Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Haniu dzięki za informacje. Nadeszła pomoc finansowa od kiyoshi 10,00zł.Ślicznie dziękuję.
  2. Pieniążki przelałam do Hani za weta-197,00zł. Nadeszła pomoc finansowa od kiyoshi dla Lemi i Holi-20,00zł.Z całego serca dziękujemy.Także nadeszła pomoc od P.Wojtka od Nelci i Nutki-45,00zł.Ślicznie dziękujemy.
  3. Haniu,dzięki za informacje.Lemi ma 7 lat może z tego powodu jest spokojna i ustatkowana.Teraz pogoda(było chwilami bardzo zimno i wietrznie) nie sprzyja obcinaniu psów długowłosych bo nie ma ich co chronić a są przyzwyczajone do długiej sierści,która chroni ciało przed wyziębieniem.Czy po Rafiku został kubraczek,czy pan przekazał go?W moim przekonaniu trzeba Aleksa jak i Holi przed wypuszczeniem na ogród ubierać ich.Ja jak musiałam obcinać moje tymczasiki to zabierałam kubraczek ze sobą do fryzjera. A puszek Junior już nie ma tych 400g? Jeżeli są to można śmiało podać Holi.
  4. A może ktoś przetrzymywał Lusię przez chwilę,założył jej obrożę,być może Lusia chciała być wypuszczona i ją wypuścił.
  5. Koja jest z Brzegu,być może mogła by podjechać do Oławy.
  6. Z Wrocławia są:kalai;Poker;anica;sunia2000;mila-ada;LaCamponella FCI;Nika Ela;Czarna Kawka;terierfanka;ulvhedinn;Lucyna;rutta. Najlepiej zadzwonić i poprosić o wizytę,ponieważ nie każdy zagląda na dogo często. Jeszcze jest Kasia z fundacji happy-animals i Paulina także z fundacji.
  7. To tych guzów na listwie mlecznej jednak nie da się operować,czy nie warto operować?
  8. Każde ogłoszenie daje szansę na odnalezienie,trzeba próbować.Też się dołożę do kosztu ogłoszenia w gazecie.
  9. A jakie są zalecenia,co z tym robić?W każdym razie najważniejsze,że Oneczka nie dogorywa w schronie.
  10. I coś więcej,czy jest np.samotny? W każdym razie nie zostawi się pana też bez pomocy jeżeli zajdzie taka potrzeba.Sądzę,że więcej osób także włączy się w pomoc tylko trzeba będzie nagłośnić tą sprawę tak jak w przypadku Maksia.
  11. Pogoda nie sprzyja,ślady są zatarte do domu.Najważniejsze aby rozwiesić jak najwięcej plakatów,aby jak najwięcej ludzi widziało go.Media też są bardzo pomocne.Lika została namierzona właśnie przez Pana,który poprzez gazetę zobaczył,że Lika jest poszukiwana i dał znać.
  12. Magda cudownie,że podchodzisz do sprawy optymistycznie.Tak trzymaj i nie poddawaj się.Będzie dobrze. Jeszcze mamy na szczęście Kochanych ludzi o wspaniałych serduszkach jak rozi i Aldrumka,które zaoferowały pomoc i to jest piękne i szlachetne.
  13. Jeżeli nie zadzwoni to widocznie nie będzie Pani zależeć na psiaku.Nie upychamy psów gdzie popadnie,każdy dom na ile to jest możliwe dokładnie jest prześwietlony.Mamy jeszcze dodatkową pomoc w ocenie domku od Hani i to nam też pomaga w podjęciu decyzji.Tak działamy.
  14. Tak,teraz będzie już na spokojnie oczekiwać na przyjęcie.Oby to już jak najszybciej się odbyło. Zastanawiam się czy przy tragicznym cukrze nie może sama podnieść minimalnie dawki leków aby chociaż trochę obniżyć cukier we krwi.Tylko tu zachodzi obawa aby nie dostać niedocukrzenia. Mój znajomy jest na insulinie i zależnie co zje sam reguluje sobie dawkę.
  15. Dziękuję. Niestety Hotelik nie ma obowiązku wydzwaniać po domkach i tak nam wielką wyświadcza przysługę,że odbiera tel.;sms z zapytaniami o psiaki.
  16. Ja wiem o tym.My jesteśmy bardziej uwrażliwione na tym punkcie niż przeciętni ludzie.Sporo u nas widzę psiaków bez adresówki,chociaż się trochę poprawia bo wet przy szczepieniu p/wściekliźnie wydaje co roku adresówkę z jego danymi i psiaki mają ją założoną.To tyle dobrego.
  17. Na adresówkę też zwracamy szczególną uwagę przy adopcji i traktujemy to jako priorytet, wkładamy do głów ale nie da się przewidzieć jak ludzie zrobią.U nas psiaki do DS są przekazywane ze zwykłą adresówką taką od kluczy a gdy ktoś odbiera osobiście psiaka to nie ma co się pokazywać bez adresówki.Chociaż dzięki zdjęciom z DS namierzyłyśmy psiaki bez obroży i adresówki,zaraz ta sprawa była monitowana.Ale i tak do końca nigdy nie jest wiadomo czy Ds stosuje te zasady.Obroże są zdejmowane w domu aby piesek miał luz.A to jest totalną bzdurą bo z doświadczenia wiemy,że pies do obroży przyzwyczaja się i nawet jej nie czuje na sobie. Sądzę,że Lusia by wróciła do domu nawet z odległego miejsca.W moim odczuciu musi być gdzieś przetrzymywana.
  18. A dlaczego do Hani?Miałaś przekazać kontakt z Hanią do Pani.Hania nie będzie dzwonić do Pani.
  19. Co słychać u Aksia?
  20. To może przekaż na razie kontakt do Hani ponieważ Hania więcej wie o psiakach jak my.Tym razem nawet ich nie widziałam. Tel.660 169 929
  21. Ale Nelunia bardziej tkwi przy Panu.Zresztą prawdopodobnie Nela jest przewodnikiem stada.Cudne to zdjęcie.W końcu P.Wojtek zabiegał o Nutkę to teraz ma co głaskać.
  22. Też miałam napisać podobny post jak Poker. Oby to nie był Cusing bo są też takie objawy.Jeżeli będzie potrzebna pomoc to pomogę w jakiś sposób.
×
×
  • Create New...