Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Haniu,doczytałam się na bazarku Havanki,że koszt calościowy to 400,00zł za transport Nowa Sól-Góra Siewierska i powrót.Nasze jechały 3 psiaki to wychodzi 240,00zł.A nie wiem jeszcze jakie jechały,wiem,że Lala.
  2. To Ty jesteś Kochana, cudownie.Havanko stokrotne dzięki.Pieniążki prześlesz do szafirki,tak?
  3. Oneczka w tej chwili jest w szoku,transport,duża przestrzeń,inne zapachy,inne miejsce-dom i inni ludzie.Cieszy mnie,że poznała co to jest zapach ziemi,trawy,liści.Jutro będzie lepiej.Pilnuj jej Jaaga aby nie uciekła.Zawijaj smycz na rękę i dobrze by było jeszcze aby mieć rozgałęźnik i przypiąć do obroży i szelek.
  4. Też zaraz pomyślałam,żeby przewieźć budę trzeba do tego mężczyzn i jakąś przyczepkę.Kobiety sobie nie poradzą.Było na wątku napisane,że buda jest ciężka i nie da się jej ruszyć.
  5. Oby został u pani.Trzeba go obserwować,ta temperatura nie podoba mi się,być może przeziębił się,noce są zimne albo nie daj Bóg oby ominęła go babeszjoza.A on będzie w kojcu czy w domu?
  6. O rany ale fajny szczeniaczek.A masz go gdzie ulokować? W zasadzie to chyba złe pytanie bo gdybyś nie miała gdzie to tu prosiłabyś o pomoc. A Oneczka cudna.Teraz ją czeka lepsze życie,nie na zimnym betonie.
  7. Haniu sprawdź czy Aleks ma szczepienie kombajnem czy tylko wścieklizna.
  8. Haniu, poczekajmy ze szczepieniami .Może wyjaśni się sytuacja. Lemi taka bidulina,ogonek opadnięty na amen i bardzo smutna,chyba wystraszona.Holi czuje się jak u siebie zapewne. Dzisiaj uregulowałam opłatę za hotelik za X za wszystkie psiaczki.Transport-jest robiony bazarek na kwotę 400,00zl ale nie wiem czy się da uzbierać a więc dopłacimy.Bazarek trwa do jutra. Haniu możesz poświęcić troszeczkę więcej czasu Lemi? Aby się obeznała z człowiekiem.
  9. Ja też zaglądam z rana do Nortonka.Teraz to chłopczyk dopiero odczuje co to wolność i normalne warunki.
  10. A może doraźnie im postawić prowizoryczne jakieś zadaszenie bo o budach to raczej nie ma co marzyć.Może by ktoś mógł je systematycznie dokarmiać?Można składać się na karmę.Bardzo trudna sytuacja ale nie można tego tak zostawić.Biedne psy.
  11. Haniu,dopytaj się weta czy mogą być zaszczepione bo one chyba krótko przebywały w Radysach i mogły być niedawno zaszczepione.Szkoda,że nie można uzyskać informacji chociażby takiej od kiedy przebywały w Radysach. Też słyszałam,że nie doczeka się zaświadczenia z tego przybytku.Wątpliwą sprawą jest także to czy wiedzą gdzie wysłać zaświadczenie.
  12. Być może zmiana pogody wpłynęła,że Frezja miała atak.Z doświadczenia wiem,że pogoda też ma znaczenie na samopoczucie psa.
  13. Szafirek stoi w korku przed Wrocławiem.Nie zajedzie do mnie.Jak na 20 dojedzie to będzie dobrze.Hania ma dać znać. Pogoda u nas beznadziejna wietrznie bardzo i pada deszcz.
  14. Ja też taką mam nadzieję.U nas pogoda okropna,pada i do tego silny jest wiatr.Jednym słowem szarzyzna,która źle działa na samopoczucie.
  15. Też mi przykro było przeczytać taką wiadomość.Teraz najważniejsze aby nie czuła bólu,dobrze,że je.A rany się źle goją bo ma problem z tarczycą.Jeżeli się da to potrzeba jest podawania hormonów wtedy ogólnie poczuje się lepiej.
  16. Tak,jak zwykle na mnie spada obowiązek.Zaraz podeślę dane.Bardzo,bardzo dziękujemy za pomoc.W przypadku trój-paku każda złotówka dla nas jest na wagę złota.DZIĘKUJĘ.
×
×
  • Create New...