właśnie wiem,że wszystkie psiaczki wychodzą z czipami a Aras też ma czipa?
  10. [quote name='ewtos']W dniu wyjazdu, 14.10 z rana byłam w lecznicy z Liwią ,żeby sprawdzić numer czipa. Sprawdzano czytnikiem grzbiet i obie strony szyi. [B] Nie znaleziono czipa.[/B][/QUOTE] To z tego wynika,że schronisko nie zaczipowało Liwii a z tego co wiem to przed wydaniem wszystkie psy czipują bo inaczej nie wydają psów.To nie wiem-czy mam zaczipować Liwię u nas czy pozostawić to nowym właścicielom.
  11. [quote name='Lucyja']Reksio - Arasek usmiecha się do wszystkich cioteczek ze Szczytna i nie tylko :)[/QUOTE] Tak Arasek uśmiecha się wreszcie i to jest najcudowniejszy widok jaki można sobie wymarzyć.Kochany,przecudowny Aras!
  12. [quote name='magenka1']tak dzwoniła do mnie pani, pytałam się o jakiego pieska chodzi to nie mogła sobie przypomnieć w końcu powiedziała, że o Liwię, pytała się czy lubi dzieci bo to dla jej wnuczek ja jej odpowiedziałam, żeby mama tych wnuczek zadzwoniła do mnie pani powiedziała, że w ogłoszeniach jest napisane, że nie lubi dzieci a jej sprostowałam, że Liwia lubi dzieci. Pani mieszka ok.40 km od Polkowic. powiedziałam o wizycie przedadopcyjnej zobaczymy czy się jeszcze odezwie pytała się ile kosztuje piesek...[/QUOTE] Liwia nie robi absolutnie krzywdy ani dzieciom ani dorosłym,nawet przypuszczam,że gdyby był w domu kotek też by się dogadała,tylko ja chcę jej stworzyć komfortowe warunki w przyszłym domu.Wiadomo dzieci a dzieci różnie podchodzą do zwierząt dlatego bym wolała aby to był dom bez dzieci.Liwia jest starszym pieskiem i wydaje mi się,że potrzebuje spokoju,ciszy,niemniej jednak uwielbia być przy człowieku,nigdy nie przebywa gdzieś sama zaszyta w kąt tylko tkwi przy nas a konkretnie przy mnie-tam gdzie ja tam też jest Liwia.Liwia ma zapewnione dobre warunki, bezpieczeństwo i miłość u nas,że nie musimy się spieszyć i wydawać Liwii przy pierwszej lepszej okazji.Liwia pozostanie u nas tak długo aż znajdzie się super dom.
  13. Ja wysłałam swoje dane na pw do wellington.
  14. Liwia chyba nie ma czipa.W książeczce nie ma nr.Czy schronisko zaczipowało Liwię?W ogłoszeniach jest podane,że ma czip.
  15. [quote name='Jasza']Przypomina może czeskiego fouska ( fouseka?) ale w mniejszym rozmiarze. Anula - napisałabyś do wyżłowych ciotek?[/QUOTE] Tak zaraz poszukam Ciotek i dam znać. Napisałam do tanitka o pomoc,podałam wątek,może wpadnie tu i coś poradzi.
  16. A to nie jest szorściaczek w typie wyżła.Może zawiadomić Cioteczki od wyżłów,może pomogą.
  17. [quote name='kkasiiiar']z mojej strony anonse, alegratka i morusek: [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/dolnoslaskie/polkowice/psy,594/polkowice-liwia-suczka-jak-shih-tzu-pekinczyk-szuka,3035988.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18029643_liwia_suczka_jak_shih_tzu_pekinczyk.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/77508/LIWIA-suczka-jak-shih--tzu-pekinczyk-szuka-domu/[/URL][/QUOTE] Wszystkim Cioteczkom bardzo dziękuję za ogłoszenia.Może odezwie się jakiś domek. Byłam dzisiaj u mojego weta aby wpisał w książeczkę,że Liwia miała pełną sterylizację.Najpierw na mnie patrzył przez chwilę i kiwając głową bez żadnego komentarza zrobił wpis. A z nowych wieści to takie,że Liwia mnie cudownie wita jak przychodzę do domu.Jestem dokładnie wylizana a radości nie ma końca.Moja kochana kruszynka!No i dzisiaj pierwszy raz jak rzuciłam jej piłeczkę złapała w pyszczek i zaniosła na swoje legowisko i tak było parę razy.Liwia zaczyna zachowywać się jak prawdziwy,normalny piesio jeszcze trochę i nauczymy Liwię więcej.Już rozumie komendę siad ale nie zawsze ją wykonuje-będzie dobrze czas zrobi swoje,że Liwia będzie rozumną suczką.Na smyczy chodzi pięknie,rozumie chodź idziemy na spacerek wtedy się bardzo cieszy.Dzisiaj pojadła sobie zmielonej surowej wołowinki 30dkg.Ma zapadnięte boki,muszę ją trochę podtuczyć gotowanym jedzonkiem.
  18. A może naszego Florka by wzięła jakaś Fundacja pod swoje skrzydła i wtedy by można było zrobić allegro cegiełkowe.Bardzo dobrze to wychodzi Selenga.Kiedy będzie wiadomo jakie są koszta pobytu Florka w Lecznicy?Kurcze chyba się też coś dołożę dla Florka.Już ręce opadają! Był jakiś odzew z tych 130 ogłoszeń?
  19. [quote name='kkasiiiar']Jeszcze tylko pytanko..na jakie wojewodztwo robic ogloszenia?[/QUOTE] Liwia przebywa w Polkowicach woj.dolnośląskie ale mogą też być woj.ościenne np. jak wielkopolska.
  20. Jeszcze zrobiłam jej taką fotkę jak wygrzewa się moja kochana Liwia,moje cudeńko przed kominkiem.Liwia bardzo lubi ciepełko! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44742753_img_1684.jpg[/IMG]
  21. Bardzo podoba mi się ta fotka.Liwii pysio mówi wszystko! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44686624_img_1623.jpg[/IMG]
  22. [quote name='anetek100']Anula zerknij prosze na allegro, czy się zgadza cos dopisać usunąc itp?? [URL="http://allegro.pl/liwia-suczka-jak-shih-tzu-pekinczyk-szuka-domu-i1883124771.html"][B]http://allegro.pl/liwia-suczka-jak-shih-tzu-pekinczyk-szuka-domu-i1883124771.html[/B][/URL][/QUOTE] Anetko bardzo dziękuję za allegro-jednym słowem super.Można by dodać w tym zdaniu:mieszka razem z psim kolegą.....i bardzo dobrze dogaduje się(chodzi mi o słowo bardzo) no i,że to jest mała sunia jej waga to 7,8kg i ma dłuższą sierść tylko w tej chwili jest obcięta.Jeszcze chcę dodać,że nie walczy absolutnie o miskę-jedzenie a do Mikusia jest bardzo przyjacielsko nastawiona nawet sama zaczepia do zabawy.
  23. A tak sobie z rana obgryzam kosteczkę podarowaną przez Kochaną Ewtos. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44741799_img_1678.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44741806_img_1680.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44741809_img_1681.jpg[/IMG]
  24. [quote name='kkasiiiar']Zjawiam sie na Twoje zaproszenie Anula :) Liwia cudna dziewczynka!! domyslam sie ze oglosznie ma? a wydarzenie na fb?[/QUOTE] Na razie ogłoszeń nie ma jest u mnie od piątku ale zaczynam jej szukać dobrego domku bo dziewczynka zasługuje na to-miała być uśpiona!Dzięki,że skorzystałaś z zaproszenia i zaglądnęłaś do Liwii.
  25. A dlaczego zamykasz wątek?Nie każdy wchodzi na FB.Przecież ten wątek może dalej istnieć tylko można zmienić tytuł,że szuka Maks DS.
×
×
  • Create New...