-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Każdy psiak dopiero odżywa w swoim domu.Dodaje mu to sił i życia,czuje się potrzebny dlatego jest to tak bardzo ważne aby jak najkrócej przebywał w hoteliku bo to jest miejsce tylko przejściowe a tam nigdy nie pozna się do końca psa,jego potrzeb.Są zaspokojone jedynie potrzeby opieki a brak jest psu prawdziwego kontaktu z człowiekiem tak aby mógł tylko jemu służyć i tylko jemu być wiernym,mieć go wyłącznie dla siebie.
-
A ja myślę,że jednak trzeba pokazać wszystkie zamojskie starsze,zasiedziałe psiaki,ponieważ ten wątek by nie miał sensu.Utworzony w tej chwili to normalny wątek dwóch psiaków.Jeżeli ktoś będzie chciał pomóc jednemu z tych psów to założy mu wątek i będzie żebrać o pieniążki na utrzymanie np.w hoteliku. Uzbierane pieniądze by można przeznaczać na dopłatę do psiaka, nie całościowo.Tak jak działają Skarpety.
-
Sądzę,że umieszczone opisy i zdjęcia powinny być na pierwszej stronie wątku.Można wkleić jedno zdjęcie psiaka a dalsze w linku.Zapewne będzie więcej Niewidzialnych psiaków.W opisie wiek psiaków.No i post rozliczeniowy. Wpłacę na sam początek 50,00zł do skarbonki Niewidzialnych,niech da szczęście i się powiększa.
-
Już przenoszę po Aleksie 184,52zł. https://www.dogomania.com/forum/topic/347957-aleksfrędzel-ma-szansę-na-opuszczenie-radys-pomożeciealeks-od-291218-w-ds-w-zabrzu/?tab=comments#comment-17366593 Ja dokładam 100,00zł na transport Czesterka.Kto jeszcze pomoże? Musimy nazbierać na transport łączony 270,00zł+bramki dla szafirka i opłacić transport Patrycji.Prawdopodobnie będzie to kwota 300,00zł.
-
Powodzenia Magda i powodzenia dziewczyny.Sunie powinny poznać Was.
-
Zapraszam na wątek Czestera. https://www.dogomania.com/forum/topic/349282-czester-z-radys-kudłatek-wypatrzony-przez-bogusik/
-
Zacytuję z wątku radysowskiego: Czesterek jest ślicznym psiakiem! Serce się kroi na kawałki.... to prawda...gdyby znalazły się osoby chętne go sponsorować, chociaż w części mozna by poszukać mu miejsca...bardzo go szkoda:( Zapytam Hanię czy przyjmie.... oby się udało :) DZIEWCZYNY JEST ZMIANA TERMINÓW I TRAS (niestety) TRANSPORTU!!! 23.01 (środa) Radysy - Warszawa - Opole - Rybnik ( Patrycja tel. 698-616-250) 28.01 (poniedziałek) Radysy - Warszawa - Kraków - Katowice ( Patrycja tel. 698-616-250) 31.01 (czwartek) Radysy - Warszawa - Wrocław; 2.02 (sobota) Radysy - Trójmiasto Izuniu miejsce u Hani zaklepane :) Potrzebna teraz pomoc w zarezerwowaniu Czesterka w schronisku i załatwieniu miejsca u Pati Teraz doczytałam,że zmiana terminów transportu i wielka szkoda :( Więc nie wiem co i jak i musimy to przedyskutować i uzgodnić A to dlatego ta zmiana...No nic,sama nie mogę decydować co do innego terminu i muszę to pouzgadniać.Do Katowic nie opłaca nam się gnać Piotrka po jednego psiaka bo to spory koszt,a niestety razem z Anulą utrzymujemy psiaki same,bez praktycznie żadnych deklaracji Może ten termin 23.01.19 do Opola.Opole jest 100km za Wrocławiem.Katowice dalej.Ale to też zależy ile psiaków by jechało tym transportem Patrycji bo musimy zapłacić za transport do Opola. Dołożę się do jego transportu., 3 dyszki.(Poker) ja się dołożę 2 dyszki - proszę dajcie znać na pw bo tu nie zawsze zaglądam :) (Kejciu) Izuniu,czy będziesz mogła w razie czego pomóc w rezerwacji Czestera i wstępnym uzgodnieniu transportu z Patrycją? tak, pomogę oczywiście Jesteśmy w kontakcie W razie czego mój numer dla wszystkich osób chętnych na Radysiaki: 605 886 434 zapytam dziś Patrycji czy miałaby jeszcze miejsce na 23go a też postaram się ustalić w Radysach czy Czester jest "wolny". DZIEWCZYNY, CZESTER JEST WOLNY, na chwile obecną MOZNA REZERWOWAĆ< dajcie znać co robimy jak będziecie wiedzieć:) Izuniu można rezerwować ale dopytaj Dexterkę czy by Czesterka przetrzymała.Piotrek by go odebrał 24.01 Miejsce u Patrycji załatwione, w Radysach wysłałam sms, że potwierdzam rezerwacje, Pani Iza mi nie odpisała, ale to u niej norma;) w poniedziałek jej przypomne. Wieczorkiem zapytam Dexterki, mam nadzieje, że się zgodzi a jak nie to coś wymysle innego. też dołożę się do transportu - 15 zl. (beataczl) Bardzo Wam kochane dziewczyny dziękujemy :) Mamy już 65zł :) Transport Nowa S. - Opole - Nowa S. koszt 270zł+bramki.Nie wiemy jeszcze ile weźmie Patrycja o matko:( straasznie dużo:( Patrycja weźmie min 300 :( No bardzo dużo ale Piotrek liczy i tak tylko 55gr za km dla psiaków dogomaniackich,a normalnie 70gr Czesterka próbujemy przenocować, żeby rano mógł wyruszyć w dalszą droge do szafirki Dexterka zgodziła się przetrzymać Czestera do czwartku,za co bardzo dziękujemy :) Czekamy tylko na jutrzejsze info od Izy potwierdzające jego rezerwacje w schronie i Anula założy mu wątek. Dziewczyny zakładajcie watek. Potwierdzone w Radysach- Czester i Kormoran wyjeżdżają 23go. Zaraz napisze jeszcze Patrycji ze oba jadą do Dexterki i spróbuje dowiedzieć się o cenę chociaż przybliżoną
-
Post informacyjny: Czester wyrusza z Radys 23.01.19 transportem z Patrycją do Hoteliku u Dexterki k/Oławy. Dexterka Czesterka przenocuje. 24.01.19-szafirek odbierze psiaka do południa i przewiezie do hoteliku. 25.01.19 - umówione SPA. 25.01.19 - Hania: Czester... nie można się nie zakochać :) jest w zasadzie spory, ale jaki delikatny, grzeczny, uśmiechnięty. Do psów bardzo łagodny, nawet wręcz uległy, na koty nie zwraca uwagi, nie reaguje jak przechodzą obok niego. Cały czas uchole podniesione, ogonek merdający w górze. Na kanapę wskoczył tylko dlatego, że ja na niej siedziałam, ale zdecydowanie na razie woli podłogę. Jeszcze nie szczeknął, nie zapiszczał, jest cichutki. Widok dzieci bardzo go ucieszył, od razu podstawił się do głaskania. Piszę teraz, a Czester leży koło mnie i patrzy mi w oczy ehhh Słodziak :) Czester był dzisiaj u fryzjera, zapłaciłam 60 zł., fakturę dostanę na początku tygodnia, ponieważ fryzjerka zapomniała wziąć z domu pieczątkę. Do weta pojedziemy jutro, albo w poniedziałek. 29.01.19 - Hania: Czester waży 17 kg, w kłębie ma 44 cm. Określony wiek to 2 lata. Uszy ma czyste, pazurki obcięte. Został odrobaczony, zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom, ma zrobione badania krwi - morfologię i biochemię. Z wyników badań wychodzi, że Czester jest na granicy z anemią, jednak wet stwierdził, że jest to zapewne związane z tym, że był źle karmiony. Zaproponował, by przed kastracją dla pewności zrobić jeszcze morfologię, ale sądzi, że przy dobrym żywieniu szybko wartości poprawią się. Kastrację udało mi się umówić na 13.02., ponieważ zwolnił się termin. Czester u fryzjera był grzeczny, u weta również, na pobranie krwi nawet nie spojrzał. W domu jest trochę jak słoń w składzie porcelany - spokojny, powolny, kładzie się na środku kuchni, kiedy np. coś gotuję, wchodzi pod nogi. No i gentleman - nigdy nie wejdzie pierwszy przez próg, zawsze wchodzę do domu pierwsza, dopiero on za mną, w przeciwnym razie stoi i się na mnie patrzy. Zakupiłam olekardin - 2 opakowania, dzisiaj doszła też animonda. 02.02.19 - Hania: Czester poczuł się swobodnie, zaczyna szaleć niczym szczeniak, kradnie kapcie, zaczepia do zabawy nas i inne psy. Jak chce być głaskany, to cierpliwie łapkami wchodzi nam na kolana, tak jakby chciał cały wskoczyć. W ogóle mamy wrażenie, że Czesterowi wydaje się, że jest małym pieseczkiem :) Zdjęcia str.3;4;5 Tekst: Czester... nie można się nie zakochać. Czester to 2-letni śliczny piesek o dłuższej sierści. Przebywa w Hoteliku w Nowej Soli (woj.lubuskie).Czester dał się poznać z bardzo dobrej strony.Jest to psiak szalenie kontaktowy,łagodny,ufny, bardzo przyjazny,delikatny, grzeczny, uśmiechnięty. Do psów bardzo łagodny, nawet wręcz uległy, na koty nie zwraca uwagi, nie reaguje jak przechodzą obok niego. Cały czas uchole podniesione, ogonek merdający w górze.Jednym słowem jest duszą towarzystwa.Ceni sobie bliskość człowieka ponad wszystko.Lubi dzieci.Zachowuje czystość w domu,ładnie chodzi na smyczy,nie jest szczekliwy,pozostawiony sam, nie wyje,nie niszczy. Czester w kłębie ma 44cm,waży 16kg. Posiada pełny pakiet szczepień,czip. Podaruj przesympatycznemu Czesterkowi dom a zyskasz najwierniejszego przyjaciela na długie lata,który wprowadzi w Twoje życie wiele radości i uśmiechu na twarzy. Kontakt (godz.10-18): Hania Ogłoszenia: Anula - OLX - Wrocław - 8.02.19 https://www.olx.pl/oferta/czester-nie-mozna-sie-nie-zakochac-CID103-IDysaGD.html Alaskan malamutte - OLX - Katowice - 17.02.19 https://www.olx.pl/oferta/pelen-pozytywnej-energii-czester-poleca-sie-do-adopcji-CID103-IDy2YSM.html Anula - OLX - Poznań - 17.02.19 https://www.olx.pl/oferta/czesio-sliczny-piesek-do-adopcji-CID103-IDy2P4a.html Anula - Szczecin - OLX - 05.02.19;07.03.19 https://www.olx.pl/oferta/przesympatyczny-dlugowlosy-piesek-szuka-domu-CID103-IDyoVWl.html b-b - OLX - Opole -07.03.19 https://www.olx.pl/oferta/czes-czeka-na-wspanialy-dom-CID103-IDytp0n.html Havanka - OLX - Gorzów Wlkp. - 18.02.19 https://www.olx.pl/oferta/wyjatkowej-urody-czester-mlody-piesek-do-adopcji-CID103-IDy2IdC.html