-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Trzeba ten domek dobrze prześwietlić ponieważ jest po przeciwnej stronie Polski.Maksa nie można wysłać do pospolitego domku.Maks ma problemy ze zdrowiem i będzie miał je do końca życia a to wymaga kosztów.Nie może być tak,że Maks zaprzestanie być leczony.Musi to być odpowiedzialny dom i świadomy wydatków i jeszcze z bardzo dobra Lecznicą blisko.Świadoma musi być także pani ,a więc wskazana także rozmowa z nią. Przeważnie przy starych kamienicach są z tyłu ogrodzone ogródki i mieszkańcy tam wypoczywają.Czy taki teren tam jest? Bardzo by się przydał Maksowi a nie szlifowanie chodników.
-
Wiadomości mnie zaskoczyły i zmartwiłam się ale najważniejsze,że Rafik ma wspaniałą opiekę i jest leczony.Być może ma kamienie,piasek w nerkach i stąd to krwawienie.Dobrze by było aby nie przesiadywał,leżał na betonie,kaflach i chodził w ubranku na spacery.Poprzednia pogoda nie sprzyjała,było zimno,wietrznie. Jeżeli chodzi o śrut to praktycznie normą jest,że psiaki mają w ciele śrut no bo przecież przyjechały z Zamościa,ze wschodu.Dunia też ma rozsiany śrut po całym ciele,być może dlatego jest wycofanym psiaczkiem.Człowiek zrobił jej wielką krzywdę i na kontakcie z nim nie zależy jej. Mam nadzieję,że Rafik wyzdrowieje szybciutko i będzie dobrze.Czekamy na dalsze wiadomości.
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Anula replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości.A ogłoszenia idą? Trzeba zmienić na Kraków,Katowice. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Anula replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
A co słychać u Pralinki? Jak się zaaklimatyzowała w nowym miejscu? -
A to ja pokręciłam,sądziłam,że psiak przebywa w kojcu w przechowalni.Nie jestem na czasie w takim razie.
-
Można by było zarezerwować szczeniaka skoro pojawiły się dwa domki. Skoro kojce są przepełnione to lada chwila czeka psiaki chyba Zamość.
-
Jeżeli Vanilka reaguje na każde przywołanie i nie oddala się zbytnio,idzie przy nodze,czy co chwilę odwraca się pilnuje swojego opiekuna, to nie widzę problemu.Ma porządną na sobie uprząż to chyba adresówkę też powinna mieć przypiętą do obroży.Mam taką nadzieję,że tak jest.Na zdjęciach nie widać obroży ale może przysłania ją sierść.
-
A mnie zastanawia jak on przeżył te osiem lat u ludzi?W takim razie w jakim stanie są ci ludzie? chodzi mi o pogryzienia,ataki.
-
Sunię raczej trzeba wysterylizować bo co zrobicie ze szczeniakami.I tak tych psów bezdomnych jest masa.Póki jeszcze czas.No chyba,że u was usypiają mioty.Widać,że u suni jest raczej końcówka ciąży.