-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Haniu,dzięki za informacje.Lemi ma 7 lat może z tego powodu jest spokojna i ustatkowana.Teraz pogoda(było chwilami bardzo zimno i wietrznie) nie sprzyja obcinaniu psów długowłosych bo nie ma ich co chronić a są przyzwyczajone do długiej sierści,która chroni ciało przed wyziębieniem.Czy po Rafiku został kubraczek,czy pan przekazał go?W moim przekonaniu trzeba Aleksa jak i Holi przed wypuszczeniem na ogród ubierać ich.Ja jak musiałam obcinać moje tymczasiki to zabierałam kubraczek ze sobą do fryzjera. A puszek Junior już nie ma tych 400g? Jeżeli są to można śmiało podać Holi.
-
Koja jest z Brzegu,być może mogła by podjechać do Oławy.
-
Z Wrocławia są:kalai;Poker;anica;sunia2000;mila-ada;LaCamponella FCI;Nika Ela;Czarna Kawka;terierfanka;ulvhedinn;Lucyna;rutta. Najlepiej zadzwonić i poprosić o wizytę,ponieważ nie każdy zagląda na dogo często. Jeszcze jest Kasia z fundacji happy-animals i Paulina także z fundacji.
-
I coś więcej,czy jest np.samotny? W każdym razie nie zostawi się pana też bez pomocy jeżeli zajdzie taka potrzeba.Sądzę,że więcej osób także włączy się w pomoc tylko trzeba będzie nagłośnić tą sprawę tak jak w przypadku Maksia.
-
Magda cudownie,że podchodzisz do sprawy optymistycznie.Tak trzymaj i nie poddawaj się.Będzie dobrze. Jeszcze mamy na szczęście Kochanych ludzi o wspaniałych serduszkach jak rozi i Aldrumka,które zaoferowały pomoc i to jest piękne i szlachetne.
-
Tak,teraz będzie już na spokojnie oczekiwać na przyjęcie.Oby to już jak najszybciej się odbyło. Zastanawiam się czy przy tragicznym cukrze nie może sama podnieść minimalnie dawki leków aby chociaż trochę obniżyć cukier we krwi.Tylko tu zachodzi obawa aby nie dostać niedocukrzenia. Mój znajomy jest na insulinie i zależnie co zje sam reguluje sobie dawkę.
-
Na adresówkę też zwracamy szczególną uwagę przy adopcji i traktujemy to jako priorytet, wkładamy do głów ale nie da się przewidzieć jak ludzie zrobią.U nas psiaki do DS są przekazywane ze zwykłą adresówką taką od kluczy a gdy ktoś odbiera osobiście psiaka to nie ma co się pokazywać bez adresówki.Chociaż dzięki zdjęciom z DS namierzyłyśmy psiaki bez obroży i adresówki,zaraz ta sprawa była monitowana.Ale i tak do końca nigdy nie jest wiadomo czy Ds stosuje te zasady.Obroże są zdejmowane w domu aby piesek miał luz.A to jest totalną bzdurą bo z doświadczenia wiemy,że pies do obroży przyzwyczaja się i nawet jej nie czuje na sobie. Sądzę,że Lusia by wróciła do domu nawet z odległego miejsca.W moim odczuciu musi być gdzieś przetrzymywana.
-
Co słychać u Aksia?
-
Też miałam napisać podobny post jak Poker. Oby to nie był Cusing bo są też takie objawy.Jeżeli będzie potrzebna pomoc to pomogę w jakiś sposób.