-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Suka, która przez 11 lat miała "dom"... Riki za TM
Anula replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
A sunia ma jakieś ogłoszenia?Trzeba ją intensywnie ogłaszać,pomimo wieku jest bardzo ładna i ma fajny charakter. -
Miałam zapytanie o Aleksa z OLX.Państwo mieszkają w Grzybowie k/Kołobrzegu w bloku na parterze z ogródkiem przyblokowym.Blok jest położony w lesie sosnowym i blisko morze.Mieszkają sami.Pytali się o transport płatny.No nie wiem,skierowałam ich do Hani na dłuższą rozmowę,poinformowałam o procedurach adopcyjnych.
-
Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wątek zamknięty. -
Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo, zaraz napiszę na wątku szczeniaczków i poproszę o dane do przelewu. -
Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jeżeli jeszcze nie wpłaciłaś pieniążków to bardzo proszę,nie wpłacaj.Właściciel odebrał maluchy ze schronu. -
Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Elu,dziś nadeszły pieniążki od Ciebie na maluszki- 30zł.Czy mogę te pieniążki w Twoim imieniu przeznaczyć dla maluszków,które jadą do Jagaa?Czy masz inną propozycję? -
Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Albo będą albo już są szkolone do tropienia zwierzyny .Teriery się do tego nadają.Dlatego właściciel je odebrał.Tam jest masakra jakaś z myśliwymi,jest ich zatrzęsienie a także kłusowników.Na bank maluchy są trzymane w budzie i w kojcu.Z mojego życia znam ten temat. -
Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ale suchą karmę? Tak?To w takim razie my musimy zamówić Animondę Junior bo teraz wychudzona Holi ją wsuwa i nie wiemy czy coś zostało. Tola bardzo dziękujemy za pomoc Fundacji ZEA.Jest to ogromna pomoc. Zmykam,tworzę bazarek dla maluchów bo zginiemy finansowo. -
Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Już nie wiem jak mam dziękować.Może tym,że pokażemy maluszki w swoich DS-ach. Zaraz podeślę konto.Jesteś pierwszą osobą,która zaoferowała pomoc.Dziękuję. Nio,telefon się grzał między Tola,Bogusik i mną.Havanka a mogę poprosić nieśmiało o zrobienie bazarku kilometrowego?.Transport jest dla nas priorytetem bo to koszt.Katowice-Nowa Sól i powrót. -
To trzymam kciuki.Zapewne chodzi o sterylizację.
-
Wątek szczeniaczków-piesków: http://www.dogomania.com/forum/topic/348408-dwa-szczeniaczkipomocymusimy-im-pomócidzie-zima/
-
Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dzięki Poker za zwrócenie uwagi,za jednego psiaka.Już poprawiłam.Zrobiłam na szybkiego wątek sierotkom bo zaraz zabieram się za maluczki bazarek z ciuszkami dla dzieciaczków i akcesoriami dla psiaków.Inaczej to zginiemy w długach. -
Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Post rozliczeniowy -
Tola poprosiła nas o pomoc dla dwóch szczeniaczków,które przebywają w Schronisku w Zamościu.Jak zwykle trudno było nam odmówić bo nie dadzą sobie rady tam,bo dużymi krokami nadchodzi zima i jeszcze można pisać bo.......Dużo by tego było bo....... Szczeniaczki są zarezerwowane,Hotelik u Hani zarezerwowany,transport planowany na 17.11.18.Ufff! Udało się! Potrzebujemy jak zwykle pomocy w utrzymaniu psiaków w Hoteliku.Czy ktoś jest w stanie pomóc? Każda deklaracja stała,jednorazowa to dołożona cegiełka do pomocy psiakom a tym samym satysfakcja,że pomogłam/pomogłem uratować te dwa życia. Koszt Hoteliku za jednego sierotkę to 250,00zł+karma i koszty weterynaryjne. Oto maluszki: Nie odwracajmy głowy,pomóżmy im,nie prosiły się na świat,to bezmyślny człowiek zgotował im taki los,że przyszły na świat,niechciane,niekochane i przebywają teraz w Schronisku.