-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Tak,za mało jest nas na dogo i w tym jest problem.Trzeba umieszczać psiaki w hotelikach a z tym związane są koszty a do tego każdy jeszcze ma deklaracje na inne psiaki.Żeby szybciej psiaki szły do DS to by ta pomoc była bardziej efektywna. Te maleństwa tam przepadną.Od soboty ma być o wiele zimniej niż w tej chwili.Idzie zima z opadami śniegu.Na wschodzie jest zawsze chłodniej niż na zachodzie.
-
To jeszcze zostały dwie malusie dziewczynki.Kto pomoże bo my absolutnie nie damy rady?
-
Tak i zahaczyć o transport Piotrka.
-
Super.
-
Jeszcze dopisałam mój post ale się powtórzę,czy szczeniaki mogą wyjechac tym transportem co jest planowany?
-
Tola to rezerwuj te dwa szczeniaki.A czy one mogą wyjechać zaraz ze schronu tym transportem?
-
Ja osobiście jestem zwolenniczką flexi.Pies może 5m iść luzem.Smycze 1,2m mnie denerwują.Widzę bardzo często jak psy są prowadzane na tych smyczach praktycznie bez możliwości ruchu,idących noga za nogą a szczególnie jak smycz jest przypięta do obroży a nie doszelek i pies ciągnący mało się nie udusi,charczy.Dla mnie to widok jest porażający i bardzo smutny. W przypadku Vanilki widać,że jest to spokojna sunia i fleksi mnie bardzo cieszy,że ją ma.Zresztą ma porządne akcesoria na sobie.Dom spisał się super,nie żałował pieniędzy.
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Ja mam bandaże takie w domu,mogę podesłać do Murki.Tak sobie myślę,że Czesia ma serdecznie dość kołnierza,zresztą każdy pies by miał dość bo nie rozumie co mu założono na głowę i w jakim celu.A z drugiej strony nie wiem za bardzo co z tym zrobić bo przecież nie może nosić kołnierza całymi miesiącami.Następna sprawa,też nie może nosić buta przez całe życie.Co z tą łapą się dzieje.Może tam gdzie przebywa trzeba położyć grubszy chodnik aby łapę ciągnęła po nim a nie po betonie bo chyba jest beton tam skoro aż do kwi zdziera sobie łapę i pazury.Może można temu jakoś zaradzić? -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Anula replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Za bezdusznych ludzi,którzy traktowali ją jak niepotrzebny przedmiot.Gdyby udzielili jej wcześniej pomocy do tego by nie doszło. Piękna,wspaniała sunia o cudnym charakterze,żal serce ściska. -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Raczej hotelik nie będzie dla Czesi gotował.Czesia je raczej tylko suchą karmę.Nie wiem czy ma jakieś podawane preparaty wzbogacone w żelatynę,wapno.Najlepszym rozwiązaniem było by domowe DT,który by gotował dla niej ale gdzie go znaleźć.Może warto zrobić jej ogłoszenie w poszukiwaniu DT. -
Tak obserwuj i bardzo proszę daj znać.Normalnie go widzę,wyobrażam jaki jest śliczny,czysty i obcięty.Piękny pies.
-
Już wiem w tej chwili,że nie damy rady.Na chwilę obecną nadal mamy trzy psy w hoteliku na utrzymaniu i dług ponad 1000zł.Już poproszono nas o pomoc dla psa,który potrzebuje praktycznie pomocy na już.Musimy go wziąć pod opiekę jeżeli się odnajdzie.