Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Tak jest pięknym psem ale jak dla mnie o smutnych oczach.Tak bardzo bym chciała aby Limby problemy ze zdrowiem się cofnęły.
  2. Puszki Animondy zamówione 24x800g pierwszy zestaw i drugi zestaw 24x800g.Koszt 165,60zł. Zamówiłam dwa,ponieważ przy tym zamówieniu wysyłka gratis. Animonda jest dostępna jako mieszanka 6 smaków w jednym zestawie. W skład 1 zestawu wchodzą 24 puszki po 800 g w następujących opcjach smakowych: Zestaw 1: 4 x Czysta wołowina 4 x Wołowina i serca 4 x Wołowina i kurczak 4 x Wołowina i jagnięcina 4 x Wołowina i jeleń z jabłkiem 4 x Wołowina i łosoś ze szpinakiem Zestaw 2: 4 x Koktajl wielomięsny 4 x Wołowina i indyk 4 x Wołowina i dziczyzna 4 x Wołowina i kacze serca 4 x Wołowina i wędzony węgorz z ziemniakami
  3. Kochani,założyłam za transport wszystkich psiaków aby szafirek nie czekał na pieniążki z bazarku.
  4. Dziś rozmawiałam z szafirkiem o Aleksie.Bardzo chwalił Aleksa,że jest cudownym bezproblemowym psiakiem i się dziwi,że tak dlugo czeka na dom.Poprosiłam o dodatkowe zdjęcia Aleksa,trzeba będzie podmienić w ogłoszeniach. Dziękuję.Zaraz wyróżnię ogłoszenia wszystkie.Asieńko Ty zrobiłaś na Poznań i niech dalej idzie na Poznań.
  5. Psiaczki już dotarły do Hani.Przez chwilkę widziałam Maję i Sarę.To są sunie w typie pudla,sięgają przed kolano,są zaniedbane,szczególnie Maja.Za dużo nie mogłam ich wyoglądać bo się ściemniało.Są przyjazne,ciekawskie,polizały mnie po rękach.Szczekały na Mikusia bo Miki zaglądał do suń. Mają jedna jak i druga 7 lat,tak jest wpisane w książeczce.Rok 2011. Przekazałam szafirkowi pieniążki.Założyłam całość za transport 870,00zł.
  6. Wiesz,to zależy od osób,które przerwą deklaracje albo i nie.W zasadzie jest tak,że raczej każdy wpłaca deklaracje stałe czy wspomaga jednorazowe do momentu aż psiak nie znajdzie DS.W przypadku Czesi można to traktować DT jak by przebywała dalej w hoteliku u Murki. Jeżeli wątek będzie rzetelnie prowadzony i będzie dużo informacji o Czesi i będą wstawiane zdjęcia z jej pobytu w DT i rehabilitacji to myślę,że ludzie dalej utrzymają deklaracje i pomoc dla Czesi,natomiast jeżeli nie będzie informacji albo raz przez dłuższy czas to przestaną pomagać.Takie są prawa dogo.Czesia zostanie zapomniana i tyle.
  7. Jak wcześniej było napisane DT zaoferował utrzymanie Czesi pod względem żywienia,natomiast dogo będzie opłacać wszelkie zabiegi,weta.To nie jest DS(być może będzie w przyszłości,na dzień dzisiejszy, nie).To jest stosowane rozwiązanie na dogo i przyjęte.Na Czesię będzie można nadal zbierać pieniążki i robić bazarki do momentu znalezienia jej DS.
  8. A kto prowadzi finanse suni? Na pierwszej stronie brak postu rozliczeniowego.Jeżeli były wstawiane jakieś rozliczenia to powinny być umieszczone na pierwszej stronie.Nie rozrzucone na 25 stronach.Totalny bałagan.
  9. Widzę,że już dotarła pomoc dla p.Czesława.To może moja pomoc i innych,którzy oferowali pieniężną przeznaczyć na węgiel,drewno?
  10. Już pieniążki są na koncie od Ciebie i b-b.Bardzo dziękuję. b-b dziękuję ślicznie za nadpłatę.Kwota 31,60zł zasiliła nasze nowe sunie Sarę i Maję. http://www.dogomania.com/forum/topic/348843-sara-i-maja-dwie-pudlowate-sunie-w-schronisku/
  11. Izuniu,bardzo dziękuję za pomoc.Jak tylko Sara i Maja będą nadawać się do adopcji to chętnie skorzystamy.
  12. Zapraszam na wątek nowego nabytku,do suń pudelkowatych Sary i Mai. http://www.dogomania.com/forum/topic/348843-sara-i-maja-dwie-pudlowate-sunie-w-schronisku/
  13. P.Piotr już rano wyjechał do Zamościa,tam przenocuje i raniutko jedzie do schronu po psiaczki.Zabrał także dwa zamojskie kontenerki. Jeżeli czas pozwoli to wstąpi do mnie na chwilkę z psiakami. P.Piotrze szerokiej,bezpiecznej drogi życzę.
  14. Dzięki Haniu za zdjęcia Aleksa. Zapraszam no naszych suń Majki i Sary.Dołączą wkrótce do Aleksa. http://www.dogomania.com/forum/topic/348843-sara-i-maja-dwie-pudlowate-sunie-w-schronisku/?tab=comments#comment-17396000
  15. Nie wiem czy Hania czyta już wątek chcę przekazać aby Piotrek zabrał dwa kontenerki do Zamościa,które są u nich.Wysłałam sms z wiadomością ale nie wiem czy doszedł,ponieważ dopiero testuję nowy telefon.
  16. Wg.wpisu Czesia ma być wysterylizowana 18 chyba to nie jest aż tak tragicznie,jednak lepiej by było aby pani psa poddała kastracji w tym tygodniu i by było po kłopocie.Nawet warto za tą kastrację było zapłacić.Nikt jednak nie odpowiedział na pytanie dlaczego teraz pies nie może być wykastrowany przecież to bardzo mały inwazyjny zabieg jest u psa.
  17. Tak,masz rację tylko to nic nie da produkowanie się,można sobie pisać.Tak było tez w przypadku Abi,która pojechała do DS a lokum ma budę i kojec.Nikt z dogo nie wydaje psa do budy(nawet gdyby była ze złota),nie kupuje kojców bo to jest sprzeczne z zasadami dogo.Nawet Fundacje to przestrzegają i mają zapis w umowach.
  18. Niespodzianka,nadeszła deklaracja jednorazowa - 15,00zł od Nesiowata dla Czesia.Bardzo dziękuję. Postaram się dzisiaj zamówić karmę tak jak ostatnio. Karma zamówiona - 07.12.18.Zamówiłam podwójnie aby Czesio miał zapas + smaczki żeby za dużo nie konsumował piłeczek. Artykuł Suma z VAT Royal Canin Gastro Intestinal GI 25 - 14 kg 2 x 225,80 zł 451,60 zł Integra Protect Intestinal, 6 x 400 g - Kurczak 4 x 28,80 zł 115,20 zł Racice cielęce - 10 sztuk 2 x 10,80 zł 21,60 zł Prażone ryjki wieprzowe - 10 sztuk 1 x 18,80 zł 18,80 zł CANIBIT uszy wołowe - 15 sztuk 1 x 23,80 zł 23,80 zł Standardowa dostawa gratis Cena razem z VAT631,00 zł
  19. Dyskusja zbędna na temat Czesi.Nie warto się produkować.Klamka zapadła.
  20. Bardzo mi miło Nesiu.Zawsze jesteś tam gdzie psiaki potrzebują pomocy.Zostań z nami.
  21. A ja bardzo dziękuję za bazarek transportowy dla sunieczek.Jest to ogromna pomoc z Twojej strony.DZIĘKUJĘ.
  22. Wszystko już ustalone - w sobotę raniutko wyjeżdża z Zamościa 6 psiaków: dwie kudłatki do szafirki ( pod opiekę Anuli i Bogusik) biało ruda suczkę do Jaaga (pod opiekę Tola) szczeniak ze schroniska do Jaaga (pod opiekę Tola) czarna sunia ze schroniska do Jaaga (pod opiekę Jo37) szczeniak z ulicy Zuzia do jaaga (pod opiekę elik i b-b) Po psy przyjeżdża szafirek, bo nie udało się zorganizować łączonego transportu. Koszt to 870zł - sporo, ale i km dużo, plus autostrada."
×
×
  • Create New...