-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Post rozliczeniowy: Deklaracje stałe: 1.Bogusik: 20,00zł;wpł.21.01.19-20,00zł-I;01.02.19-20,00zł-II 2.Anula: 20,00zł;wpł.21.01.19-20,00zł-I;01.02.19-20,00zł-II Deklaracje stałe: 40,00zł Wpłacone deklaracje stałe: 80,00zł Deklaracje jednorazowe i inna pomoc: 1.Poker - wpł.22.01.19 -30,00zł 2.Kejciu - wpł.22.01.19 - 20,00zł 3.beataczl - wpł.22.01.19 - 15,00zł 4.kiyoschi - wpł.22.01.19 - 40,00zł 5.Przeniesiona kwota po Aleksie - wpł.-22.01.19- 184,52zł https://www.dogomania.com/forum/topic/347957-aleksfrędzel-ma-szansę-na-opuszczenie-radys-pomożeciealeks-od-291218-w-ds-w-zabrz 6.Anula - wpł.-22.01.18- 100,00zł 7.P.Agata od Aleksa -wpł.24.01.18 - 20,00zł https://www.dogomania.com/forum/topic/347957-aleksfrędzel-ma-szansę-na-opuszczenie-radys-pomożeciealeks-od-291218-w-ds-w-zabrzu/?tab=comments#comment-17366593 8.MALWA - wpł.25.01.19 - 50,00zł 9.Nesiowata - wpł.23.01.19 - 20,00zł 10.P.Irenka z Katowic -wpł.23.01.19 - 20,00zł 11.sybil - wpł.25.01.19 - 20,00zł 12.Bogusik - skarbonka sklepowa+p.Kristel K. - wpł.29.01.19 - 137,51zł;str.5 13.P.Jola od Destino/Joszki - wpł.04.02.19-60,00zł http://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wróciła-z-adopcji-po-półtora-rokujest-już-w-swoim-nowym-domku-od-070618-destino-w-swoim-cudownym-domku/ 14.Po Mai i Sarze została przeniesiona kwota - 06.02.19 - 158,05zł https://www.dogomania.com/forum/topic/348843-sara-i-maja-dwie-pudlowate-sunie-w-schronisku081218-w-hotelikujuż-od-030219-w-swoim-domku-w-stargardzie-szczecińskim/ 15.P.Agata od Zespołu Szkół Nr.10 w Zabrzu - wpł.06.02.19-100,00zł 16.Bazarek Anula -wpł.-01.03.19- 311.60zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349435-z-jednej-szafy-do-drugiej-szafykurtkibuty-itd-110219-160219/ 17.Bazarek Bogusik - wpł.26.02.19 - 346,00zł https://www.dogomania.com/forum/topic/349436-rozliczam-dołożone-fanty-domowy-mixer-różności-zapraszam-do-160219/?tab=comments#comment-17428144 18.P.Agata od Aleksa - wpł.11.02.19 - 30,00zł Wpłacone deklaracje jednorazowe: +1351,08zł Doszła spóźniona wpłata z bazarku Anuli - 311,60zł nie ujęta w rozliczeniu,została przekazana dla Koli. Wydatki: 1.Transport - szafirek- 290,00zł 2.Opłata za hotelik - 8x12,00zł - I -wpł.24.01.18 - 96,00zł 3.opłata SPA - wpł.25.01.19 - 60,00zł 4.wet+leki - wpł.29.01.19 - 114,82zł;str.5 5.Opłata za hotelik - (28x12,00zł) - II - wpł.01.02.19 - 336,00zł 6.Ogłoszenie-OLX-Wrocław-08.02.19-4,49zł;Szczecin-17,81zł-07.03.19;Opole-17,81zł-07.03.19 7.wet-kastracja,biochemia,badanie wycinka;wpł.20.02.19 - 264,00zł Ogólnie wydatki: - 1200,93zł ************************************************************************************************************** Deklaracje stałe: + 80,00zł + Deklaracje jednorazowe: + 1351,08zł = + 1431,08zł - Wydatki: - 1200,93zł = 26.02.19: + 230,15zł ************************************************************************************************************** U Hani pozostała kwota z opłat za hotelik za II - 156,00zł. 20.02.19- 108,00zł(opłata hoteliku za II-Kolii) + 33,00zł(transport szafirka-Nowa Sól-Leszno)-Kolii. https://www.dogomania.com/forum/topic/349489-kolia-smutna-i-zrezygnowana-sunia-z-radyspomóżmy-jej-uwierzyć/?tab=comments#comment-17432861 U Hani pozostało: 15,00zł do rozliczenia.20.02.19 odjęte z faktury za kastrację = 0,00zł Kwota 230,15zł została przekazana 28.02.19 dla Kolii z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349489-kolia-smutna-i-zrezygnowana-sunia-z-radyspomóżmy-jej-uwierzyć/?tab=comments#comment-17432861 Stan konta Czestera = 0,00zł
-
CZESTER - co prawda teraz wygląda jak mokra i brudna, mocno zużyta szmatka, ale przecież nie trzeba dużej wyobraźni, aby zobaczyć Czestera jako psa domowego. Będzie nie do poznania, to jest pewne. Jest psiakiem bardzo miłym i pięknie zsocjalizowanym, mimo, że ostatni okres życia nie był dla niego łaskawy - chyba, zanim trafił do schroniska, nie miał za lekko. Mimo to jest ufny, szybko wchodzi w interakcję z człowiekiem, oferuje przyjaźń. Trochę wystraszony, ale kto na jego miejscu nie byłby... W domu powinien odnaleźć się bez większych problemów, a przede wszystkim - wśród ludzi. Czester ma ok. 2-3 lat. W schronisku przebywa od listopada 2018r. KOJEC:I I - 12 NR: 11971 Link do albumu: https://web.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=1016179401902608 Czy zobaczymy roześmiany pycholek u Czestera? To tylko zależy od nas. Chcemy Czesterkowi pomóc i umieścić go w Hoteliku.Jeżeli wszystko się uda to Czester wyruszy w długą drogę 23.01.19. po nowe życie. Jest wolne miejsce w Hoteliku u szafirki. Koszt to: 12,00zł/doba z karmą + wet. Potrzebne są deklaracje,stałe i jednorazowe, Pomoc w postaci bazarków, Ogłoszenia, Inna wszelka pomoc. Pomożecie Kochani! Bardzo proszę pomóżmy Czesterkowi,on nie ma nic swojego,jedynie wątek,który mu założyłam.Niech opuści Schronisko w Radysach,a my znajdziemy mu domek najlepszy na świecie. 15.02.2019 - Czester pojechał do swojego domku do Poznania.
-
Oczywiście.
-
Może ten termin 23.01.19 do Opola.Opole jest 100km za Wrocławiem.Katowice dalej.Ale to też zależy ile psiaków by jechało tym transportem Patrycji bo musimy zapłacić za transport do Opola.
-
Ja też jestem tego samego zdania.Cudni ludzie,odpowiedzialni,robią bardzo dużo aby być zadowolonym z Aleksa a Aleks z nich.W późniejszym czasie to zaprocentuje.Powstanie przepiękna przyjaźń człowiek i pies. Cieszę się ogromnie,że Aleś trafił do takiej rodziny,do tak wspaniałych,kontaktowych ludzi.My się cieszymy z wiadomości,zdjęć,filmików a mam nadzieję,że rodzina cieszy się,że przebywa z Aleksem.Jednym słowem dom zaczął żyć po śmierci ukochanego poprzedniego pieska.
-
Sądzę,że p.Kasia już bardzo dobrze poznała Toffika i tylko ona praktycznie może ocenić dom czy Toffik się do tego domu nadaje.Poprzez intensywną,szeroką rozmowę z przyszłym DS także można ocenić dom,czy to jest w przypadku Toffika właściwy dom.Starać się dopasować dom do psa i psa do domu.Zapewne będzie też wizyta p/a a może już była przez doświadczoną osobę.A to też daje ocenę, świeże spojrzenie,jeszcze jedno na przyszły DS. Ja Toffika wciąż ogłaszam na Wrocław.
-
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Anula replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Cieszę się,że już jest pod opieką.Teraz aby trafiła do cudownego domku. Można spróbować delikatnie wyczesywać Lolę,zaraz sierść nabierze innego wyglądu. -
To chyba te wątki Tusi. https://www.dogomania.com/forum/topic/335218-tusia-nasza-psinka-z-jeleniewa-wszystko-idzie-ku-lepszemu-czekamy-na-weekend/ https://www.dogomania.com/forum/topic/334647-bezdomny-pies/ https://www.dogomania.com/forum/topic/335155-uwaga-nasz-piesjeleniewo/?tab=comments#comment-16776329
-
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Anula replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
To ja jeszcze wpłacę 20,00zł na transport.Kto jeszcze pomoże dobrnąć do 350,00zł? Edit: już wpłacone. -
Ja bardzo szybko oduczyłam psa żebrania.Przed każdym naszym posiłkiem pies pierwszy dostawał michę i się najadał a tym samym dawał nam spokojnie zjeść.Też stosowałam taką metodę i ona działała:szykowałam psu jedzenie i nam równocześnie - pies jadł w tym samym czasie co my.Polecam także te metody ludziom,którzy zaadoptowali ode mnie psiaki i ona działa. Jeżeli pies jest wyjątkowo zakręcony na zapach np.obiadowy to dodać odrobinę potrawy do karmy i będzie okey.