-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ja już nawet nie piszę jak mi się śmieją usta.Mam piękny,wartościowy prezent pod choinkę. -
Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Miło jest oglądać Pusię i ich opiekunów.Fajny ma domek. A p.Iwonka przesyła najserdeczniejsze życzenia Świąteczne i pozdrawia.Teri jest wytrymowany i wygląda cudnie.Co najdziwniejsze,poznaje mnie i biegnie do mnie po głaski.Reaguje na polecenia,jednym słowem jest bardzo kochany.P.Iwona mówi,że dzięki Teri jej synek też się zmienił,jest bardziej otwarty i radosny.Teri wniósł do ich domu wiele pozytywów.Uczulenie na sierść też dawno przeszło.Widocznie organizm obronił się i zwalczył. -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cudnie jest oglądać zdjęcia Gracji i Bajeczki.Mają wspaniałe domki. -
Czika-kolejna bida z Zamościa-MA CUDOWNY DOMEK!
Anula replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Cudna ta nasza perełka i cudny ma domek.Niech tak zostanie na zawsze. -
Jak cudnie jest oglądać naszego Rambiczka i miło sobie powspominać.
-
Isia-przesympatyczna sunia od 18.11.17 już w swoim DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cieszę się,że Isia już ponad rok w swoim cudownym domku.Jak ten czas leci.Cudna jest. -
-
To poczekamy na spokojnie do jutra,oczywiście,że szczeniaczki muszą otrzymać natychmiastową pomoc.
-
Jeszcze może Białystok jest 71km.Może WiosnaA? zachary,Magolek
-
To pomyliłam,przepraszam z Ostrów Mazowiecka.
-
Nesiowata ma do Klukowa 46km.Innej osoby nie kojarzę.
-
Zasiliłeś chyba konto pseudohodowli,prawo! Szanujący się hodowca nie wyda psa w takim wieku i bez szczepień. Tresura jednomiesięcznego psiaka to jakieś wielkie nieporozumienie.Brak kompletnie wiedzy na temat psów.
-
To Teo ma jechać do Łodzi aż.Jest pomysł na transport? Elu porozmawiaj z p.Kasią na temat kubraczka.Teo przyzwyczaił się do kubraczka i powinien go nosić w zimę,tym bardziej,że będzie prowadzany na smyczy,nie puszczany wolno.Jeżeli p.Kasia nie kupi to trzeba go wyprawić z jakimś.Ten kubraczek co nosi u Hani to chciałabym aby pozostał w hoteliku. Też trzymam kciuki za Tinusię.
-
Ja też jestem bardzo ciekawa jak Fuksik w tej chwili wygląda.Prosimy o fotki.
-
Te ogłoszenia nie są aktualne: Tola https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html AM https://www.olx.pl/oferta/spelnij-marzenie-mileczki-daj-jej-dom-CID103-IDwWrXj.html Natomiast: Tyśka-OLX-Tychy ; terra-OLX-Kraków ; Onaa-OLX-Kraków ; Havanka-OLX-Łódź i Poznań są aktualne ale nie wyróżnione.Może zamiast Krakowa jedno z nich przerzucić na inne miasto i chociaż jedno z tych OLX wyróżnić,przeznaczyć raz w miesiącu pieniążki na wyróżnienie.Jeżeli nie będzie się pokazywać skutecznie Miłki to Miła nigdy nie znajdzie domu. Jeszcze coś,masakryczny jakiś post rozliczeniowy w dwóch postach.Trudno się połapać.Czy nie można to zawrzeć w jednym krótkim poście np.deklaracje stałe + deklaracje jednorazowe - wydatki = stan ogólny konta.Np.na przykładzie rozliczenia Czestera,który już też długo przebywa w DT.
-
Mój syn chował się z psiakiem od 7-ego roku życia.Wtedy zdecydowaliśmy,że to jest dobry moment dla syna tak i dla nas aby w domu zawitał pies.Był to strzał w dziesiątkę.Przybył nowy członek rodziny i przez syna był traktowany jak brat.Ogólnie syn był uczony wcześniej szacunku do wszystkich zwierząt,ptaków,przyrody i to zaowocowało w przyszłym życiu syna.Jest już dorosły i nadal kocha wszystko to co żyje wokół niego.Dokarmia kotki,leczy gołębie itd.Daje rzeczy na bazarek,pomaga.Świadomie nie mają pieska,ponieważ uważają,że dla psiaka muszą poświęcić czas,którego teraz nie mogą mu zapewnić.Mają natomiast dwie świnki,które bardzo kochają i od czasu do czasu mojego pekinka,który ich uwielbia a oni jego.