Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Czy ktoś skusi się,pomoże i zrobi dla Aleksa OLX na Poznań? Ogłoszenie wyróżnimy.
  2. OLX na Wrocław wyróżniony dla Holi i Lemi do 16.11.18. https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-sliczna-holi-daj-suni-dom-CID103-IDxoOQI.html https://www.olx.pl/oferta/lemi-mala-dlugowlosa-pieknosc-szuka-domu-CID103-IDxoLq6.html Czy ktoś skusi się,pomoże i zrobi dla dziewczynek OLX na Poznań? Ogłoszenie wyróżnimy.
  3. OLX(Wrocław)-wyróżniony do 16.11.18 https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-pieknego-aleksa-daj-mu-dom-CID103-IDxoGfP.html
  4. Też życzę powodzenia.
  5. Joy ma fajną z tyłu spódniczkę i ogląda się za pańcią,sprawdza czy pańcia nie przepadła przypadkiem.Super filmik,odmienił mój ponury nastrój na plus.
  6. Haniu dzięki za sesję zdjęciową.Zdjęcia są cudne.Muszę się zmusić do zrobienia ogłoszeń,może jutro.Aleks to mój faworyt,bardzo w moim typie psiak.A to co kocham najbardziej to duże,piękne okrągłe oczy.
  7. Dziś minął rok jak nasza Sawania odeszła. 08.11.2017 r. zgasłaś jak promyk świecy,bez buntu i skargi. Zostawiłaś Sawaniu po sobie pustkę,która nadal bardzo boli. Zginęłaś nam z oczu,lecz z serca nigdy.
  8. Też jestem tego samego zdania.Dajmy Dysi szansę na spokojne odejście bez bólu.Nowotwór jest okropną chorobą,przede wszystkim ból,ból.W zaawansowanym stanie nawet nie pomaga morfina.Jedynie podawana non stop dożylnie.
  9. Miała wybór i to jest najważniejsze. Tak masz rację.
  10. Czytając ten post popłakałam się.Nie przypuszczałam,że sunia tak się może zachowywać,przecież to są cudowne psy,mądre,wrażliwe. Być może Jaaga czeka jeszcze,że sunia jednak zmieni swoje zachowanie,przywyknie do nowych warunków i zaakceptuje stado.
  11. Nadeszły dwie wpłaty-pomoc finansowa dla Aleksa od b-b - 10zł i od Nesiowata - 10zł. Kochane dziewczyny ślicznie dziękuję.
  12. 07.11.18 nadeszła niespodzianka tj.pomoc finansowa dla Lemi i Holi od b-b - 20zł i od Nesiowatej - 20zł.Minus się zmniejszy. Jesteście Cudowne,Kochane.Dziękuję.
  13. To fajnie.Dobrze,że nie były szczepione jednak. A ten wet to mam nadzieję,że trochę łyknął wiedzy o małych zwierzętach.
  14. Ja też tak myślę.Najważniejsze aby miała dobrze ocieploną budę,jeżeli ona jest i grubo wymoszczoną aby miała ciepło.A wypuszczać nawet można ją samą na ogród. Są duże psy,które nie tolerują małych i nic się na to nie poradzi.Być może to jest jakiś instynkt łowczy,trudno powiedzieć.
  15. A ja napiszę,że moje psiaki zawsze spały w sypialni przeważnie w legowiskach ale zdarzało się,że z nami w łóżku.One miały taką potrzebę aby być razem blisko człowieka.Tam gdzie byliśmy my tam był z nami piesek.Akurat nam to odpowiadało i odpowiada.Legowisko jest także w dużym pokoju tam gdzie większość dnia spędzamy.Nie wyganiamy psa do oddzielnego pomieszczenia nigdy aby tam się czuł osamotniony.Jest pełnoprawnym członkiem rodziny.
  16. Ja sądzę,że ta sprawa sama się zakończy.Pani jak będzie chciała to odzyska psa po wyjściu ze szpitala a jak nie to piesek zostanie u tej pani,która go przygarnęła.Dla mnie najważniejsze jest,że piesek nie leży pod blokiem i jest zaopiekowany.
  17. Nie może a na pewno miała dobre intencje.Pies jest zaopiekowany w domu,w cieple,nie pod klatką czy z perspektywą kojca w przechowalni.Sądzę,że wyjaśni się sytuacja jak pani wróci ze szpitala(jeżeli wróci?)
  18. No i dobrze bo jak dotąd to pies dalej koczował na ulicy oczekując na pomoc.
  19. To już lepsze wiadomości.Rafik musi wrócić do zdrowia,nie ma innej opcji.Konieczne jest kontrolowanie moczu aby wiedzieć czy się coś zmienia.Czy Rafik je karmę Urinary?
  20. Takie marzenie ma raczej każdy zwierzolub ale przepisy są jakie są.
  21. To w takim razie jak Limba utrzymywała kontakt z psami w schronie? Przecież tam przynajmniej na wybiegu było o wiele więcej psów.Być może tam ją zdominowały a u Jaagi próbuje swoich sił czy jej się uda zdominować rezydentów.
  22. Jeszcze mam także wątpliwości co do domu.Mieszkanie się składa z dwóch pokoi,zapewne dzieci zajmują jeden pokój a dorośli drugi.W dzień jest okupowany jeden pokój bo tak zazwyczaj się toczy życie.Maks jest sporym psiakiem,zajmie pół pokoju.W perspektywie może być tak,że będzie przeganiany do przedpokoju,łazienki,pod stół,ławę bo będzie przeszkadzał w poruszaniu się domowników.Dzieci z domu nie wyfruną szybko,no i brakuje balkonu,który potocznie mówiąc jest oknem na świat dla zwierzaka.Psiaki,kotki bardzo lubią wylegiwać się na balkonach bo to jest jakiś kontakt ich z przyrodą.W układzie tego domu maks będzie zamknięty w czterech ścianach z opcją trzech spacerów.Maksowi by się kolosalnie zmieniły warunki niż ma do tej pory. Oczywiście to co napisałam można poddać pod dyskusję,ponieważ każdy ma inne spojrzenie na dany dom i zaoferowane warunki.
×
×
  • Create New...