-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Puszki Animondy zamówione 24x800g pierwszy zestaw i drugi zestaw 24x800g.Koszt 165,60zł. Zamówiłam dwa,ponieważ przy tym zamówieniu wysyłka gratis. Animonda jest dostępna jako mieszanka 6 smaków w jednym zestawie. W skład 1 zestawu wchodzą 24 puszki po 800 g w następujących opcjach smakowych: Zestaw 1: 4 x Czysta wołowina 4 x Wołowina i serca 4 x Wołowina i kurczak 4 x Wołowina i jagnięcina 4 x Wołowina i jeleń z jabłkiem 4 x Wołowina i łosoś ze szpinakiem Zestaw 2: 4 x Koktajl wielomięsny 4 x Wołowina i indyk 4 x Wołowina i dziczyzna 4 x Wołowina i kacze serca 4 x Wołowina i wędzony węgorz z ziemniakami
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Kochani założyłam za transport wszystkich psiaczków aby szafirek nie czekał na pieniążki. -
Dziś rozmawiałam z szafirkiem o Aleksie.Bardzo chwalił Aleksa,że jest cudownym bezproblemowym psiakiem i się dziwi,że tak dlugo czeka na dom.Poprosiłam o dodatkowe zdjęcia Aleksa,trzeba będzie podmienić w ogłoszeniach. Dziękuję.Zaraz wyróżnię ogłoszenia wszystkie.Asieńko Ty zrobiłaś na Poznań i niech dalej idzie na Poznań.
-
Psiaczki już dotarły do Hani.Przez chwilkę widziałam Maję i Sarę.To są sunie w typie pudla,sięgają przed kolano,są zaniedbane,szczególnie Maja.Za dużo nie mogłam ich wyoglądać bo się ściemniało.Są przyjazne,ciekawskie,polizały mnie po rękach.Szczekały na Mikusia bo Miki zaglądał do suń. Mają jedna jak i druga 7 lat,tak jest wpisane w książeczce.Rok 2011. Przekazałam szafirkowi pieniążki.Założyłam całość za transport 870,00zł.
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Wiesz,to zależy od osób,które przerwą deklaracje albo i nie.W zasadzie jest tak,że raczej każdy wpłaca deklaracje stałe czy wspomaga jednorazowe do momentu aż psiak nie znajdzie DS.W przypadku Czesi można to traktować DT jak by przebywała dalej w hoteliku u Murki. Jeżeli wątek będzie rzetelnie prowadzony i będzie dużo informacji o Czesi i będą wstawiane zdjęcia z jej pobytu w DT i rehabilitacji to myślę,że ludzie dalej utrzymają deklaracje i pomoc dla Czesi,natomiast jeżeli nie będzie informacji albo raz przez dłuższy czas to przestaną pomagać.Takie są prawa dogo.Czesia zostanie zapomniana i tyle. -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Jak wcześniej było napisane DT zaoferował utrzymanie Czesi pod względem żywienia,natomiast dogo będzie opłacać wszelkie zabiegi,weta.To nie jest DS(być może będzie w przyszłości,na dzień dzisiejszy, nie).To jest stosowane rozwiązanie na dogo i przyjęte.Na Czesię będzie można nadal zbierać pieniążki i robić bazarki do momentu znalezienia jej DS. -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
A kto prowadzi finanse suni? Na pierwszej stronie brak postu rozliczeniowego.Jeżeli były wstawiane jakieś rozliczenia to powinny być umieszczone na pierwszej stronie.Nie rozrzucone na 25 stronach.Totalny bałagan. -
Już pieniążki są na koncie od Ciebie i b-b.Bardzo dziękuję. b-b dziękuję ślicznie za nadpłatę.Kwota 31,60zł zasiliła nasze nowe sunie Sarę i Maję. http://www.dogomania.com/forum/topic/348843-sara-i-maja-dwie-pudlowate-sunie-w-schronisku/
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Wg.wpisu Czesia ma być wysterylizowana 18 chyba to nie jest aż tak tragicznie,jednak lepiej by było aby pani psa poddała kastracji w tym tygodniu i by było po kłopocie.Nawet warto za tą kastrację było zapłacić.Nikt jednak nie odpowiedział na pytanie dlaczego teraz pies nie może być wykastrowany przecież to bardzo mały inwazyjny zabieg jest u psa. -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Tak,masz rację tylko to nic nie da produkowanie się,można sobie pisać.Tak było tez w przypadku Abi,która pojechała do DS a lokum ma budę i kojec.Nikt z dogo nie wydaje psa do budy(nawet gdyby była ze złota),nie kupuje kojców bo to jest sprzeczne z zasadami dogo.Nawet Fundacje to przestrzegają i mają zapis w umowach. -
Niespodzianka,nadeszła deklaracja jednorazowa - 15,00zł od Nesiowata dla Czesia.Bardzo dziękuję. Postaram się dzisiaj zamówić karmę tak jak ostatnio. Karma zamówiona - 07.12.18.Zamówiłam podwójnie aby Czesio miał zapas + smaczki żeby za dużo nie konsumował piłeczek. Artykuł Suma z VAT Royal Canin Gastro Intestinal GI 25 - 14 kg 2 x 225,80 zł 451,60 zł Integra Protect Intestinal, 6 x 400 g - Kurczak 4 x 28,80 zł 115,20 zł Racice cielęce - 10 sztuk 2 x 10,80 zł 21,60 zł Prażone ryjki wieprzowe - 10 sztuk 1 x 18,80 zł 18,80 zł CANIBIT uszy wołowe - 15 sztuk 1 x 23,80 zł 23,80 zł Standardowa dostawa gratis Cena razem z VAT631,00 zł
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dyskusja zbędna na temat Czesi.Nie warto się produkować.Klamka zapadła. -
Wszystko już ustalone - w sobotę raniutko wyjeżdża z Zamościa 6 psiaków: dwie kudłatki do szafirki ( pod opiekę Anuli i Bogusik) biało ruda suczkę do Jaaga (pod opiekę Tola) szczeniak ze schroniska do Jaaga (pod opiekę Tola) czarna sunia ze schroniska do Jaaga (pod opiekę Jo37) szczeniak z ulicy Zuzia do jaaga (pod opiekę elik i b-b) Po psy przyjeżdża szafirek, bo nie udało się zorganizować łączonego transportu. Koszt to 870zł - sporo, ale i km dużo, plus autostrada."