Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Post rozliczeniowy: Deklaracje stałe: 1.Bogusik: 20,00zł;wpł.21.01.19-20,00zł-I;01.02.19-20,00zł-II 2.Anula: 20,00zł;wpł.21.01.19-20,00zł-I;01.02.19-20,00zł-II Deklaracje stałe: 40,00zł Wpłacone deklaracje stałe: 80,00zł Deklaracje jednorazowe i inna pomoc: 1.Poker - wpł.22.01.19 -30,00zł 2.Kejciu - wpł.22.01.19 - 20,00zł 3.beataczl - wpł.22.01.19 - 15,00zł 4.kiyoschi - wpł.22.01.19 - 40,00zł 5.Przeniesiona kwota po Aleksie - wpł.-22.01.19- 184,52zł https://www.dogomania.com/forum/topic/347957-aleksfrędzel-ma-szansę-na-opuszczenie-radys-pomożeciealeks-od-291218-w-ds-w-zabrz 6.Anula - wpł.-22.01.18- 100,00zł 7.P.Agata od Aleksa -wpł.24.01.18 - 20,00zł https://www.dogomania.com/forum/topic/347957-aleksfrędzel-ma-szansę-na-opuszczenie-radys-pomożeciealeks-od-291218-w-ds-w-zabrzu/?tab=comments#comment-17366593 8.MALWA - wpł.25.01.19 - 50,00zł 9.Nesiowata - wpł.23.01.19 - 20,00zł 10.P.Irenka z Katowic -wpł.23.01.19 - 20,00zł 11.sybil - wpł.25.01.19 - 20,00zł 12.Bogusik - skarbonka sklepowa+p.Kristel K. - wpł.29.01.19 - 137,51zł;str.5 13.P.Jola od Destino/Joszki - wpł.04.02.19-60,00zł http://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wróciła-z-adopcji-po-półtora-rokujest-już-w-swoim-nowym-domku-od-070618-destino-w-swoim-cudownym-domku/ 14.Po Mai i Sarze została przeniesiona kwota - 06.02.19 - 158,05zł https://www.dogomania.com/forum/topic/348843-sara-i-maja-dwie-pudlowate-sunie-w-schronisku081218-w-hotelikujuż-od-030219-w-swoim-domku-w-stargardzie-szczecińskim/ 15.P.Agata od Zespołu Szkół Nr.10 w Zabrzu - wpł.06.02.19-100,00zł 16.Bazarek Anula -wpł.-01.03.19- 311.60zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349435-z-jednej-szafy-do-drugiej-szafykurtkibuty-itd-110219-160219/ 17.Bazarek Bogusik - wpł.26.02.19 - 346,00zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349436-rozliczam-dołożone-fanty-domowy-mixer-różności-zapraszam-do-160219/?tab=comments#comment-17428144 18.P.Agata od Aleksa - wpł.11.02.19 - 30,00zł Wpłacone deklaracje jednorazowe: +1351,08zł Doszła spóźniona wpłata z bazarku Anuli - 311,60zł nie ujęta w rozliczeniu,została przekazana dla Koli. Wydatki: 1.Transport - szafirek- 290,00zł 2.Opłata za hotelik - 8x12,00zł - I -wpł.24.01.18 - 96,00zł 3.opłata SPA - wpł.25.01.19 - 60,00zł 4.wet+leki - wpł.29.01.19 - 114,82zł;str.5 5.Opłata za hotelik - (28x12,00zł) - II - wpł.01.02.19 - 336,00zł 6.Ogłoszenie-OLX-Wrocław-08.02.19-4,49zł;Szczecin-17,81zł-07.03.19;Opole-17,81zł-07.03.19 7.wet-kastracja,biochemia,badanie wycinka;wpł.20.02.19 - 264,00zł Ogólnie wydatki: - 1200,93zł ************************************************************************************************************** Deklaracje stałe: + 80,00zł + Deklaracje jednorazowe: + 1351,08zł = + 1431,08zł - Wydatki: - 1200,93zł = 26.02.19: + 230,15zł ************************************************************************************************************** U Hani pozostała kwota z opłat za hotelik za II - 156,00zł. 20.02.19- 108,00zł(opłata hoteliku za II-Kolii) + 33,00zł(transport szafirka-Nowa Sól-Leszno)-Kolii. https://www.dogomania.com/forum/topic/349489-kolia-smutna-i-zrezygnowana-sunia-z-radyspomóżmy-jej-uwierzyć/?tab=comments#comment-17432861 U Hani pozostało: 15,00zł do rozliczenia.20.02.19 odjęte z faktury za kastrację = 0,00zł Kwota 230,15zł została przekazana 28.02.19 dla Kolii z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349489-kolia-smutna-i-zrezygnowana-sunia-z-radyspomóżmy-jej-uwierzyć/?tab=comments#comment-17432861 Stan konta Czestera = 0,00zł
  2. CZESTER - co prawda teraz wygląda jak mokra i brudna, mocno zużyta szmatka, ale przecież nie trzeba dużej wyobraźni, aby zobaczyć Czestera jako psa domowego. Będzie nie do poznania, to jest pewne. Jest psiakiem bardzo miłym i pięknie zsocjalizowanym, mimo, że ostatni okres życia nie był dla niego łaskawy - chyba, zanim trafił do schroniska, nie miał za lekko. Mimo to jest ufny, szybko wchodzi w interakcję z człowiekiem, oferuje przyjaźń. Trochę wystraszony, ale kto na jego miejscu nie byłby... W domu powinien odnaleźć się bez większych problemów, a przede wszystkim - wśród ludzi. Czester ma ok. 2-3 lat. W schronisku przebywa od listopada 2018r. KOJEC:I I - 12 NR: 11971 Link do albumu: https://web.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=1016179401902608 Czy zobaczymy roześmiany pycholek u Czestera? To tylko zależy od nas. Chcemy Czesterkowi pomóc i umieścić go w Hoteliku.Jeżeli wszystko się uda to Czester wyruszy w długą drogę 23.01.19. po nowe życie. Jest wolne miejsce w Hoteliku u szafirki. Koszt to: 12,00zł/doba z karmą + wet. Potrzebne są deklaracje,stałe i jednorazowe, Pomoc w postaci bazarków, Ogłoszenia, Inna wszelka pomoc. Pomożecie Kochani! Bardzo proszę pomóżmy Czesterkowi,on nie ma nic swojego,jedynie wątek,który mu założyłam.Niech opuści Schronisko w Radysach,a my znajdziemy mu domek najlepszy na świecie. 15.02.2019 - Czester pojechał do swojego domku do Poznania.
  3. To może Fejsika już ogłaszać szkoda go ciągać po hotelikach.Cudowny pies,o wspaniałym charakterze,nie jest zaniedbany,wygląda na czystego.Powinien grzać dupkę w domu,w cieple.
  4. Dziękuję.Teksty dwa są w poście informacyjnym,można skracać dopisywać,także zdjęcia podane są strony aby nie szukać po wątku. Bardzo proszę podaj link do ogłoszenia to będę wyróżniać.
  5. Faktycznie bardzo pomysłowe zapięcie dwóch psiaków.Alisia wreszcie szczęśliwa.
  6. Może ten termin 23.01.19 do Opola.Opole jest 100km za Wrocławiem.Katowice dalej.Ale to też zależy ile psiaków by jechało tym transportem Patrycji bo musimy zapłacić za transport do Opola.
  7. Trzeba spokojnie poczekać na wiadomości.Zapewne jeszcze nasza Agata jest w drodze.
  8. Szkoda,że tak późno,bym zorganizowała akcesoria.Mam dość tani sklep chińczyka i jeszcze inny koło siebie.Tam robię zakupy dla naszych tymczasków.Np.obroża kosztuje około 5zł. Fejsik może chudzinką jest ale raczej należy do średnich piesków.
  9. Ja pilnuję wyróżniania Miłki.Będę wyróżniać aż do skutku.Jest to większa szansa aby ktoś wypatrzył sunię.
  10. Elu,dzisiaj wyróżniałam ogłoszenia i natknęłam się na Twój tekst.Brak w nim gdzie sunie przebywają.Bardzo proszę dopisz Nowa Sól(woj.lubuskie).
  11. Ja też trzymam.Mam ogromną nadzieję,że buda jest dobrze ocieplona i Fejsik nie będzie marzł.Dla mnie to on jest bardzo biedny i potrzebuje człowieka aby się przytulić.
  12. Dzisiaj wyróżniłam OLX Miłki(Malaga) za 17,81zł do 17.02.18. https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html Wcześniej wyróżniałam na Warszawę.Wyświetliło się,że ogłoszenie jest nieaktualne.Być może Tola zmieniła miasto na Opole.
  13. Ja też jestem tego samego zdania.Cudni ludzie,odpowiedzialni,robią bardzo dużo aby być zadowolonym z Aleksa a Aleks z nich.W późniejszym czasie to zaprocentuje.Powstanie przepiękna przyjaźń człowiek i pies. Cieszę się ogromnie,że Aleś trafił do takiej rodziny,do tak wspaniałych,kontaktowych ludzi.My się cieszymy z wiadomości,zdjęć,filmików a mam nadzieję,że rodzina cieszy się,że przebywa z Aleksem.Jednym słowem dom zaczął żyć po śmierci ukochanego poprzedniego pieska.
  14. Sądzę,że p.Kasia już bardzo dobrze poznała Toffika i tylko ona praktycznie może ocenić dom czy Toffik się do tego domu nadaje.Poprzez intensywną,szeroką rozmowę z przyszłym DS także można ocenić dom,czy to jest w przypadku Toffika właściwy dom.Starać się dopasować dom do psa i psa do domu.Zapewne będzie też wizyta p/a a może już była przez doświadczoną osobę.A to też daje ocenę, świeże spojrzenie,jeszcze jedno na przyszły DS. Ja Toffika wciąż ogłaszam na Wrocław.
  15. Cieszę się,że już jest pod opieką.Teraz aby trafiła do cudownego domku. Można spróbować delikatnie wyczesywać Lolę,zaraz sierść nabierze innego wyglądu.
  16. Dzisiaj jest koniec promowania.Ja swoje odświeżyłam a jutro wykupię promowanie na wszystkie za 17,81zł.
  17. Ogromnie cieszy także kontakt utrzymywany przez opiekunów.Kilka razy potrafię wracać do filmików aby nacieszyć oczy.
  18. To chyba te wątki Tusi. https://www.dogomania.com/forum/topic/335218-tusia-nasza-psinka-z-jeleniewa-wszystko-idzie-ku-lepszemu-czekamy-na-weekend/ https://www.dogomania.com/forum/topic/334647-bezdomny-pies/ https://www.dogomania.com/forum/topic/335155-uwaga-nasz-piesjeleniewo/?tab=comments#comment-16776329
  19. To ja jeszcze wpłacę 20,00zł na transport.Kto jeszcze pomoże dobrnąć do 350,00zł? Edit: już wpłacone.
  20. Tak smutno i bardzo źle usłyszeć taką wiadomość ale Limba odeszła przy człowieku kochana i szanowana. Żegnaj moje słoneczko,bądź szczęśliwa za [TM*]. Jaaga,dziękuję za opiekę nad Limbą.Pokłoniłaś się nad cudownym psem Limbą,dałaś jej co najważniejsze opiekę i miłość.
  21. Ja bardzo szybko oduczyłam psa żebrania.Przed każdym naszym posiłkiem pies pierwszy dostawał michę i się najadał a tym samym dawał nam spokojnie zjeść.Też stosowałam taką metodę i ona działała:szykowałam psu jedzenie i nam równocześnie - pies jadł w tym samym czasie co my.Polecam także te metody ludziom,którzy zaadoptowali ode mnie psiaki i ona działa. Jeżeli pies jest wyjątkowo zakręcony na zapach np.obiadowy to dodać odrobinę potrawy do karmy i będzie okey.
×
×
  • Create New...