Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Prezes to cudny pies o nietuzinkowej urodzie,zadbany będzie wizytówką posesji.Teraz aby tylko miał jak największy kontakt z opiekunami to będzie super.Ogromnie się cieszę,że otrzymał szansę na wybycie z tego przybytku.Być może uda się jeszcze pomóc Kormoranowi jeżeli jest jeszcze w schronie.
  2. Cudna,nic dodać nic ująć.Super zdjęcia.
  3. Jak miło oglądać naszego Maticzka w cudownym domku.Ja tez serdecznie pozdrawiam p.Józefa.
  4. Zapraszam na bazarek dla Mai i Sarci. Bazarek-różności dla dorosłych i dla dzieci:https://www.dogomania.com/forum/topic/349157-proszę-nie-pisaćróżności-dla-dorosłych-i-dzieci/?tab=comments#comment-17409986
  5. Kubraczek wysłany listem priorytetowym,powinien dotrzeć jutro albo pojutrze.Wsadziłam karteczkę z opisem,że to kubraczek Teosiowy,dla Teosia. Odliczamy teraz dni i mam ogromną nadzieję,że będą wiadomości i zdjęcia z domku.Teoś każdemu zapadł w serce nawet szafirkom.
  6. Nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim psom.Oczywiście,że jest to kropla w morzu potrzeb ale ta kropla uratowała,dała życie w stosunku do pomagających,sporej ilości psom.Wystarczy popatrzeć na statystyki,na transporty,którymi wyjechały psiaki po nowe życie. To i tak w przypadku Radys jest ogromna mobilizacja ludzi,którzy zaangażowali się w pomoc.Inne psiaki ze schronisk nie mają takiej pomocy jak np.sławna mordownia Wojtyszki z którą idzie walka latami.
  7. Tak jeszcze kilka godzin i przepiękny,dostojny pies opuści ten przybytek.Będzie wolnym szanowanym psem jak to powinno być w przypadku wszystkich psiaków.
  8. Magda spokojnie,nerwy też szkodzą.Musisz jeszcze powalczyć o swoje zdrowie a warto chociażby dla tych Twoich ślicznotek.Jeżeli do końca Cię zdiagnozują i zalecą odpowiednie leki(leki trafione) to będziemy się wszyscy cieszyć.Poczujesz się o wiele lepiej ogólnie pod względem psychicznym i fizycznym.Dziewczyny obiecały pomoc i dotrzymają słowa,jestem tego pewna.To są osoby odpowiedzialne, sprawdzone z dogo i nie zawiodły jeszcze nigdy w kontekście jakiejkolwiek pomocy.
  9. Cudne wieści.Mam nadzieję,że pokarzesz nam Prezesa wyczesanego,czyściutkiego bo biedny taki zakołtuniony. Trzymam kciuki za jutro aby nic po drodze się nie wydarzyło.
  10. No właśnie nie mam.Trzeba popatrzeć czy często wchodzi na dogo i napisać pw.
  11. Z Tarnowa jest Sarunia-Niunia może pomoże w szukaniu suni.
  12. Zwiększyć dawkę jedzenia,nie może być tak aby pies głodował.Ewidentnie widać,że jak szuka jedzenia to nie jest syty,najedzony.Przeważnie na każdej karmie pisze przy dawkowaniu,że dawka jest ruchoma zależnie od potrzeb psa.Wystarczy,że Max głodował w schronie,nie fundujmy mu tego co przeszedł.
  13. A czy został mu podany preparat na kleszcze bo chyba ma ich masę skoro przebywał tak długo na polu.
  14. Wątek małego pieska: https://www.dogomania.com/forum/topic/348869-~maleńki-piesek-z-pola-złapany-i-jest-u-nas-w-bdt/?tab=comments#comment-17396314
  15. Cudne wiadomości i zdjęcia tak bardzo oczekiwane przez nas.A p.Basia uśmiechnięta i zapewne bardzo zadowolona z siebie,że udało się w jakimś stopniu Dunię oswoić.Pamiętam jak p.Basia mówiła,że by chciała Dunię wozić na rowerze w koszyczku,być może i to się spełni.Na razie jedno z marzeń zrealizowane,Dunia w domku,na kanapie,przy p.Basi i nawet dała się wyczesać.Ogromny krok do przodu. Dunia przebywa w domku jak z bajki.To jest domek magiczny,niespotykany taki cukierkowy,ogród też magiczny a w tym wszystkim p.Basia,niesamowity człowiek z ogromem pomysłów,z ogromną wyobraźnią.Tam nawet kurki mają jak w raju.Trzy psiaki o różnych rasach mieszkają w góralskim sporym domku.Nie mają bud,biegają wolno po sporym ogrodzonym,zadbanym terenie.Sądzę,że kto zawita do p.Basi czuje się tam świetnie,przenosi się do innego świata- magicznego,bajkowego. W tym roku też zamierzamy odwiedzić p.Basię aby chociaż przez chwilę przenieść się w inny niespotykany, bajkowy stworzony przez p.Basię, świat.
  16. Ja także,tym bardziej,że w tytule był podany nick.
  17. Też wchodzi w grę opłata transportu drugiego gdyby Śliwka miała jechać drugim.Szkoda,że taka sytuacja zaistniała,mógł jechać inny piesek.Oby Kromeczka szczęśliwie dojechała do celu.Droga fatalna.
  18. Dalsza kontynuacja,wyróżnienie na OLX na Łodź do 03.02.18. dzisiaj 75831896 Pakiet promowań Maxi do 3 lut Max, piękny pies w typie owczarka niemieckiego do adopcji -17,81 zł
  19. Dziękujemy. Tola,czy Hania wysłała do Ciebie fakturę za karmę suchą? Jak to wygląda? Nie wiem czy mam wpisać w post rozliczeniowy karmę suchą od Fundacji ZEA. Od tego miesiąca płacimy za hotelikowanie 10zł/doba bez karmy,z karmą Hani 12zł/doba.Sunie są na zasadzie 10zł/doba.Została także dodatkowo zakupiona karma mokra Animonda 800g-48 puszek aby podtuczyć sunie.
  20. Napisała do mnie Pani z Poznania,że jest zdecydowana na adopcję jedną z suń.Odpisałam,że nie wchodzi w grę rozdzielenie Mai i Sary.Pani temat dalej drąży,że jak się zdecyduję to prosi o zawiadomienie jej.
  21. Ja się też ogromnie cieszę z tej adopcji.Domek super dopasowany do Vanilki. Nieraz jest tak,że nie da się prześwietlić domku a intuicja zawodzi ale następnym razem psiak trafia do super domku.I taki właśnie domek ma Vanilka.
×
×
  • Create New...