Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Cudne te nasze psiaczki są.Zadbane i kochane,to widać po filmikach.Zapomniały dawno schron.
  2. Ojej to Ty masz takie maciupstwo? Te dwa ubranka co są do kupienia to na pekinka i uważam,że pekinek nie jest duży.
  3. Rozi może wstąpisz na mój bazarek z ubrankami i coś wypatrzysz.Dzisiaj kończy się.Ubranka są w BDB stanie co gwarantuję(łatwe,szybkie do zakładania) i ceny umiarkowane. Link do bazarku w podpisie.
  4. Podkłady można zapakować do reklamówki jednorazowej i wynieść za każdym razem,zawsze to było by mniej smrodu w domu tym bardziej,że są zamknięte okna. Fajnie,że sunie mają opiekę no i światło.
  5. To może wykorzystaj na innego jakiegoś psiaka albo zlikwiduj.Dzięki za pomoc w ogłaszaniu naszych sunieczek.Była to ogromna pomoc.
  6. BARDZO,BARDZO DZIĘKUJEMY za grudniową deklarację jeszcze.Pomalutku staniemy na nogi,najważniejsze,że wszystko jest opłacone. Bogusik pod koniec tygodnia albo w następnym tygodniu ruszy ze Świątecznym bazarkiem,a teraz ze swoich fantów też zrobiłam bazarek jest do 24.11.18.Będzie nie wiele pieniążków ale zawsze do przodu.Po suniach z hoteliku powinno pozostać 80zł a więc mniej o 80zł zapłacimy Hani za hotelikowanie Aleksa.Głównie utrzymujemy psiaki ze swoich bazarków i ze swoich deklaracji.Mieliśmy przeważnie dwa psiaki pod opieką, nie było tragicznie.Teraz mamy trzy to jest wyjątkowa sytuacja,nie przewidziana ale nie mogłyśmy Lemi tam zostawić.Nasza decyzja jest nam wynagrodzona,Lemi i Holi będą miały bardzo dobry dom,super warunki.Jestem przekonana,że będą w tym domu szczęśliwe. Jeszcze raz bardzo dziękuję.JESTEŚ KOCHANA.
  7. To już mamy buty.Cudnie.Trzeba pomóc temu człowiekowi tym bardziej,że jest przychylny zwierzakom.
  8. No właśnie,przecież podarowane rzeczy też nie będą nowe.A w lumpeksie na miejscu znając posturę pana można wybrać coś fajnego,ciepłego np.bluzy,kurtki,swetry,koce itp. to co panu jest potrzebne na już.Buty to trzeba kupić panu nowe.
  9. Raczej zdjąć,chyba.że byś mogła podmienić na Aleksa.Aleks ma na Katowice ale jest wolne Opole ;Gorzów Wlkp.Wyróżnienie jest do 27.11.18
  10. A MOPS nie może zakupić na zimę panu opału i drewna? Tak sobie myślę,że rozmiar XL nie wiadomo czy będzie rzecz za krótka.Czy u Was są lumpeksy? W tych sklepach niekiedy można kupić fajne ciuchy,kołdry itd.Wysyłać paczkę to też będzie koszt bo raczej będzie ciężka.Czy nie lepiej te pieniądze przeznaczyć tam na miejscu na zakup potrzebnych panu rzeczy.Czy wchodzi w grę przelanie np.200,00zł ode mnie i na miejscu zrobienie zakupów?
  11. Nigdy bym nie spodziewała się czegoś takiego.Na szczęście będzie miała USG i wszystko się wyjaśni.Będę czekała na wiadomości.
  12. Nie wiem o jakich myślisz rozi.Ja pisze o takich ledowych,że w dzień nie świecą a od zmierzchu do świtu świecą.Szkoda,że nie przyszło mi to do głowy wcześniej,mogłam kupić i wysłać. A może kupić jeszcze i wysłać np.do Ciebie?
  13. To dobrze,że już w szpitalu.Teraz niech nie myśli Magda o ucieczce tylko aby udało się zdiagnozować jak najszerzej aby wiedzieć jak leczyć. Są do gniazdka takie lampki,mam sama takie w gniazdkach aby w nocy nie rozbić sobie nosa.Może takie kupić w chińskim sklepie.Autentycznie 16 godz,robi się już szaro,teraz to jest najtrudniejszy okres jeżeli chodzi o światło.
  14. Pieniążki przelane za fakturę.Dzięki Haniu. OLX na Wrocław dla dziewczyn zlikwidowałam aby nie było zbędnych telefonów.
  15. Pieniążki przelane.Widocznie p.Ani lepiej pisać niż rozmawiać.Zobaczymy jak się potoczy dalej.
  16. Sądziłam,że Mika jest u szafirki i dlatego zaoferowałam ten domek.I to,że sporo czasu już szuka domku.Pani nie pojedzie raczej do Łodzi a chce zobaczyć psa.Nie chciałam też aby fajny,odpowiedzialny dom nam umknął.Myślę,że jednak Lala będzie bardziej odpowiedniejsza pod względem adopcji.W przypadku pani musi to być udana adopcja bezproblemowego psiaka.Najważniejsze w tym wszystkim jest to aby psiak znalazł dom a w to miejsce następny otrzymał pomoc.
  17. No i właśnie o to chodzi abyś myślała o sobie,zdrowie Twoje jest najważniejsze wtedy będziesz mogła dalej opiekować się psiakami bo one ciebie potrzebują najbardziej. Psiaki będą zaopiekowane,nie martw się bo stres nie jest dobrym przewodnikiem w leczeniu.
  18. Jestem u maluszków.Fajnie,że czarna malizna ma super charakter.Aby zachowywała czystość i może iść do domku.Czy nie ma kleszczy? Sądzę,że Dropka jest bardziej delikatniejsza,bardziej strachliwa ale da się to też zniwelować.Pozna co to normalny dom,normalne warunki i ciepło człowieka i będzie dobrze.Za tydzień będziemy czytać o dużych postępach Dropki,wierzę w to tym bardziej,że nie jest agresywna i nie rzuca się na ludzi.Jak przebiegła kąpiel? Jest bardzo ładna o nietypowym umaszczeniu.
  19. themagda,gdyby coś było jeszcze potrzeba to dziewczyny dadzą radę,nie martw się. Powodzenia,wróć ze szpitala zdiagnozowana i szczęśliwa do swoich piesków.Będę myślami z Tobą.
  20. Nadeszła deklaracja od MikAga za XI.Ślicznie dziękuję.
  21. Kochani.Może ten domek będzie odpowiedni dla Miki jeżeli nadal Mika przebywa w Hoteliku u szafirki.Pani była zainteresowana adopcją Lemi naszą sunią,która przebywa u Hani.Wczoraj okazało się,że Lemi wraz z Holi jedzie do jednego domku,w związku z tym odpuściłyśmy ten domek aczkolwiek w przekonaniu Hani i Bogusik jest to dobry dom w Luboniu k/Poznania. Cytuję wypowiedź Bogusik z wątku Lemi i Holi: Państwo mieszkają w bloku z 16 letnim synem,drugi już jest na swoim.Mają też 3 letniego kotka.Oboje pracują i co drugi tydzień Lemi by pozostawała ok 7 godzin sama w domu.Na urlopy wyjeżdżają nad morze do miejsca,w którym bardzo chętnie widziane są zwierzaki,więc Lemi jeździła by z nimi.Gdyby jednak trafił się wyjazd bez możliwości zabrania jej ze sobą jest też zwierzolubna mama,która chętnie przejmie opiekę..Pani potrzebuje jeszcze chwilę czasu aby podjąć ostateczną decyzję i przedyskutować jeszcze z rodziną ewentualny przyjazd do Hoteliku.Chce też jeszcze porozmawiać z Hanią aby więcej wypytać ją o charakter Lemi, a szczególnie o jej reakcje na koty.Umówiłam się,że da mi znać o podjętej decyzji i jeżeli będzie pozytywna to będziemy szukać kogoś do wizyty p/a Rozmawiałam też z p.Agnieszką z Lubonia i poinformowałam,że adopcja Lemi jest nieaktualna.Pani Agnieszka jest chętna dać dom innej suni,nie koniecznie z długą sierścią i nie koniecznie musi być młodziutka.Głównie chodzi o charakter aby nie miała lęku separacyjnego,tolerowała koty i była ułożoną,spokojną sunią.Choć wizyty p/a tam nie było to wydaje mi się,że to może być dobry domek. Do p.Agnieszki ma nr.telefonu Hania i Bogusik.Może kuć żelazo póki gorące i zadzwonić do p.Agnieszki z ofertą adopcji Miki. Byśmy podesłały jej naszego Aleksa ale Pani zdecydowanie chce zaadoptować sunię.
  22. EdiAbija szkoda Twojego produkowania się.Piana została wylana.Wszystko jest posprzątane i ułożone.Abi w przyszłym tygodniu jedzie z TZ Anety pod Otwock do budy do kojca na zimę.Będzie zakupiony lokalizator i kojec.Tak wynika z informacji na wątku.Kontaktu na bank nie będzie bo Państwo nie są żadnymi szkoleniowcami ani nie łyknęli raczej tematu.Nawet nie byli dla psów DT. Gdyby teraz nawet zaproponować szkolenie w Chacie Leona u P.Leszka Koisa tam gdzie przebywał Teo, to i tak to nie przejdzie już bo wszystko jest zaplanowane włącznie z wyjazdem na koniec miesiąca od Anety.
  23. No to Bogusik nas zaskoczyła wiadomością.Ogromnie się cieszę,jest to radość nie do opisania.Moje ślicznotki trafią w bardzo dobre warunki.Będzie im to wynagrodzone za to co przeszły wcześniej.
  24. Opis preparatu bardzo fajny,oby pomógł.Ogólnie teraz psiaki przychodzą z dworu o nieprzyjemnym zapachu bo jest wilgoć w powietrzu ale trzeba ten okres jakoś przetrwać.
×
×
  • Create New...