Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. A gdzie Trusia przebywa!Fotki przepiękne Trusi.
  2. Z tego co wiem to się sprawdzają krótkie opisy w ogłoszeniach.Ludziom nie chce się czytać długich elaboratów.Ja bym osobiście wyrzuciła opis,że ma chore uszy,bo przecież one są leczone i do wyleczenia,jedynie bym zaznaczyła,że domek bez innych rezydentów.Jeżeli byłby jakiś telefon to wtedy można powiedzieć o tych przypadłościach Deniska.Moim zdaniem kontakt powinien być na osobę,która zakładała wątek i która wyciągała Denisa ze schronu.ZuziaM ma kupę pracy przy psach w hotelu i jeszcze swoje domowe obowiązki i może niekiedy nie odebrać telefonu a więc bym była za zmianą kontaktu.To by też nam dało większe spojrzenie jakie jest zainteresowanie ludzi adopcją Denisa.Prosiłam aby zuziaM oddzwoniła do Pani z Mysłowic ale to pozostało bez echa.Rzeczowa rozmowa przez telefon daje bardzo dobre efekty w adopcji.Oczywiście nie chcę w żadnym wypadku urazić zuziM ale dziewczyna naprawdę nie ma czasu aby poświęcić na solidną rozmowę z przyszłym adoptującym,przecież Ona nie ma tylko jednego Denisa pod swoją opieką.
  3. Ja też wracam z przyjemnością do fotek Arasa.Dobrze,że jakimś cudem udało się zgrać transport i Arasik jest wolny,najedzony i miziany przez opiekunów.Myślę,że on kocha człowieka a przez tyle lat był pozbawiony jego.
  4. [quote name='ewtos']Dzwoniłam do lecznicy, Liwia ma pełną sterylizację czyli usunięte jajniki i macicę.[/QUOTE] Ewtos bardzo dziękuję za informację.Jutro podejdę do weta niech wpisze w książeczkę.Chyba był przekonany,że Liwia ma tylko częściową sterylizację,ponieważ dziwił się,że takie jest małe cięcie.Z tego wniosek,że mój wet by rozharatał Liwii pół brzucha.Dobrze,że Liwia miała sterylkę w Olsztynie.
  5. Czekamy na wyniki.Dzisiaj poszła paczuszka z obróżką i smyczką dla naszego Murzynka-Bambino.
  6. No,no!Jak już nasz kochany Kolinek bawi się zabaweczkami to jest super!Cudowne fotki naszego Kolinka!Nie wiem czy kiedykolwiek miał okazję w swoim beznadziejnym życiu trzymać zabaweczkę w pyszczku i cieszyć się tą przyjemnością.Kolinku mój skarbeczku zaglądam do ciebie,nie wiesz ile przysparzasz mi radości z metamorfozy jaką przechodzisz,Dzielny z ciebie chłopczyk.Tak trzymaj!
  7. [quote name='Plicha']Gdyby choć jeden psiak miał czipa i udało się dotrzeć do właściciela to byłby już jakiś punkt wyjścia. Jeśli te psiaki są takie domowe, to raczej nie były od szczeniaka w tym miejscu, a w to że się przybłąkały chyba nikt nie wierzy...[/QUOTE] Może jednak jakiś psiak ma czipa!To byłby jakiś punkt zaczepienia!
  8. [quote name='Lulka']nie, no jasne lepiej by było jakby zdechła w stodole :roll: ręce opadają na takie teksty :wallbash: a może zamiast narzekać i fukać rozwalisz jakieś pseudo i weźmiesz sobie na głowę kilka, kilkanaście psów... bez odbioru[/QUOTE] Lulka bardzo Cię proszę nie miej żalu o moje posty.Ja po prostu chciałam się dowiedzieć gdzie Łezka przebywa.Wiadomo,że Łezka jest bardzo chora i wymaga długotrwałego leczenia a te warunki w których przebywa po fotkach nie są najlepsze.Szukam jej intensywnie jakiegoś DT domowego z dostępem do weta,jednak na dłuższy czas na razie każdy odmawia.Jednak nadal szukam.
  9. [quote name='Lulka']Anula a co Cię tak poraża? Nigdy nie byłaś w żadnym azylu dla zwierząt? Nie ma funduszy na marmur czy nowe szafki, wszystko jest inwestowane w żywienie i leczenie. Łezka przebywa w Fundacji, niestety nie mamy tu luksusów, ale jakoś nie narzeka i co więcej nawet okazuje zadowolenie;-) Skóra na grzbiecie się goi, to nowe włoski, na brzuchu nadal jest ciemna i bez włosów, ale na pewno odrosną. Je bardzo dużo cały czas i fakt przytyła, już jej kości tak nie sterczą. Oczy też coraz lepiej, choć jedno jeszcze ropieje, ale póki zapalenie skóry nie zniknie to może tak się dziać, ma przemywane oczka codziennie i zapuszczane krople i do oczu i do uszu;-) Tak jak pisałam wcześniej sprawą zajmuje się i nasza fundacja i Straż dla Zwierząt z Trzcianki, więc[/QUOTE] Dziękuję za odpowiedź.A stwierdzenie,że Łezka jakoś nie narzeka i nawet okazuje zadowolenie jest bardzo przykre-a jakie ma Łezka wyjście jest zmuszona przyjąć warunki jakie są jej dane,siedzi w klatce i tyle i jest szczęśliwa z tego wynika.
  10. [quote name='MARCHEWA']Liwia piękna,zadowolona i szczęśliwa i aż człowieka krew zalewa wiedząc,że chciano ją uspić,że tak bardzo źle ją traktowano w jej domu,że była zamknięta przez wiele miesięcy bez spacerów,bez dostępu do trawy.............ehhhh[/QUOTE] No tak dla nas to jest szokujące a dla innych ludzi normalką. Byłyśmy dzisiaj ściągnąć szwy.Kochane Cioteczki kto może zadzwonić do dr.Tworkowskiego i się spytać czy Liwia miała usuwane tylko jajniki czy też macicę,ponieważ w książeczce nie ma opisu tylko napisane sterylizacja.Mój wet bardzo prosił i powiedział,że taki wpis w książeczce jest bardzo ważny dla nowych właścicieli a także dla weta,który w przyszłości będzie prowadził Liwię.Wet też nie widział przeciwskazań do zaszczepienia na choroby zakaźne,a więc Liwia została zaszczepiona i tym sposobem ma cały pakiet szczepień.Liwia waży 7,8kg.Ogólny stan Liwi określił jako dobry,jeszcze są ślady po pogryzieniu od pcheł ale to minie.Za ściągnięcie szwów i szczepienie zapłaciłam 60zł.
  11. [quote name='anetek100']teraz to nie podchodź,strach się bać hehehehe cudne maluchy [URL]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44709060_img_1670.jpg[/URL][/QUOTE] No tak! To tylko na niby nie podchodź.Za skwerem jest zaraz szkoła i maluchy wyczekują na głaski i mizianka od dzieci,które przechodzą koło naszego ogrodzenia.Dzisiaj rano idziemy na ściągnięcie szwów.Dość tych paskudnych szwów!!! A ubranko zakładam Liwii rano i wieczorem bo jest już chłodno-nie protestuje,wręcz odwrotnie chyba się cieszy,pychol się śmieje.Moja taka kochana niunia.
  12. Oby było lepiej!Wiem,że przy ludzkich schorzeniach podaje się blokadę i to działa pół roku no ale nie wiem jak w przypadku zwierząt jest.Ja tylko podpowiadam na wątku o trzustce i o kręgosłupie,ponieważ bardzo chcę aby Zefirek nie cierpiał.
  13. [quote name='Nikaragua'][IMG]http://images41.fotosik.pl/1121/a6ef5652a6a870c8med.jpg[/IMG] ten jest fajniutki :)[/QUOTE] A to jest piesek czy suczka i jakiego wzrostu?
  14. A ja ponieważ podpisałam petycję cieszę się ogromnie,że na tym wątku pojawiły się osoby,które są zwolennikami wywozu psów do "raju" i tym samym mam podgląd na osoby z którymi w przyszłości nie będę chciała mieć nic do czynienia.
  15. [quote name='_Aga_']Też myślę, że te psiaki mogły być kradzione.. Ten cały artykuł, ludzie broniący p. Szczebaka.. I to, że psiaki są bardzo przyjacielskie, w większości umieją chodzić na smyczy.. Znają podstawowe komendy.... Mam nadzieję, że zostanie wszczęte śledztwo i odpowiedzialni zostaną ukarani.[/QUOTE] Facet może się tłumaczyć z posiadania psów,że kupił na targu albo się przybłąkały do niego i przygarnął je,a więc nie wiem czy da się to ugryźć.
  16. Cieszę się,że Braszka się otwiera.Czas zrobi to,że będzie przemiłą sunią,zresztą już chyba jest.Ma super warunki no i jest bardzo ładna,domki będą się o nią biły.
  17. [quote name='A&L']Nie mam pojęcia, a dlaczego pytacie? Łezka, z tego co się orientuję jest u kogoś z fundacji.[/QUOTE] Ja dalej ponawiam pytanie! Gdzie w tej chwili przebywa Łezka konkretnie!Bo te zdjęcia Łezki nie dają mi spokoju.Co to jest-jakiś korytarz,czy też wąskie pomieszczenie,gdzie Łezka przebywa,oczywiście wiadomo,że siedzi w klatce ale otoczenie klatki jest porażające.Nie można Łezce załatwić na czas rekonwelescencji domowego DT aby dochodziła do siebie w miarę normalnych warunkach!Kto jest władny w tym temacie i odpowie mi na to pytanie?
  18. Lucyja!Jesteś kochana!Arasik się uśmiecha!Pysio się śmieje!Jakie cudowne fotki!Kamień mi z serca spadł-kochany Aras i jakie towarzystwo ma!Teraz już jestem zupełnie spokojna. Arasiczku kochany uśmiechnęło się do ciebie po sześciu latach patrzenia za krat szczęście!Dziękuję bardzo za fotki.
  19. Dzisiaj Liwia już czuje się jak by była w swoim domku.Bardzo dobrze,je,jest spokojna,lubi ciepło,wyleguje się na kanapie,na kocyku albo w legowisku.Jest bardzo fajna,chodzi za mną w krok,krok,praktycznie nie odstępuje mnie,uwielbia być głaskana,czesana.Trochę fotek suni z dzisiejszego dnia aby Kochane Cioteczki mogły oko nacieszyć. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44709054_img_1621.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44709060_img_1670.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44709067_img_1675.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44709073_img_1673.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/44709080_img_1668.jpg[/IMG]
  20. [quote name='olly']Jestem po spotkaniu z wetem, nie czekamy do jutra, już dziś Zefir dostanie DEPO-MEDROL, bóle powinny odpuścić, jeśli tak się stanie to lek będzie podawany co 4 tygodnie. Jest szansa, że Zefir nie będzie cierpiał z powodu spondylozy. Teraz trzeba trzymać kciuki, żeby Zefir zareagował na lek! Pojawiła się nadzieja...[/QUOTE] To wspaniałe wieści oby lek zadziałał.Ja pisałam wcześniej,że w przypadku chorej trzustki dobrze by było podawać mu gotowane jedzonko no ale kto to będzie robił?
  21. [quote name='Lucyja']Mam obiecane fotki, więc jak tylko je otrzymam napewno wstawię i tutaj i na jego wątek na forum fundacyjnym. Wiem Aniu, że zapadł Ci w serce. Tak jak mnie, jak po raz pierwszy zobaczyłam jego fotki ze schroniska. Wiedziałam, że nie zostawimy go bez pomocy.[/QUOTE] Tak Kochana Cioteczko ale ja go widziałam na żywo!Położył mi główkę na kolanach i tak przez chwilę tkwił w bezruchu a ja go głaskałam i to mnie powaliło na kolana - tego zbliżenia- ja i Aras nigdy nie zapomnę i jego ogromnie smutnych oczów.
  22. [quote name='Lucyja']Chciałam Wam powiedzieć, że Reksio a obecnie Aras jest mega szczęsliwy. Cały dzień biega po ogrodzonym terenie i jest dopieszczany przez wszystkich. :)[/QUOTE] Lucyja a jest możliwość zrobienia Arasowi fotek i wstawienia na ten wątek.Odkąd go zobaczyłam nie daje mi spokoju.Tak bym chciała zobaczyć Araska uśmiechniętego bo widziałam go smutnego,zrezygnowanego,wymęczonego.Bardzo proszę jeżeli jest taka możliwość!
  23. [quote name='malagos']Ona jest bardzo adopcyjna, kilka ogłoszeń i domki się będą biły. Jakby co, mam namiar na panią z Krakowa, która "spóźniła się" po moją tymczasowa kudłatą Gapcię.[/QUOTE] Bardzo chętnie skorzystamy,a domek sprawdzony!Decydujący głos ma magenka1 i Anetek100.
  24. [quote name='A&L']Nie mam pojęcia, a dlaczego pytacie? Łezka, z tego co się orientuję jest u kogoś z fundacji.[/QUOTE] U kogoś z Fundacji tj.u kogoś w domu czy też w siedzibie Fundacji.Te fotki nie napawają optymizmem,jeżeli chodzi o warunki.Sądziłam,że Łezka przebywa w Lecznicy!
  25. [quote name='Bogusik']Sierść jak widać pomalutku odrasta a to dobre oznaki!Mam takie pytanie,na drugim zdjęciu,po prawej stronie,to chyba box?Czy to łezki?[/QUOTE] Przyłączam się do pytania i mam następne pytanie-gdzie Łezka przebywa?
×
×
  • Create New...