Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. [quote name='Bogusik']Asiu,nie denerwuj się,bo tylko szkoda Twojego zdrowia.Jesteś skarbnikiem na wątku Deniska i swoją pracę wykonujesz perfekcyjnie!Nie mam czasu przetrząsać wątek ale już była taka sugestia aby ktoś był odpowiedzialny za wszelkie decyzje dotyczące Denisa i jednoznacznie padła odpowiedź,że odpowiedzialność jest wspólna.Pewnie,że lepiej było by aby taka osoba była od samego początku ale jej nie ma i trudno tu kogoś o to winić.Jest niestety ale ograniczony kontakt z hotelikiem i nie ma tyle informacji ile byśmy sobie życzyli ale też trzeba zrozumieć ZuzięM Bo ona też ma kupę roboty.Ja mogła bym do niej dzwonić bez problemu ale tylko na tel.stacjonarny bo to mam w abonamencie bez ograniczeń. Dla mnie to ty jesteś tą osobą,która właśnie "pilotuje"Denisa"i bardzo dużo dla niego robisz.Gdyby nie Ty i pomoc cioteczek to nie wiem,jak by to wyglądało... Całkowicie podpisuję się pod Twoimi powyższymi decyzjami w spr.zakupu oleju i kontaktu olalolaa w sprawie autoszczepionki. Olalolaa,dziękuję,że się tym zajęłaś.Mam nadzieję,że uda Ci się skontaktować z lekarzem i wtedy będziemy wiedzieć co i jak.[/QUOTE] Bogusik wszystko ujęła w jednym poście to co ja chciałam wykrzesić z siebie.Tak trzymajmy a będzie dobrze. Proponowałam Olekardin 3-6-9 ale nikt nie podjął tematu,prosty w użyciu i zakupie.
  2. Jestem na zaproszenie Vutz teraz nie mogę pomóc finansowo.Sama szukam sponsorów do przeprowadzenia operacji łapki Fifka.Przepraszam.
  3. Ale nasz Florcio śliczny-od dzisiaj zaczyna nowe życie mam nadzieję,że bardzo szczęśliwe-aż łza w oku mi się zakręciła.Powodzenia Floreczku!
  4. Ale dobre wieści tylko teraz czekamy na magenkę1 i czekamy na dużo,dużo wiadomości z drogi i nowego domku.Ciekawe jak Florek przyjmie rezydenta? Floreczku!Moc tylko samych szczęśliwych dni w nowym domku-życzy Tobie ciocia Anula!
  5. [quote name='kizimizi']dzieki Berta, moze na klina Dziadzia przygarniesz?[/QUOTE] Znam wątek i losy Maniusi.Maniusia miała najlepszy dom na świecie.Kurcze może poprośmy Grubą Bertę wszyscy o opiekę nad staruszkiem on tak potrzebuje nie wiele tylko ciepła.
  6. Ja podaję dla piesków Olekardin Omega 3-6-9,który zawiera olej rybi,oliwa z oliwek,witaminę E.W opakowaniu jest 60 kapsułek.Kupuję w aptece,kosztuje 24zł.Jeżeli piesio nie chce łykać przekłuwam kapsułkę i polewam jedzonko.Polecam.
  7. Jeżeli Cioteczki chcecie wiadomości o Reksiu-Arasku to proszę bardzo! Oto link do wątku Araska : [URL]http://drlucy.pl/index.php?topic=1087.0[/URL]
  8. [quote name='MARCHEWA']Jutro ten wielki dzień;)[/QUOTE] Tak ! Oby wszystko ułożyło się po naszej myśli.Magenka!,Anetek100,Marchewa,Ania i Kropka - wielkie podziękowanie za zaangażowanie w pomoc Florkowi!
  9. No to już nie pełne dwa dni pozostało Florkowi do grzania dupci w domku.Trzymam kciuki.
  10. A imię może:Oli,Mimiś,Nikuś,Julik,Lucuś,Tusik,Filuś,Kubuś,Mikuś,Tino. A co powiecie o tym domu tymczasowym,napisałam zapytanie czy jest możliwość tymczasowania w domu czekam na odpowiedź od Kasi,a jeżeli nie to pozostaje buda-co o tym sądzicie? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217372-Oferuje-Bezp%C5%82atny-Dom-Tymczasowy-kujawsko-pomorskie"]http://www.dogomania.pl/threads/217372-Oferuje-Bezp%C5%82atny-Dom-Tymczasowy-kujawsko-pomorskie[/URL]
  11. To super!Bo wiem jak bardzo jest ważna dokumentacja dla przyszłego właściciela,a tym bardziej jak pies choruje.Ja przyjmując Liwię nie miałam papierów dopiero przed adopcją dotarły i dowiedziałam się,że Liwia miała wpisane imię Tusia i urodziła się w 2006r.
  12. [quote name='magenka1']to ja nieśmiało się spytam czy tytuł wątku można zmienić?[/QUOTE] Ja myślę,że jednak na spokojnie poczekajmy na te dwa tygodnie od adopcji i wtedy można zmienić.Ja też czekam z propozycją BDT tak na wszelki wypadek.
  13. Może coś by pomogła baster i lusi jest z Leżajska.
  14. Ja kąpałam Li parę dni przed wyjazdem do nowego domku ale ją wysuszyłam dokumentnie suszarką a więc nie wycierała się o dywany,no może przez chwilkę.No ale myślę,że Państwo na spokojnie dojdą do tego też.Myślę,że Li będzie bardzo dobrze w nowym domku,ma spokój i dla siebie oboje Państwa,chociaż muszę napisać,że bardzo polubiła mojego rezydenta i dogadywali się super,żadnych nie było spięć między nimi.
  15. Rozmawialiśmy z Państwem.Wszystko w porządku.Jedynie Pani miała obiekcje co do jedzenia,że Li mało je.Pani wykąpała Li i była zaskoczona,że Li szaleje po pokoju.Był z wizytą wnuczek-Li przyjęła go z zadowoleniem.Poprosiłam jak ma internet to żeby zalogowała się na portalu dogo ale Pani powiedziała,że nie potrzebuje szukać psa bo już ma,stąd wniosek,że Li zostaje u Państwa i są zadowoleni z Li.Cieszę się z tej rozmowy bo miałam obawy.
  16. [quote name='KOSKA']Zaglądam do małej, śledzę wątek i trzymam kciuki, aby ją nowy domek mocno pokochał... Anula, czy Ci Państwo z radością przyjęli Liwię? (mimo, ze była większa niż myśleli?)[/QUOTE] Państwo ani z radością ani ze smutkiem przyjęli Liwię,ponieważ skupili się na formalnościach.Ja byłam zadowolona,że nie dopadli Liwii jak to zazwyczaj bywa,ponieważ Liwia na bank przy przywitaniu udziabała by Państwa.Dowodem mojego stwierdzenia jest to,że Pan przynosząc mi kawę został potraktowany dziabnięciem w stopę ale był tak zaaferowany roznoszeniem kawy,że albo nie zauważył,albo może nie chciał robić afery zachowując się jak prawdziwy mężczyzna.Na wszystkich fotkach Liwia wychodziła ślicznie,nawet miałam problem,którą wstawić na wątek,że nie było widać jej przesadnej długości,włosa krótkiego i koloru.ale zostało wszystko sprostowane w rozmowie,ponieważ Państwo byli raczej zaskoczeni w realu Liwią,po fotkach wyobrażali ją sobie inną.Dzisiaj postaramy się zadzwonić do Państwa i dać znać na wątku. Państwo mają dwa tygodnie na zaakceptowanie adopcji Liwii albo i nie,ponieważ zawsze podpisuję oddzielną osobistą umowę z Państwem z której wynika m.in.że mają prawo w ciągu dwóch tygodni skontaktować się ze mną i oddać psa i nigdy nie oddać go do schroniska jedynie do mnie.
  17. [quote name='MARCHEWA']Teraz to już z górki;)[/QUOTE] Tak tylko trzy dni odliczamy.Jak ja się bardzo cieszę to Cioteczki nie macie pojęcia!
  18. W Poznaniu jest mikrobiolog i robi szczepionki dla ludzi,nie wiem jak to by wyglądało dla psa.TZ korzystał z usług dr i pomogło.TZ miał pobrany wymaz a następnie po tygodniu musiał odebrać szczepionkę przewożąc ją w lodówce.Miał 20 zastrzyków oznaczonych od najmniejszej dawki do największej i od największej do najmniejszej.Ja tylko tak napisałam dla informacji,kto ma problemy z gardłem,nosem,uszami,wrzodami to jest rewelacja.Może jest też gdzieś laboratorium dla zwierząt,które hoduje bakterie-ja nie mam pojęcia.
  19. Dałam Dredzika na ten wątek,może się spodoba: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217094-szukam-quot-kud%C5%82atka-quot/page2"]http://www.dogomania.pl/threads/217094-szukam-quot-kud%C5%82atka-quot/page2[/URL] A nie ma możliwości wykastrowania Dredzika?
  20. Wynalazłam taki wątek - może się przyda! [url]http://www.dogomania.pl/threads/217264[/url]
  21. No tak rzeczywiście nie ma na tego Pana bata!Jest bezkarny!Mam tylko cichą nadzieję,że gazeta się obroni i da popalić temu pseudo wetowi,bo to co zrobił Trevolowi przekracza ludzkie pojęcie! TREVOLKU PAMIĘTAM O TOBIE! - TYLE BÓLU,TYLE CIERPIENIA!
  22. Jak Mikuś je to bardzo dobry znak.Rana jest przemywana a plastry nie są nakładane?
  23. Kolinek potrafi zaskarbić w ekspresowym tempie serce opiekuna.On jest bardzo kochany,przytulański,wpatrzony w człowieka i by go najchętniej nie opuszczał ani na krok.Mam rację Koska? Kolinek to taka perełka!
  24. [quote name='magenka1']ciekawe jak tam Li :)[/QUOTE] Nie kontaktowałam się z Panią,nie chcę się narzucać.Pani też nie dzwoniła.W niedzielę postaram się uzyskać jakieś informacje.
  25. Oczywiście,że przekaż pieniążki na kogo uważasz.Na pewno Twoja decyzja będzie słuszna.
×
×
  • Create New...