-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
OLX na Wrocław wyróżniony dla Holi i Lemi do 16.11.18. https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-sliczna-holi-daj-suni-dom-CID103-IDxoOQI.html https://www.olx.pl/oferta/lemi-mala-dlugowlosa-pieknosc-szuka-domu-CID103-IDxoLq6.html Czy ktoś skusi się,pomoże i zrobi dla dziewczynek OLX na Poznań? Ogłoszenie wyróżnimy.
-
Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Też życzę powodzenia. -
Dziś minął rok jak nasza Sawania odeszła. 08.11.2017 r. zgasłaś jak promyk świecy,bez buntu i skargi. Zostawiłaś Sawaniu po sobie pustkę,która nadal bardzo boli. Zginęłaś nam z oczu,lecz z serca nigdy.
-
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Anula replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Też jestem tego samego zdania.Dajmy Dysi szansę na spokojne odejście bez bólu.Nowotwór jest okropną chorobą,przede wszystkim ból,ból.W zaawansowanym stanie nawet nie pomaga morfina.Jedynie podawana non stop dożylnie. -
Miała wybór i to jest najważniejsze. Tak masz rację.
-
A ja napiszę,że moje psiaki zawsze spały w sypialni przeważnie w legowiskach ale zdarzało się,że z nami w łóżku.One miały taką potrzebę aby być razem blisko człowieka.Tam gdzie byliśmy my tam był z nami piesek.Akurat nam to odpowiadało i odpowiada.Legowisko jest także w dużym pokoju tam gdzie większość dnia spędzamy.Nie wyganiamy psa do oddzielnego pomieszczenia nigdy aby tam się czuł osamotniony.Jest pełnoprawnym członkiem rodziny.
-
Ja sądzę,że ta sprawa sama się zakończy.Pani jak będzie chciała to odzyska psa po wyjściu ze szpitala a jak nie to piesek zostanie u tej pani,która go przygarnęła.Dla mnie najważniejsze jest,że piesek nie leży pod blokiem i jest zaopiekowany.
-
Nie może a na pewno miała dobre intencje.Pies jest zaopiekowany w domu,w cieple,nie pod klatką czy z perspektywą kojca w przechowalni.Sądzę,że wyjaśni się sytuacja jak pani wróci ze szpitala(jeżeli wróci?)
-
No i dobrze bo jak dotąd to pies dalej koczował na ulicy oczekując na pomoc.
-
Jeszcze mam także wątpliwości co do domu.Mieszkanie się składa z dwóch pokoi,zapewne dzieci zajmują jeden pokój a dorośli drugi.W dzień jest okupowany jeden pokój bo tak zazwyczaj się toczy życie.Maks jest sporym psiakiem,zajmie pół pokoju.W perspektywie może być tak,że będzie przeganiany do przedpokoju,łazienki,pod stół,ławę bo będzie przeszkadzał w poruszaniu się domowników.Dzieci z domu nie wyfruną szybko,no i brakuje balkonu,który potocznie mówiąc jest oknem na świat dla zwierzaka.Psiaki,kotki bardzo lubią wylegiwać się na balkonach bo to jest jakiś kontakt ich z przyrodą.W układzie tego domu maks będzie zamknięty w czterech ścianach z opcją trzech spacerów.Maksowi by się kolosalnie zmieniły warunki niż ma do tej pory. Oczywiście to co napisałam można poddać pod dyskusję,ponieważ każdy ma inne spojrzenie na dany dom i zaoferowane warunki.