-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Ło Matko, ale cudny raczej foksio.Jak on bardzo potrzebuje wykąpania obcięcia.Sierść go ciągnie niesamowicie.Oby jak najszybciej znalazł domek.
-
Nikt tak nie myśli. Ja osobiście nie używam żadnych środków jedynie porządnie wietrzę mieszkanie kilka razy dziennie ale gdyby była uczulona to zapewne szukała pomocy w chemii.Trzeba by było rozejrzeć się w internecie jakie środki pomagają i blokują alergen.A mieszkanie zaczęłam wietrzyć od momentu rozmowy z p.Iwoną od Teri.P.Iwona twierdzi,że to jej bardzo pomogło i poleciła mi także.
-
Jeżeli chodzi o Usię to był chyba jeszcze jeden domek zainteresowany Usią z Oławy ale nie wiem czy był sprawdzany dom,czy nie.Figunia o tym pisała na wątku.Trzeba koniecznie wznowić ogłoszenia i podać inny kontakt.Kto robił ogłoszenia?
-
Myśmy wyadoptowali ponad rok temu pieska o imieniu Teri z dłuższą sierścią do rodziny gdzie było wiadome,że pani była uczulona na sierść zwierzaków.Adopcja była dość nietypowa bo Teri pojechał do tego domu na 2 tygodnie aby sprawdzić jak bardzo będzie uczulenie agresywne.Okazało się,że ono było.Pani Iwona pofatygowała się do lekarza,lekarz zalecił lek,wybrała go.Dalej nastąpiła niespodzianka, organizm sam zaczął walczyć z uczuleniem bez leku. i od roku pani Iwona już nie odczuwa skutków uczulenia.Jednym słowem organizm sam się odczulił.Rodzinie bardzo zależało na adopcji i nie odpuścili a Teri ma wspaniały dom,jest w nim bardzo szczęśliwy.Często widzę Teri jak szaleje po łące,a pani Iwona jest szczęśliwa,że pozbyła się uczulenia i ma przy sobie cudnego Teri. Jedynie co to bardzo często myje ręce i często wietrzy mieszkanie ale jak mówi to weszło jej w krew.
-
Tak,jest potrzebna pomoc w ogłaszaniu Aleksa,cudnego pieska.Ja spłodziłam tylko OLX na Wrocław.Ciężko mi to idzie.Potrzebne jest jeszcze kilka na ościenne miasta.Link do ogłoszenia jest na 1 str.w poście informacyjnym i tekst.Kilka zdjęć wsiąkło ale to są zdjęcia z Radys z długą sierścią jak wygoglowałam je to tam są.Nie mam pojęcia dlaczego znikły z wątku. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc.I jeszcze potrzeba mi dla Lemi bo Holi raczej będzie miała fajny domek,trafi w przyzwoite warunki,jutro wizyta p/a.
-
Są dwa rodzaje inhalatorów.Dobry jest olejek z mięty pieprzowej poprawia oddychanie.Można go stosować do inhalatora.A także olejek z rozmarynu.Są jeszcze inne olejki,które poprawiają oczyszczanie płuc i oskrzeli a tym samym poprawiają oddychanie ale te wszystkie preparaty trzeba skonsultować z wetem albo z lekarzem.Są też olejki o działaniu wykrztuśnym i przeciw zapalnym. Być może kicia ma POChP tj.rozedma płuc i dlatego także ciężko jest jej oddychać.Może zadzwonić do Kliniki we Wrocławiu i zasięgnąć informacji albo umówić się na wizytę?
-
A może pomogą inhalacje kotkowi.Jest sporo ziołowych leków do inhalacji,które pozwalają na lepsze oddychanie.Czy on kaszle? Na płucach powstają zwapnienia i przez to staje się mała pojemność płuc.Raczej kotkowi nie da się pomóc.Trzeba go trzymać w cieple i pilnować aby się nie przeziębił a na łatwiejsze oddychanie robić mu inhalacje.To pomoże mu,będzie się lepiej czuł.
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Anula replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Tu jest jeszcze jedno z tym samym tekstem ale chyba nie wyróżnione. https://www.olx.pl/oferta/abi-cudna-sunia-w-typie-teriera-szuka-domu-tymczasowego-albo-stalego-CID103-IDvLQtg.html