Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Jeżeli biegł z menelami to nic dobrego to nie przyniesie mu.Kiedy takie widoki się skończą,jakiś koszmar.
  2. Ło Matko, ale cudny raczej foksio.Jak on bardzo potrzebuje wykąpania obcięcia.Sierść go ciągnie niesamowicie.Oby jak najszybciej znalazł domek.
  3. Pani raczej nie dzwoniła bo byśmy coś wiedziały na ten temat.
  4. No tak,to dość typowe jest w zapytaniach.Ja często mam takie zapytanie a gdzie mogę psa zobaczyć,a zawsze umieszczam w ogłoszeniu gdzie się znajduje.Zawsze staram się umieszczać jak najwięcej konkretów aby było mniej zapytań tego typu.
  5. Nikt tak nie myśli. Ja osobiście nie używam żadnych środków jedynie porządnie wietrzę mieszkanie kilka razy dziennie ale gdyby była uczulona to zapewne szukała pomocy w chemii.Trzeba by było rozejrzeć się w internecie jakie środki pomagają i blokują alergen.A mieszkanie zaczęłam wietrzyć od momentu rozmowy z p.Iwoną od Teri.P.Iwona twierdzi,że to jej bardzo pomogło i poleciła mi także.
  6. Jest to prawdopodobne,że musi się wypróżniać kilka razy.Najważniejsze,że nie ma biegunki bo i tak może być a wtedy trzeba będzie odstawić lek.
  7. Moje przemyślenia są takie,że Limba potrzebowała wyjść na dwór i dlatego alarmowała i zrobiła taki bałagan.Autentycznie warto z Limbą wyjść jeszcze o 23.
  8. Stokrotne dzięki za pomoc.To teraz czekamy na odzew.Jutro wyróżnię bo dziś bank odmówił zrealizowania przelewu.
  9. Jeżeli możesz to bardzo proszę na Katowice. Bardzo dziękuję,jestem ogromnie wdzięczna.Niech psiaczki jak najszybciej idą do swojego domku.Lemi jest wysterylizowana a więc może na już wybyć z hoteliku.
  10. Nie,chodziło mi,że to jest hotelik nie tylko dla psów.Tam przebywają kociaki,świnki i nie wiadomo co jeszcze a więc ogólnie dla zwierząt.
  11. Bardzo fajny tekst.Może tylko zmień,że przebywa w hotelu dla zwierząt i wyrzuć wysterylizowany. Bardzo dziękuję.
  12. Bardzo bardzo dziękuję,Z Holi wstrzymajmy się do jutra,ponieważ jutro będzie wizyta p/a.
  13. Jeżeli chodzi o Usię to był chyba jeszcze jeden domek zainteresowany Usią z Oławy ale nie wiem czy był sprawdzany dom,czy nie.Figunia o tym pisała na wątku.Trzeba koniecznie wznowić ogłoszenia i podać inny kontakt.Kto robił ogłoszenia?
  14. Myśmy wyadoptowali ponad rok temu pieska o imieniu Teri z dłuższą sierścią do rodziny gdzie było wiadome,że pani była uczulona na sierść zwierzaków.Adopcja była dość nietypowa bo Teri pojechał do tego domu na 2 tygodnie aby sprawdzić jak bardzo będzie uczulenie agresywne.Okazało się,że ono było.Pani Iwona pofatygowała się do lekarza,lekarz zalecił lek,wybrała go.Dalej nastąpiła niespodzianka, organizm sam zaczął walczyć z uczuleniem bez leku. i od roku pani Iwona już nie odczuwa skutków uczulenia.Jednym słowem organizm sam się odczulił.Rodzinie bardzo zależało na adopcji i nie odpuścili a Teri ma wspaniały dom,jest w nim bardzo szczęśliwy.Często widzę Teri jak szaleje po łące,a pani Iwona jest szczęśliwa,że pozbyła się uczulenia i ma przy sobie cudnego Teri. Jedynie co to bardzo często myje ręce i często wietrzy mieszkanie ale jak mówi to weszło jej w krew.
  15. Asiu,stokrotne dzięki.W poście informacyjnym są opisy Hani wstawione na temat psiaków,nie trzeba biegać po wątku,no jedynie za zdjęciami ale wątki są krótkie.Potrzeba na Poznań,Katowice,Gorzów Wlkp. Bardzo zależy mi na Poznaniu bo tam mamy sporo psiaków już zaadoptowanych.
  16. Tak,jest potrzebna pomoc w ogłaszaniu Aleksa,cudnego pieska.Ja spłodziłam tylko OLX na Wrocław.Ciężko mi to idzie.Potrzebne jest jeszcze kilka na ościenne miasta.Link do ogłoszenia jest na 1 str.w poście informacyjnym i tekst.Kilka zdjęć wsiąkło ale to są zdjęcia z Radys z długą sierścią jak wygoglowałam je to tam są.Nie mam pojęcia dlaczego znikły z wątku. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc.I jeszcze potrzeba mi dla Lemi bo Holi raczej będzie miała fajny domek,trafi w przyzwoite warunki,jutro wizyta p/a.
  17. Są dwa rodzaje inhalatorów.Dobry jest olejek z mięty pieprzowej poprawia oddychanie.Można go stosować do inhalatora.A także olejek z rozmarynu.Są jeszcze inne olejki,które poprawiają oczyszczanie płuc i oskrzeli a tym samym poprawiają oddychanie ale te wszystkie preparaty trzeba skonsultować z wetem albo z lekarzem.Są też olejki o działaniu wykrztuśnym i przeciw zapalnym. Być może kicia ma POChP tj.rozedma płuc i dlatego także ciężko jest jej oddychać.Może zadzwonić do Kliniki we Wrocławiu i zasięgnąć informacji albo umówić się na wizytę?
  18. A może pomogą inhalacje kotkowi.Jest sporo ziołowych leków do inhalacji,które pozwalają na lepsze oddychanie.Czy on kaszle? Na płucach powstają zwapnienia i przez to staje się mała pojemność płuc.Raczej kotkowi nie da się pomóc.Trzeba go trzymać w cieple i pilnować aby się nie przeziębił a na łatwiejsze oddychanie robić mu inhalacje.To pomoże mu,będzie się lepiej czuł.
  19. Tu jest jeszcze jedno z tym samym tekstem ale chyba nie wyróżnione. https://www.olx.pl/oferta/abi-cudna-sunia-w-typie-teriera-szuka-domu-tymczasowego-albo-stalego-CID103-IDvLQtg.html
  20. Asiu,a możesz przenieść linki ogłoszeń na pierwszą stronę w rozliczenie Maksa.Tak by było prościej nie trzeba szukać po wątku strony z linkiem.
×
×
  • Create New...