-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Ja kiedyś jak miałam uszy do leczenia to przed każdym zapuszczeniem leku przemywałam uszy hibitanem( teraz może octeniseptem ?)[/QUOTE] Ja też bo zalecił tak wet.Ja wiem,że to kłopotliwe ale,ponieważ Denis tak długo choruje na uszy dobrze by było zrobić mu antybiogram aby leki były skuteczne bo może się okazać,że lek nie działa i będzie to samo co przed podaniem leku.Zastrzegam,że nie chcę się absolutnie wymądrzać. -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Anula replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Florek dzisiaj chyba opuszcza Schronisko jedzie do DT-trzymam kciuki za Floro.Będzie dobrze. -
Kudłaty Bajer vel FRAGLES - powędrował do swojego domu! :)
Anula replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Nikt o naszego Bajerka się nie pytał,nie zainteresował się adopcją? -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klauzunka']dokładnie. Ale może go tam w schronie zdiagnozują. Gizmusiowi to nawet rtg zrobili. Czyli opieka weta jest. Nie sądzę żeby psiaka z tak widocznymi objawami skórnymi nagle olali.[/QUOTE] Oby zdiagnozowali ale wydaje mi się,że kora78 ma wątpliwości dlatego pyta o cenę zeskrobin. -
Ja się też bardzo cieszę z wiadomości od Istke.Floro mój kochany będzie miał odpowiedzialny domek a oto chodziło wszystkim. Istke bardzo dziękuję za przeprowadzeniem wizyty-tak mi ten chłopak leżał na sercu. Floro - sio do domku i to szybko!Pakuj swoje manatki-szkoda każdego dnia!
-
Ja też już się niecierpliwię oby tylko wypadła pomyślnie.
-
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Cioteczki weszłam przypadkowo na ten wątek-też taki stan skóry i wygląda na to,że to nie jest choroba skóry tylko przyczyna tkwi w czy innym. [url]http://www.dogomania.pl/threads/217114-BOROWIK-stary-nie-znaczy-gorszy!-Kochany-kud%C5%82acz-szuka-domu?p=17927133#post17927133[/url] -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']cieszą mnie bardzo wiadomości o Liwi :) ze zmianą tematu jeszcze trochę się wstrzymam aby nie zapeszyć choć wiem,że Anula gdyby miała jakieś wątpliwości to by jej we Wrocławiu nie zostawiła[/QUOTE] Tak zaczekajmy na spokojnie ze zmianą tytułu wątku.A ja mam zawsze jakieś niespokojne myśli pomimo,że dom wydaje się okey.No wiadomo,gdyby były jakieś rażące niedociągnięcia to bym psa na bank nie zostawiła,no ale sprzymierzeńcem jest Poker w ocenie domku i myślę,że będzie okey.W każdym razie w każdej chwili jestem gotowa pojechać po Liwię gdyby coś było nie tak. -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Anula replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Mogę Florka wziąć na BDT tylko musi być wykastrowany i w razie czego potrzebne będą pieniążki na weta i też ogłoszenia mile widziane. -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']ile kosztuje taki wymaz? zrzucimy sie, jak schron nie zaplaci za to?[/QUOTE] Ja coś dołożę się do pobrania zeskrobin bo jak pisałam wcześniej to jest podstawa aby móc ruszyć dalej z pomocą psu.Jeżeli chodzi o koszt to sądzę,że każdy wet inaczej sobie liczy.Trzeba skontaktować się z wetem i zapytać. -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik']Jak możesz to zapytaj o ten wymaz.Uważam,że jest to bardzo ważne przy skórnych zmianach,tym bardziej,że szukamy mu jakiegoś dt/dż[/QUOTE] Ja też uważam,że to jest priorytetowa sprawa-pobranie zeskrobin bo praktycznie nikt nie wie co mu dolega a DT ciężko znaleźć z niezdiagnozowaną chorobą,ponieważ przeważnie są tam inne pieski. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj już dzwoniliśmy do Państwa.Liwia ma skrócone imię Li.Wczoraj byli Państwo kilka razy z Liwią na spacerku i dzisiaj też.Państwo stwierdzili,że bardzo lubi spacerki,na spacerku pogoniła kotka ale Pani powiedziała,że nie przepada za kotkami a Liwia też w związku z tym już mają coś wspólnego.Pani kupiła wczoraj miseczki jeszcze a legowiska jej się nie podobały i pojadą gdzieś dalej aby zrobić zakup.Liwia noc przespała spokojnie na grubym kocu.Za Pańciostwem chodzi,pojadła ryziku z kurczakiem,który wczoraj rano ugotowałam Liwi przed wyjazdem,suchej na razie nie ruszyła,pije wodę.Jest spokojna.Państwo rozumieją sytuację odnośnie nowego domu i czekają spokojnie aż Li ich całym sercem pokocha.Dzisiaj ma Liwii kupić świeżą bułeczkę i masełko bo wie,że to bardzo lubi.Do weta ma się wybrać w przyszłym tygodniu aby być spokojną o stan zdrowia Liwii.Będziemy nadal w kontakcie przez jakiś czas z Państwem. -
Ma 10 lat,nie zaglądaj,jeżeli nie masz czystej intencji pomocy, MA DOM.
Anula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Chyba dalej przebywa w schronie bo brak jakichkolwiek wiadomości. -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam Deniska na ten wątek może się spodoba! [url]http://www.dogomania.pl/threads/217094-szukam-quot-kud%C5%82atka-quot/page2[/url] -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']Anula wiem, że jest Ci przykro ale pomyśl Sobie o tych innych pieskach którym jeszcze pomożesz to powinno trochę pomóc , tyle jest nieszczęść w schroniskach , które czekają na taką szansę jaką dostała od Was Liwia,[/QUOTE] Tak wiem!Ale ja tak kocham te moje tymczasiki i jest mi bardzo ciężko i przykro przejść ten okres rozstania. Jutro postaram się wysłać umowę adopcyjną do Asi. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']Aniu nie wiem co napisać, strasznie się cieszę, mam nadzieje, że Liwia szybko się zadomowi w nowym domku i rozkocha w sobie swoich państw, jestem Ci strasznie wdzięczna za to co zrobiłaś dla niej[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję,że Liwia szybko zadomowi się w nowym domu,chociaż u mnie to dopiero od kilku ostatnich dni było widać,że wreszcie czuje się jak u siebie.A ja oczywiście mam chandrę zresztą jak zawsze w takich sytuacjach,że zdradziłam Liwię.Zawsze przechodzę to okropnie.Nawet nie chce mi się pisać,że się cieszę z nowego domku bo przeważa uczucie zdrady.No ale cóż trzeba to jakoś przetrwać i przejść do porządku dziennego.Marzenko nie ma za co absolutnie dziękować tak po prostu powinno być-pomoc biednemu psu. Pani zwróciła koszta transportu Liwii w kwocie 100zł i za obróżkę i smycz.Z Liwią pojechały szeleczki,miseczka od Ewtos no i oczywiście wyprawka z jedzeniem. Potwierdzam otrzymanie pieniążków za transport z Olsztyna do Śremu w kwocie 80zł z bazarku zrobionego przez Anetek100 za co bardzo dziękuję. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
No i Liwia już w nowym domku.Wizyta trwała ponad dwie godziny.Państwo sądzili po fotkach,że Liwia jest mniejsza i sierść ma jaśniejszą.Rozmawiałam z Państwem o wynikłych problemach Liwii.Państwo przyjęli wszystko ze zrozumieniem.Opowiadali też o swoim piesku,który już nie żyje.Pani kupiła Liwii miseczki ale są za małe i wymieni na większe,legowisko po naszym wyjściu też miała kupić zaraz bo wcześniej nie kupowała,ponieważ chciała zobaczyć Liwię i kupić odpowiednie dla niej.Sklep zoologiczny ma zaraz koło siebie.Nie zrobiłam fotek Liwii w nowym domku,ponieważ Liwia leżała cały czas koło moich nóg i nie chciałam ją stresować.Ogólnie domek zapowiada się bardzo dobrze,Państwo mili,uprzejmi,spokojni.Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze,Pani dużo wypytywała na temat Liwii.Ja również zwróciłam Państwu uwagę na złe zachowanie w stosunku do obcych ludzi.Jutro postaram skontaktować się z Państwem i coś dowiedzieć się o Liwii. Prawie ostatnie chwile z Liwią na parkingu przed Wrocławiem. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45115881_img_1700.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45115883_img_1696.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45115890_img_1686.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45115895_img_1694.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45115912_img_1692.jpg[/IMG] -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
No szykujemy się do wyjazdu!Jesteśmy z Państwem umówieni na 12godz.Jestem w stresie jak ja to wszystko przekażę Państwu i czy Państwo przyjmą zachowanie Liwii ze zrozumieniem.Liwia dla mnie jest ogólnie bardzo kochanym psem absolutnie nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do opiekunów tylko wyszło,że obcych nie akceptuje w domu.Cioteczki trzymajcie kciuki za domek Liwii! -
Sunia z przerżniętym gardłem szuka BDT - vet'a i karmę ma zapewnione.
Anula replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Jak tak można!Przecież ludzie musieli widzieć podając jej jedzenie,że coś się w koło szyi dzieje.Brak słów! -
Kudłaty Bajer vel FRAGLES - powędrował do swojego domu! :)
Anula replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ja też zapisuję sobie kudłaczka. -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Anula replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Jestem u Floro po kąpanku całkiem inny pies. -
Uwaga! Pies w rzeczywistej potrzebie. Jest gorzej niz myslałam.
Anula replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
W ogłoszeniach na dogo wynalazłam takie ogłoszenie może się przyda. [LIST] [*][B]Oddam 2 budy[/B] [/LIST] Oddam 2 budy Tytuł ogłoszenia:Oddam 2 budyCena przedmiotu (PLN):brak danychKontakt e-mail:[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Telefon:696024209Miejscowość:55-040 Wrocław-Krzyki (woj. dolnośląskie) -
A doszły już tabletki od Asi?Za bardzo nie rozumiem-to Florek może jechać już od jutra do domu czy też dopiero w przyszłym tygodniu? Bardzo mało wchodzi ciotek na ten wątek i wydaje mi się,że uzbieranie pieniążków na transport będzie graniczyć z cudem no chyba,że porozsyłać wątek i prosić o pieniądze na transport.Może jak będzie dom sprawdzony i będzie wszystko okey to Państwo wyłożą za transport.Oczywiście przy przekazywaniu Florka muszą z nim jechać leki chociaż aby starczyły na jakiś okres czasu.Czy pieniążki uzbierane pokryją w pełni wykupienie leków,czy też coś zostanie na transport?
-
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='holmina']szukajcie dozywotniego dt.....ja tez sie rozejrze,to jedyne dla niego![/QUOTE] Myślę,że też trzeba szukać dożywotnie DT a w międzyczasie robić ogłoszenia może jakaś szansa by była na DS.