Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. A sunia ma jakieś ogłoszenia?Trzeba ją intensywnie ogłaszać,pomimo wieku jest bardzo ładna i ma fajny charakter.
  2. Zapraszam serdecznie na bazarek dla chłopczyka: http://www.dogomania.com/forum/topic/348409-malutki-bazarek-z-ciuszkami-dla-dzieci-i-z-markowymi-akcesoriami-dla-psiaków171118-241118/?tab=comments#comment-17381390
  3. Zapraszam serdecznie na bazarek dla naszych dziewczynek: http://www.dogomania.com/forum/topic/348409-malutki-bazarek-z-ciuszkami-dla-dzieci-i-z-markowymi-akcesoriami-dla-psiaków171118-241118/?tab=comments#comment-17381390
  4. Miałam zapytanie o Aleksa z OLX.Państwo mieszkają w Grzybowie k/Kołobrzegu w bloku na parterze z ogródkiem przyblokowym.Blok jest położony w lesie sosnowym i blisko morze.Mieszkają sami.Pytali się o transport płatny.No nie wiem,skierowałam ich do Hani na dłuższą rozmowę,poinformowałam o procedurach adopcyjnych.
  5. Dla mnie trochę dziwne jest zapytanie,ponieważ w każdym ogłoszeniu(tekście) jest napisane gdzie konkretnie pies przebywa,jest to pełna wiadomość nawet z podaniem województwa aby potencjalni zainteresowani nie musieli zadawać takich pytań i zabierać czas innym.
  6. To trzymamy kciuki.Daj Jaaga koniecznie znać.Wszyscy czekają na pierwsze wiadomości.
  7. Izuniu jeszcze ma zrobione OLX przez Alaskan malamutte na Katowice.To nie wiem gdzie jeszcze,może na GorzówWlkp?Szczecin?
  8. halszka,do kiedy jest wyróżnienie na OLX na Poznań.Nie mogę jakoś znaleźć a zależy mi aby było ponawiane.
  9. Kochani,Havanka przekazuje 30,00zł od maluszków naszych,które odebrał właściciel na te drobinki. Bardzo proszę o namiary na przelew.
  10. Dziękuję bardzo, zaraz napiszę na wątku szczeniaczków i poproszę o dane do przelewu.
  11. Jeżeli jeszcze nie wpłaciłaś pieniążków to bardzo proszę,nie wpłacaj.Właściciel odebrał maluchy ze schronu.
  12. Elu,dziś nadeszły pieniążki od Ciebie na maluszki- 30zł.Czy mogę te pieniążki w Twoim imieniu przeznaczyć dla maluszków,które jadą do Jagaa?Czy masz inną propozycję?
  13. Albo będą albo już są szkolone do tropienia zwierzyny .Teriery się do tego nadają.Dlatego właściciel je odebrał.Tam jest masakra jakaś z myśliwymi,jest ich zatrzęsienie a także kłusowników.Na bank maluchy są trzymane w budzie i w kojcu.Z mojego życia znam ten temat.
  14. Ale suchą karmę? Tak?To w takim razie my musimy zamówić Animondę Junior bo teraz wychudzona Holi ją wsuwa i nie wiemy czy coś zostało. Tola bardzo dziękujemy za pomoc Fundacji ZEA.Jest to ogromna pomoc. Zmykam,tworzę bazarek dla maluchów bo zginiemy finansowo.
  15. Już nie wiem jak mam dziękować.Może tym,że pokażemy maluszki w swoich DS-ach. Zaraz podeślę konto.Jesteś pierwszą osobą,która zaoferowała pomoc.Dziękuję. Nio,telefon się grzał między Tola,Bogusik i mną.Havanka a mogę poprosić nieśmiało o zrobienie bazarku kilometrowego?.Transport jest dla nas priorytetem bo to koszt.Katowice-Nowa Sól i powrót.
  16. To trzymam kciuki.Zapewne chodzi o sterylizację.
  17. Wątek szczeniaczków-piesków: http://www.dogomania.com/forum/topic/348408-dwa-szczeniaczkipomocymusimy-im-pomócidzie-zima/
  18. Dzięki Poker za zwrócenie uwagi,za jednego psiaka.Już poprawiłam.Zrobiłam na szybkiego wątek sierotkom bo zaraz zabieram się za maluczki bazarek z ciuszkami dla dzieciaczków i akcesoriami dla psiaków.Inaczej to zginiemy w długach.
  19. Tola poprosiła nas o pomoc dla dwóch szczeniaczków,które przebywają w Schronisku w Zamościu.Jak zwykle trudno było nam odmówić bo nie dadzą sobie rady tam,bo dużymi krokami nadchodzi zima i jeszcze można pisać bo.......Dużo by tego było bo....... Szczeniaczki są zarezerwowane,Hotelik u Hani zarezerwowany,transport planowany na 17.11.18.Ufff! Udało się! Potrzebujemy jak zwykle pomocy w utrzymaniu psiaków w Hoteliku.Czy ktoś jest w stanie pomóc? Każda deklaracja stała,jednorazowa to dołożona cegiełka do pomocy psiakom a tym samym satysfakcja,że pomogłam/pomogłem uratować te dwa życia. Koszt Hoteliku za jednego sierotkę to 250,00zł+karma i koszty weterynaryjne. Oto maluszki: Nie odwracajmy głowy,pomóżmy im,nie prosiły się na świat,to bezmyślny człowiek zgotował im taki los,że przyszły na świat,niechciane,niekochane i przebywają teraz w Schronisku.
×
×
  • Create New...