Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Trzeba ten domek dobrze prześwietlić ponieważ jest po przeciwnej stronie Polski.Maksa nie można wysłać do pospolitego domku.Maks ma problemy ze zdrowiem i będzie miał je do końca życia a to wymaga kosztów.Nie może być tak,że Maks zaprzestanie być leczony.Musi to być odpowiedzialny dom i świadomy wydatków i jeszcze z bardzo dobra Lecznicą blisko.Świadoma musi być także pani ,a więc wskazana także rozmowa z nią. Przeważnie przy starych kamienicach są z tyłu ogrodzone ogródki i mieszkańcy tam wypoczywają.Czy taki teren tam jest? Bardzo by się przydał Maksowi a nie szlifowanie chodników.
  2. Wiadomości mnie zaskoczyły i zmartwiłam się ale najważniejsze,że Rafik ma wspaniałą opiekę i jest leczony.Być może ma kamienie,piasek w nerkach i stąd to krwawienie.Dobrze by było aby nie przesiadywał,leżał na betonie,kaflach i chodził w ubranku na spacery.Poprzednia pogoda nie sprzyjała,było zimno,wietrznie. Jeżeli chodzi o śrut to praktycznie normą jest,że psiaki mają w ciele śrut no bo przecież przyjechały z Zamościa,ze wschodu.Dunia też ma rozsiany śrut po całym ciele,być może dlatego jest wycofanym psiaczkiem.Człowiek zrobił jej wielką krzywdę i na kontakcie z nim nie zależy jej. Mam nadzieję,że Rafik wyzdrowieje szybciutko i będzie dobrze.Czekamy na dalsze wiadomości.
  3. Wspaniała wiadomość.Ogromnie się cieszę.Teraz bez obroży i adresówki to zapewne Lusia już nie ruszy się z domu. Kiyoshi,stres już za Tobą,teraz tylko pozostaje kontakt z Panią aby dopilnowała bramki no i podstawowego zabezpieczenia Lusi. No i posprzątać,usunąć ogłoszenia.
  4. Super wiadomości.A ogłoszenia idą? Trzeba zmienić na Kraków,Katowice.
  5. A co słychać u Pralinki? Jak się zaaklimatyzowała w nowym miejscu?
  6. Holi musiała być osłabiona,niedożywiona i być może dlatego złapała choróbsko.Organizm nie miał siły walczyć.Najważniejsze,że jest leczona bo przecież musi być zdrowa do 16.11.18.
  7. To fajnie,że zdrowy.Teraz taka byle jaka pogoda a on obcięty,o zaziębienie nie trudno.
  8. Nasza Dunia to i tak jest odważna dziewczynka.Wizyta u weta w całkiem obcym otoczeniu nie zrobiła na niej wielkiego wrażenia,a szeleczki,no cóż,przecież ich w domciu nie zna.
  9. A to ja pokręciłam,sądziłam,że psiak przebywa w kojcu w przechowalni.Nie jestem na czasie w takim razie.
  10. Można by było zarezerwować szczeniaka skoro pojawiły się dwa domki. Skoro kojce są przepełnione to lada chwila czeka psiaki chyba Zamość.
  11. Jeżeli Vanilka reaguje na każde przywołanie i nie oddala się zbytnio,idzie przy nodze,czy co chwilę odwraca się pilnuje swojego opiekuna, to nie widzę problemu.Ma porządną na sobie uprząż to chyba adresówkę też powinna mieć przypiętą do obroży.Mam taką nadzieję,że tak jest.Na zdjęciach nie widać obroży ale może przysłania ją sierść.
  12. Nadeszła stała deklaracja od uxmal za XI.Ślicznie dziękuję.
  13. Haniu,dokup jeszcze do antybiotyku priobiotyk. Bardzo proszę. Opłaciłam hotelik za XI - 600,00zł. Czekamy na wieści o psiaczkach.
  14. Opłaciłam hotelik za XI - 300,00zł. Jak się miewa nasz Aleks?
  15. P.Jolu bardzo dziękujemy za 30,00zł wpłaty w listopadzie.Te pieniążki przeznaczamy dla Lemi i Holi z tego wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/347989-lemi-i-holi-udało-sięsunie-już-poza-schronemjadą-do-hotelikuprosimy-o-pomoc-w-utrzymaniu-bid/ Serdecznie pozdrawiamy.
  16. A w tym legowisku cudnie wygląda Edek.Poszczęściło się malutkiemu.Jutro będę myślami aby zabieg przeszedł bezproblemowo.
  17. Tak te przepiękne zdjęcia można oglądać godzinami i do nich wracać.Ja już kilka razy wracałam do filmików.
  18. No faktycznie bardzo fajne wiadomości.Z przyjemnością się czyta.Cudna Zorka i cudni ludzie.
  19. Nadeszła stała deklaracja od tomcug za XI.Ślicznie dziękuję.
  20. Ja też mocno trzymam kciuki za Dunieczkę.Napiszę,że poznałam P.Basię osobiście i to jest niesamowity bardzo dobry,ciepły,szlachetny człowiek.Gdyby można było klonować takich ludzi bym zrobiła to natychmiast.
  21. A mnie zastanawia jak on przeżył te osiem lat u ludzi?W takim razie w jakim stanie są ci ludzie? chodzi mi o pogryzienia,ataki.
  22. Cudna nasza malutka jest i widać,że zadbana,czyściutka,szczęśliwa w swoim domku.Warto pomagać.Bogusik dzięki za filmiki i za kontakt z domkiem.
  23. Aniu,a nie wiesz czy pan ma telefon? Tak by było najprościej o kontakt.Bo to czekanie czy pan przyjdzie do Lecznicy i na przypadkowe spotkanie to jest bardzo trudne.W tej sytuacji jest potrzebny nieutrudniony kontakt aby się jakoś normalnie porozumiewać.
  24. Sunię raczej trzeba wysterylizować bo co zrobicie ze szczeniakami.I tak tych psów bezdomnych jest masa.Póki jeszcze czas.No chyba,że u was usypiają mioty.Widać,że u suni jest raczej końcówka ciąży.
×
×
  • Create New...