Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Muszę się skontaktować z Bogusik,na razie nie odbiera.Albo zadzwoni do Ciebie albo tu odezwie się na wątku. O Aleksie za wiele nie wiemy o jego charakterze,czy zachowuje czystość,jak zachowuje się do dzieci. Jedynie wiem,że Pani mieszka w bloku i nic poza tym.
  2. To nic,niech Toffik ma mały zapas.
  3. Prześlę 60,00zł do EdiAbija na dług.
  4. Ale fajne zdjęcia a relacje między psiakami niesamowite.Przyjemnie popatrzeć na zdjęcia. Poker,zmobilizuj się do tekstu bo szkoda Żabki aby przyzwyczajała się do Was.I tak już chyba czuje się jak we własnym domu.
  5. Dzięki Haniu za relację.Lemi widać,że jeszcze wystraszona a Holi to otwarta fajna dziewuszka. Zaraz ureguluję dług.
  6. Dzięki Haniu za Aleksa.I tak po obcięciu jest bardzo ładny.Zaraz ureguluję zadłużenie. Czy potwierdzony jest wiek Aleksa około 3 lat?
  7. Na wsiach inaczej się patrzy na te sprawy tj.np.jeszcze jedna gęba do wyżywienia.Dobrze,że chociaż zgłosiła(chyba ona) bo by tak stał dalej biedny pod tym płotem.A on tylko szukał w człowieku pomocy dla siebie.
  8. 26.10.18 nadeszły pieniążki dla naszych sunieczek - 80,00zł.Ślicznie dziękuję.Ta kwota znacznie obniżyła dług.
  9. Dziękuję bardzo.Zawsze się staramy aby psiaki nie przebywały długo w hoteliku.Po koniecznych zabiegach ogłaszamy je. Właśnie nadeszła 26.10.18 deklaracja 40.00zł za X.Ślicznie dziękuję.
  10. Pisałam aby wyszła od fryzjera z suchymi uszami.Piszę o tym bo niektórzy nie zatykają uszów watą przy myciu i zostaje woda z szamponem a następstwem jest stan zapalny i trudne leczenie.Jak dasz radę to spróbuj jej wyczyścić uszy jak najszybciej.
  11. Ja też się popłakałam ale ze wzruszenia.Tu można zauważyć,że świat nie jest aż taki zły,że otaczają nas ludzie o złotych,wspaniałych sercach. Oneczka niech je ile może,niech się wzmocni przed badaniami i zabiegiem.Będzie silniejsza to przetrwać.
  12. Ślicznie dziękujemy za pomoc.Rozumiem,że to jest jednorazowa deklaracja.
  13. Piękna nasza Onka się zrobiła.Cudeńko.Nic ją nie ciągnie już.Wygryza się bo skóra pozbawiona jest swojego naturalnego nawilżenia.Trzeba poczekać dwa dni aby nabrała.Teraz jest wysuszona.
  14. A nie można wymienić na zwykłe legowisko,przynajmniej się przestrzeń uzyskuje jeżeli by było za małe.Teraz są przepiękne legowiska o różnym deseniu.Budka jest przydatna dla psiaka,który się panicznie boi wszystkiego.
  15. Advocate wchłonił się chyba już w całą skórę.Dobrze by było aby cała była wykąpana.W ostateczności po kilku dniach podasz jakiś inny środek,krople na skórę.Jeżeli zostawisz jakieś części nie umyte to dalej będzie śmierdzieć.
  16. Jaaga daj przed wyjściem suni jeść.Będzie bardziej spokojniejsza bo najedzona.Faktycznie dredy masakryczne ale jak będzie obcięta i wykąpana zostanie cukiereczkiem pachnącym.Pamiętaj po Spa o uszach aby miała suche uszy. A ta tabliczka z napisem faktycznie by się przydala bo jeszcze ludzie zgłoszą do S.M.że zaniedbujesz psa.Pogoda paskudna u nas też.
  17. Haniu sądzę,że dziewczyny mają szczepienie przynajmniej na wściekliznę i w moim przekonaniu nie musisz ich izolować.Istotne jest aby były odpchlone,odrobaczone i czyste.
  18. Fryzjer i tak musi najpierw wyciąć dredy,później wyczesać i wyrównać sierść.Nie wyczesze tych dredów.Natomiast jeżeli chodzi o guzy to trudno trzeba zdiagnozować Oneczkę i coś z tym robić,najpewniej usunąć.Guz na grzbiecie może być tłuszczakiem.W każdym razie od czegoś trzeba zacząć.A schron powinien leczyć psy a tego nie robi.Jak już pies tam trafia to nawet jak jest bardzo chory to nikogo to nie interesuje.Masakra.
  19. Oneczka teraz dopiero poje sobie normalnego jedzenia.Tam tylko mogła sobie pomarzyć o nim.Śpi na miękkim?
×
×
  • Create New...