-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Prezes to cudny pies o nietuzinkowej urodzie,zadbany będzie wizytówką posesji.Teraz aby tylko miał jak największy kontakt z opiekunami to będzie super.Ogromnie się cieszę,że otrzymał szansę na wybycie z tego przybytku.Być może uda się jeszcze pomóc Kormoranowi jeżeli jest jeszcze w schronie.
-
Mięta vel Lisia z Radys już w DS w Czeladzi. Dziekuję za wsparcie :)
Anula replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Cudna,nic dodać nic ująć.Super zdjęcia. -
Jak miło oglądać naszego Maticzka w cudownym domku.Ja tez serdecznie pozdrawiam p.Józefa.
-
Nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim psom.Oczywiście,że jest to kropla w morzu potrzeb ale ta kropla uratowała,dała życie w stosunku do pomagających,sporej ilości psom.Wystarczy popatrzeć na statystyki,na transporty,którymi wyjechały psiaki po nowe życie. To i tak w przypadku Radys jest ogromna mobilizacja ludzi,którzy zaangażowali się w pomoc.Inne psiaki ze schronisk nie mają takiej pomocy jak np.sławna mordownia Wojtyszki z którą idzie walka latami.
-
Tak jeszcze kilka godzin i przepiękny,dostojny pies opuści ten przybytek.Będzie wolnym szanowanym psem jak to powinno być w przypadku wszystkich psiaków.
-
Magda spokojnie,nerwy też szkodzą.Musisz jeszcze powalczyć o swoje zdrowie a warto chociażby dla tych Twoich ślicznotek.Jeżeli do końca Cię zdiagnozują i zalecą odpowiednie leki(leki trafione) to będziemy się wszyscy cieszyć.Poczujesz się o wiele lepiej ogólnie pod względem psychicznym i fizycznym.Dziewczyny obiecały pomoc i dotrzymają słowa,jestem tego pewna.To są osoby odpowiedzialne, sprawdzone z dogo i nie zawiodły jeszcze nigdy w kontekście jakiejkolwiek pomocy.
-
Cudne wieści.Mam nadzieję,że pokarzesz nam Prezesa wyczesanego,czyściutkiego bo biedny taki zakołtuniony. Trzymam kciuki za jutro aby nic po drodze się nie wydarzyło.
-
No właśnie nie mam.Trzeba popatrzeć czy często wchodzi na dogo i napisać pw.
-
Z Tarnowa jest Sarunia-Niunia może pomoże w szukaniu suni.
-
Cudne wiadomości i zdjęcia tak bardzo oczekiwane przez nas.A p.Basia uśmiechnięta i zapewne bardzo zadowolona z siebie,że udało się w jakimś stopniu Dunię oswoić.Pamiętam jak p.Basia mówiła,że by chciała Dunię wozić na rowerze w koszyczku,być może i to się spełni.Na razie jedno z marzeń zrealizowane,Dunia w domku,na kanapie,przy p.Basi i nawet dała się wyczesać.Ogromny krok do przodu. Dunia przebywa w domku jak z bajki.To jest domek magiczny,niespotykany taki cukierkowy,ogród też magiczny a w tym wszystkim p.Basia,niesamowity człowiek z ogromem pomysłów,z ogromną wyobraźnią.Tam nawet kurki mają jak w raju.Trzy psiaki o różnych rasach mieszkają w góralskim sporym domku.Nie mają bud,biegają wolno po sporym ogrodzonym,zadbanym terenie.Sądzę,że kto zawita do p.Basi czuje się tam świetnie,przenosi się do innego świata- magicznego,bajkowego. W tym roku też zamierzamy odwiedzić p.Basię aby chociaż przez chwilę przenieść się w inny niespotykany, bajkowy stworzony przez p.Basię, świat.
-
Dziadziuś Pirat z ogromnym guzem wyciągnięty z zamojskiego schroniska
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Ja także,tym bardziej,że w tytule był podany nick. -
Dziękujemy. Tola,czy Hania wysłała do Ciebie fakturę za karmę suchą? Jak to wygląda? Nie wiem czy mam wpisać w post rozliczeniowy karmę suchą od Fundacji ZEA. Od tego miesiąca płacimy za hotelikowanie 10zł/doba bez karmy,z karmą Hani 12zł/doba.Sunie są na zasadzie 10zł/doba.Została także dodatkowo zakupiona karma mokra Animonda 800g-48 puszek aby podtuczyć sunie.