Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Nadeszła stała deklaracja za XII od Bogusik i MikAga.Bardzo dziękuję.
  2. Poker bardzo,bardzo dziękuję za wizytę.Myślałam o Aldze/Luli często jak przyjęła nowe warunki we Wrocławiu bo przecież była wyadoptowana bezpośrednio do domku letniskowego.Teraz nastąpiła zmiana na miasto.Cieszę się,że Alga jest zadbana i to co najważniejsze rodzina kocha Algę.Jeszcze raz bardzo dziękuję za poświęcony czas.
  3. Już nie wiem co pisać.Cudne te nasze(już nie nasze)ślicznotki.
  4. Ja zamawiam w bitiba.Są dwa zestawy różne do wyboru,zamawiam pierwszy zestaw.24x800g. https://www.bitiba.pl/shop/karma_dla_psa/mokra_karma_dla_psa/animonda_grancarno/animonda/377710
  5. P.Jolu serdecznie dziękujemy za następną wpłatę dla Lemi i Holi 30,00zł. Serdecznie pozdrawiamy całą rodzinę.
  6. Jestem w szoku.Cudny filmik,dziewczyny radosne i wygląda na to,że Lemi jest szybsza od Holi.Mam odczucie,że jak dwa psiaki razem trafiają do adopcji to mają w sobie wsparcie i mniej znoszą zmianę.
  7. Basiu a nie możesz zbierać na swoje konto albo jakiegoś dogomaniaka z tych okolic to by uprościło sprawę.Pieniądze by były poza Stowarzyszeniem.Ktoś by mógl kupić to co panu jest najpotrzebniejsze,wydawać z tych pieniędzy i na wątku rozliczyć się z nich.Ja osobiście nie potrzebuję żadnych rachunków tylko informację jedynie co zostało panu zakupione.W każdej chwili mogę przelać 200zł tak jak obiecalam w ten sposób pomóc panu.Obojętne jest mi na co te pieniądze zostaną wydane aby tylko trafiły na pomoc panu.
  8. Tak to są te maty.I są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.Chodnik z dzianiny długo schnie a przecież trzeba go często prać przy psiakach.A kubraczek jak będzie dobry dla Teo to dostanie ode mnie w prezencie.Poraża mnie jego wychudzenie i na pewno marznie na dworze bo nie porusza się szybko.Mam nadzieję,że Hania zareagowała już i jest ubierany.
  9. Jeżeli biegunka nie ustępuje to nie ma co czekać,trzeba pędzić do weta na trzeci dzień.Można ewentualnie czekać dwa dni na unormowanie.Może się Bulinek odwodnić i będzie kłopot.
  10. Na teren schronu można wejść,natomiast wolontariat nie przejdzie u kierownika,nie potrzebuje takiego tałatajstwa aby wciąż slyszeć uwagi.Wolontariat jest nie do przeskoczenia.Zapewne ZEA nie raz poruszała ten temat ale nie ma siły przebicia.Zresztą ZEA też jest nie mile widziana w schronie.Dużo można pisać o tym ale nie chcę szkodzić psiakom bo nie wyjdzie żaden z tego piekła.
  11. Te maty są w sklepach z wyposażeniem łazienek a także w dużych marketach Obi,Castorama Brico marshe itp. Są w rolkach na metry i o różnych wzorach,szerokościach.To jest wspaniała sprawa.Nawet można stosować przy świnkach morskich na dno klatki . Podam przykładowy link na allegro https://allegro.pl/listing?string=mata łazienkowa na metry&order=m&bmatch=baseline-n-dict-hou-1-3-1123 Ja mam super kubraczek nowy ciepły tylko potrzebuje znać wymiary,wystawiłam go na bazarku ale nie było chętnych.Mogę wysłać do Hani.Wiem też,że Hania ma jakieś kubraczki w domu,w jednym z nich chodziła Holi.Po Rafiku też chyba powinien tam być z polaru beżowy. Nowe ubranko ciepłe z polaru(jedynie przymierzone przez chwilę).JAZZY.Zapinanie na zamek na grzbiecie,w pasie ściągane na gumkę,wsadzane tylko dwie przednie łapy.Porządny polar i obszycie.dług.całkowita-43cm(w tym golfik-5cm);szer.28cmx2.Podatny polar a więc może być szersze. Jeszcze tak myślę o Teo,że może zgubił się i nie mógł wrócić do domu.Tylko dlaczego nikt jego nie szukał?Moja tymczasia Sawana jak oślepła też nie potrafiła czasami wrócić do bramki,musiałam ją nakierowywać bo by poszła dalej a przecież wcześniej nie miała tego problemu.
  12. Tak,uśmiechnięta,radosna bo trafiła do bardzo dobrego domu,żyje bez stresu,jest szczęśliwa.Problemy żołądkowe się dawno skończyły.
  13. W moim przekonaniu to raczej jest nie możliwe,jedynie DT może sobie pozwolić na gotowanie.To jest hotel i spora ilość zwierzaków.Hania opiera się głównie na suchej i mokrej karmie z puszek.Praktycznie by musiała wszystkim psiakom gotować jakieś olbrzymie gary bo nie może być tak,że jeden psiak będzie jadł gotowane a drugi obliże się smakiem.
  14. Pieniążki wczoraj przelane od Bogusik i ode mnie razem jeden przelew. Trzeba pamiętać o kubraku dla Teosia już jest zimno szczególnie rano i wieczorem.Teosia nie ma co grzać,sama skóra go nie ogrzeje.U Hani psiaki biegają wolno na ogrodzie ale jednak trzeba pamiętać o kubraku aby nie przeziębił się bo będzie z tym związany problem.W moim przekonaniu to jest cudowny,łagodny pies,po zdjęciach widać,że stara się zachować kontakt z otoczeniem jak i z człowiekiem.W hoteliku są praktycznie wszędzie kafle aby utrzymać czystość ale w przypadku Teosia jak mu się rozjeżdżają łapki to może zakupić gumową matę jaką stosuje się do łazienek.Mata jest prosta w utrzymaniu(wystarczy ją włożyć do pralki albo ręcznie wyprać) i nie ślizga się po kaflach i nie jest droga.Nawet można dwie mieć na zmianę.Jest sprzedawana w metrach o różnych kolorach,wzorach.
  15. Nadeszła stała deklaracja od tomcug za XII.Ślicznie dziękuję.
  16. Z mojego bazarku uzyskano kwotę 72,00zł. http://www.dogomania.com/forum/topic/348409-malutki-bazarek-z-ciuszkami-dla-dzieci-i-z-markowymi-akcesoriami-dla-psiaków171118-241118/?tab=comments#comment-17381390
  17. Z mojego bazarku uzyskano kwotę 144,00zł dla Lemi i Holi. http://www.dogomania.com/forum/topic/348409-malutki-bazarek-z-ciuszkami-dla-dzieci-i-z-markowymi-akcesoriami-dla-psiaków171118-241118/?tab=comments#comment-17381390
  18. Domek musi być dokładnie przetrzepany a więc czekamy.Szczególnie Mika potrzebuje rozważnej adopcji i przemyślenia,że to ten dom będzie właściwy dla Miki.Tak sugerowała hop! I ma rację.
  19. No i dobrze.Zawsze się obawiam,że pies może się przeziębić jak na spacerach nie jest spuszczany ze smyczy.
  20. Lula nie była całkowicie obcięta,była wykąpana,wycięte dredy i minimalnie bardzo podcięta sierść.Nie było radykalnego strzyżenia.Sądzę,że teraz nie warto na zimę strzyc Luly, lepiej to zrobić wiosną jak będzie ciepło.Jeżeli Państwo się zdecydują jednak to w moim przekonaniu konieczny jest kubrak na spacerach,ponieważ we Wrocławiu nie będzie spuszczana ze smyczy.
  21. Nie,to jest inny domek tj.za Zieloną Górą.Nie wiem czy b-b szerzej pisała na wątku o tym domku.Wizytę przeprowadzi szafirka u której wcześniej była hotelikowana Mika a więc Hania zna sunię.
  22. Ja też przybiegłam z podziękowaniami za wizytę dla Algi/Lulu.To dla nas bardzo istotne,ponieważ praktycznie nie było można zrobić wizyty pa wcześniej.Jedynie Hania przy przekazaniu chwilę porozmawiała tylko.Czekam na wiadomości.Mam nadzieję,że one będą dobre i nos Bogusik i intuicja były trafione.
  23. Dobrze,że jednak powiadomiła bo by mogło być tak,że Lala by została zawieziona do Lubonia a po chwili by był telefon,że trzeba zabrać Lalę.Nie odzywałam się wcześniej ale to od początku nie był zdecydowany dom ani na Lemi ani na Lalę.W konsekwencji nie wiadomo co pani chciała i zawracała głowę.W każdym razie dobrze,że to wyszło teraz.
×
×
  • Create New...