Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Już przelałam 20zł tyle tylko mogłam bo Fifi też potrzebuje pomocy.A za Lakusia trzymam mocno kciuki i oby szybko nazbierała się całkowita kwota potrzebna do zabiegu.Będę zaglądać do Lakusia i śledzić jego losy.
  2. Podajcie Cioteczki nr.konta też coś wpłacę bo wiem jak cenna jest w takim przypadku każda złotówka,taki sam mam problem i proszę o pomoc gdzie się da. [url]http://www.dogomania.pl/threads/207570-Potrzebna-ka%C5%BCda-z%C5%82ot%C3%B3wka-na-operacj%C4%99-Fifiego.-Ma-dom-ale-koszt-zabiegu-ogromny[/url].
  3. Może porozwieszać plakaty o znalezieniu piesia.
  4. Dzisiaj wpadłam do swojego weta z zapytaniem o gronkowca,a więc tak:jeżeli pies jest w trakcie leczenia i pilnowania zaleceń weta tj.częste przemywanie uszów i podawanie antybiotyku to jest minimalna szansa na zarażanie,podkreślił bardzo mocno solidna opieka pod względem farmakologicznym i pod względem czystości utrzymania psa w jego legowisku.Pies powinien przebywać w ciepłym miejscu wtedy jest o wiele większa szansa na szybkie wyleczenie,gronkowiec lubi niskie temperatury.Jest bardzo za szczepionką jeżeli po przeprowadzonej kuracji antybiotykowej nie będzie poprawy.On nie miał przypadku aby podawać autoszczepionkę,ponieważ wszyscy jego pacjenci po podaniu antybiotyku pozbyli się gronkowca ale też przebywali w dobrych warunkach.Na koniec stwierdził,że nie może dać 100% gwarancji na to,że drugi pies się nie zarazi bo to w bardzo dużym stopniu zależy od opieki nad psem i utrzymaniu czystości.
  5. Marta,Beatka!Jeżeli macie możliwość to informujcie na wątku jakie piesie poszły do domku a jakie piesie nie i jeżeli to możliwe to opisy i foty nowych dawajcie.Na wątku jest Skarb w postaci Liki-pomóżcie jej i sobie.Lika serdeczne dzięki za ogłoszenia.W schronie tyle tych bid jest,że ręce opadają a o współpracy już nie wspomnę.Lika jeszcze raz dziękuję za pomoc.
  6. Klamka zapadła,Diego u fryzjera i teraz bardzo dużo będzie od niego zależeć,czy będzie chciał trochę pracy włożyć w fryzurę, czy też nie i ogoli na łyso. W tym hoteliku są jakieś pomieszczenia dla psów ogrzewane?Mam nadzieję,że są i Diego po kąpieli i fryzjerze trafi do takiego pomieszczenia.Noce są już zimne.
  7. Nicolaczek słusznie napisała,że Ty decydujesz i decydowałaś od początku o losie suni.Dziewczyny chciały suni znaleźć DT i pomóc w sterylce i w ogłaszaniu ale Ty tą pomoc odrzuciłaś a więc co postanowisz to tak będzie.Teraz wszyscy wynieśli się z tego wątku bo nie widzą potrzeby pomocy.
  8. Nie dziwię się jego przerażeniu jak 5 lat spędził na łańcuchu nie widząc i nie znając innego otoczenia,ale czas zrobi swoje i jeszcze zobaczymy uśmiechnięty pycholek.
  9. I ja też zaglądam wieczorkiem do Afry.Cieszę się,że minęło najgorsze to co było.Zdrowiej sunieczko.
  10. Kurcze -jak bardzo by mu się przydał domowy DT bez budy i kojca no ale cóż dobre i to na chwilę obecną.
  11. [quote name='Poker']czyli OK. My za bardzo przeżywamy losy psiaczków.Po prostu jesteśmy z lekka szurnięte.[/QUOTE] Poker bardzo dobrze to określiłaś.Rzeczywiście chyba tak jest!
  12. To już po zabiegu!Oby było wszystko w porządku.Trzymam za Dredzika kciuki.
  13. A wiecie już Cioteczki do jakiego hoteliku by miał trafić Lolo? Kurcze,mój Denisek nie może znaleźć domku,bym chętnie przeniosła deklarację na Lola.
  14. Rozmawialiśmy z Państwem,po prostu napisali tak jak się w tej chwili zachowuje Atena nie ukrywając nic.Nie mają zamiaru absolutnie oddać Ateny.Pozdrawiają wszystkich wraz z Ateną.Będzie dobrze.
  15. Nie byłam w Schronisku i nie wiem ale dla mnie to Benek na bank nie dojada,a może też jest chory.By musiał mieć osobny kojec i podawane jedzonko i wtedy by było wiadomo.No ale kto oto zadba-to jest niemożliwością jak tam jest tyle psów bo o ile wiem to 300,że nikt nie zajmie się jednym psem.Dlatego szukamy na cito jakiejkolwiek pomocy dla tego psa.Gdyby dobrze wyglądał nikt by nie zakładał raczej mu wątku,jedynie by był ogłaszany.
  16. Ja też tak przypuszczam,że tęskni za nami,za Mikim.Liwia nigdy na mnie nie warczała,nawet jak na siłę ją wyciągałam ze szpaleru tuj bo szczekała niemiłosiernie na kotka sąsiadów.No ale miejmy nadzieję,że z biegiem czasu się wszystko jakoś ułoży.Państwo też bardziej poznają Liwię,jej zachowanie i będzie dobrze.
  17. Jaanna bardzo dziękuję za poświęcenie,za czas i za przygarnięcie suni do DT.Jesteś kochana i niesamowita w swoim działaniu!Teraz już chyba wszyscy odżyją!
  18. [quote name='morisowa']Sunia opuściła schronisko bez żadnych problemów :) Poza tym dziś miała lepszy apetyt, leki chyba zaczęły pomagać. Pojechała w super ocieplonym transporterze, jaanna019 przygotowała się jak na wielkie mrozy ;)[/QUOTE] No i super.Babulinka przynajmniej nie zmarznie a jest przeziębiona.
  19. Cioteczki jeżeli chcecie Dredzika golić to uzgodnijcie to z Państwem,czy wyrażają zgodę,ponieważ przyszli adoptujący widzieli fotki Dredzika z długim włosem i na bank będą zaskoczeni jego fryzurą.Spotkałam się przy adopcji z takim stwierdzeniem,na fotkach wyglądał,wyglądała inaczej na zdjęciach, albo byśmy sami go mogli obciąć.Dlatego zwracam na to uwagę. W tej chwili już nie sprzyja pogoda aby obcinać psa z długą sierścią.Pies przyzwyczajony do grubej okrywy może się przeziębić.
  20. Te dredy przy pyszczku może można wyczesać i grzyweczkę przydało by się skrócić bo oczek nawet nie widać, a Dredzik nie widzi świata.
  21. Na te pytania jedynie może chyba odpowiedzieć Marchewa.To schronisko jest specyficzne i nie wiadomo czy się da pomóc Benkowi.
  22. Sądzę,że Jamor to fajny gość i pomoże.W wielu wypadkach pomagał.Na jego stronie jest też nr.tel. do Hotelu.
  23. Tyle co wiem to moje tymczaski znalazły domki z tablica,morusek, allegro i Metro,może na tych portalach umieścić ogłoszenia.
  24. Pieniążki zostały przelane na transport Dredzika.Tak chciałam poznać Dredzika i pomóc no ale nie udało się,jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to,że Dredzik będzie miał swój domek i nikt go już nie porzuci.Trzymam zaciśnięte kciuki za udaną adopcję.
  25. Wiem,że dogomaniackie psy trafiają do Hotelu u Jamora w Warce.Może jego poprosić o informację.
×
×
  • Create New...